Jakim typem ojca byłbyś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 42

Filpok

Jestem z siebie zadowolony ponieważ nie chcę mieć dzieci a jak już to miałbym je gdzieś nie wiem czemu ludzie tak je chcą lol.

Odpowiedz
Manolex

Manolex

Tata-wycieczka

“Na dwór, na dwór, na dwór”. Tata-wycieczka uważa, że każdy człowiek, a w szczególności jego syn i córka, rodzą się po to, aby wyjeżdżać z domu. Tata-wycieczka pakuje rodzinę do samochodu i zawsze, gdy jest czas wyrusza na wyprawę. Jego dzieci muszą być otwarte na świat i chętne do jego zwiedzania. Właśnie takim tatą byłbyś! Jesteś z siebie zadowolony? Daj nam znać!

Odpowiedz
OnlyOneGirl

OnlyOneGirl

Tata-mama i tak jestem dziewczyną XD

Odpowiedz
Niko_Iko

Niko_Iko

Tata-sportowiec
Pewnie tak, ale bez kibicowania. Samo granie w realu, a nie jakieś nudne oglądanie w telewizji. Wolę uprawiać sport, a nie oglądać xD

Odpowiedz
Niko_Iko

Niko_Iko

To teraz czas na „Jaką byłabyś mamą”

Odpowiedz
pozeracz

pozeracz

Tata-wycieczka
“Na dwór, na dwór, na dwór”. Tata-wycieczka uważa, że każdy człowiek, a w szczególności jego syn i córka, rodzą się po to, aby wyjeżdżać z domu. Tata-wycieczka pakuje rodzinę do samochodu i zawsze, gdy jest czas wyrusza na wyprawę. Jego dzieci muszą być otwarte na świat i chętne do jego zwiedzania.

Właśnie takim tatą byłbyś! Jesteś z siebie zadowolony? Daj nam znać!

Odpowiedz
Polak96

Polak96

@pozeracz to samo

Odpowiedz
onefan1

onefan1

Tata arbiter
Tata-arbiter na co dzień nie jest bardzo zaagnażowany w wychowanie dziecka. Nie bawi się, nie chodzi do kina, nie gra w piłkę. Ale zarezerwował dla siebie podejmowanie wszystkich ważniejszych decyzji.
Nic większego nie może odbyć się bez jego zgody. Do niego należą decyzje, czy już kupować zimowe buty, czy dziecko jest gotowe na szkolną wycieczkę, czy będzie impreza urodzinowa dla kolegów/koleżanek i kiedy podać paracetamol. Po podjęciu decyzji tata-arbiter&regulator nie wdraża jej oczywiście samodzielnie, tylko zleca matce dziecka.

Odpowiedz

Wyruchałeś już Nadie

Odpowiedz

@ulanych**pl 6 razy

Odpowiedz

@ulanych**pl2 i dobrze

Odpowiedz

Mój syn cipy biologicznym junior

Odpowiedz

@ulanych**pl wale tato konia

Odpowiedz

Chyba was p*****ll amebo k**** idź dalej golić p**** kaktusem

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej