Którego ojca z „Gry o tron” przypomina Twój tata?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 8

Kayu

Kayu

Tywin Lannister
Fajny quiz :>

Odpowiedz
Kasiks124.

Kasiks124.

Ned Stark.

Odpowiedz

I...e

Tywin Lannister
Twój tata najbardziej przypomina Neda Stark! Ojca Cersei, Tyriona i Jaime'go. Twój tata jest ambitny, inteligentny, pracowity, arogancki, surowy, wymagający, a jednocześnie stara Ci się pomagać w życiu. Najważniejsza jest dla niego Twoja przyszłość, abyś kontynuował rodzinny interes. Ratuje Cię z każdych tarapatów i możesz oczekiwać wielkiego spadku, jednak nigdy nie mogłeś liczyć na jego wsparcie i czułość. Podziel się wynikiem w komentarzu!

TAAAAK…

Odpowiedz
3
Anna0104

Anna0104

Ned Stark

Twój tata najbardziej przypomina Neda Stark! Ojca Robba, Sansy, Aryi, Brana i Rickona, wujka Jona. Twój tata jest opiekuńczy, rozsądny, sympatyczny, łagodny, a jednocześnie bardzo pracowity i odważny. Najważniejszy jest dla niego honor i sprawiedliwość, ale dla swoich dzieci zrobi wszystko. Doskonale przygotował Cię do życia i czujesz, że zawsze możesz na niego liczyć. 

Odpowiedz
Kosimosi

Kosimosi

Ned Stark. Hurra, najlepszy tata!

Odpowiedz

s...o

roose bolton

Odpowiedz
Winter_wolfik

Winter_wolfik

Roose Bolton
Twój tata najbardziej przypomina Neda Stark! Ojca Ramseya Snowa. Twój tata jest zimny, poważny, rozsądny i zdolny do dużego okrucieństwa. Mówi cicho, nigdy nie podnosi głosu. Jest cierpliwy, przebiegły i interesowny. Zrobi dla Ciebie wszystko do czasu, gdy nie zawiedziesz jego zaufania. Wierzy w Ciebie, jednak ma wobec Ciebie bardzo duże wymagania. Tworzy między wami duży dystans i nie okazuje uczuć. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Raczej nie

Odpowiedz
1
Leeloo

Leeloo

•  AUTOR

Chcesz wiedzieć którą mamę z "Gry o tron" przypomina Twoja mama? Sprawdź tutaj: https://samequizy.pl/ktora-mame-z-gry-o-tron-przypomina-twoja-mama/

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej