Które imię fantasy wolałabyś posiadać? — Imiona żeńskie!


Witaj, mój drogi przybyszu! W tym quizie zagłosujesz, które imię fantasy wolałabyś posiadać. Mam nadzieję, najdroższa, że możemy zaczynać! Dwa imiona — Laurella i Katrilia. Które z nich jest Twoim zdaniem lepsze dla Ciebie?
Laurella — moim zdaniem to imię brzmi znacznie lepiej od tego drugiego. Myślę, że wolałabym nosić właśnie to imię, gdyż przynajmniej w jakiejś części ono do mnie pasuje, nie ma do tego wątpliwości.
Katrilia — podoba mi się brzmienie tego imienia i nie miałabym nic przeciwko, żeby inni ludzie się tak do mnie zwracali. Ponadto imię jest, według mnie, piękniejsze od tego drugiego.

Przed Tobą dwa imiona fantasy — Calanane czy Daire. Które z nich wybierasz?
Calanane — moim zdaniem to imię brzmi znacznie lepiej od tego drugiego. Myślę, że wolałabym nosić właśnie to imię, gdyż przynajmniej w jakiejś części ono do mnie pasuje, nie ma do tego wątpliwości.
Daire — podoba mi się brzmienie tego imienia i nie miałabym nic przeciwko, żeby inni ludzie się tak do mnie zwracali. Ponadto imię jest, według mnie, piękniejsze od tego drugiego.

Jak wolałabyś mieć na imię — Mervann czy Karrise?
Mervann — moim zdaniem to imię brzmi znacznie lepiej od tego drugiego. Myślę, że wolałabym nosić właśnie to imię, gdyż przynajmniej w jakiejś części ono do mnie pasuje, nie ma do tego wątpliwości.
Karrise — podoba mi się brzmienie tego imienia i nie miałabym nic przeciwko, żeby inni ludzie się tak do mnie zwracali. Ponadto imię jest, według mnie, piękniejsze od tego drugiego.

Wolałabyś posiadać imię Cynthie czy Merellien?
Cynthie — moim zdaniem to imię brzmi znacznie lepiej od tego drugiego. Myślę, że wolałabym nosić właśnie to imię, gdyż przynajmniej w jakiejś części ono do mnie pasuje, nie ma do tego wątpliwości.
Merellien — podoba mi się brzmienie tego imienia i nie miałabym nic przeciwko, żeby inni ludzie się tak do mnie zwracali. Ponadto imię jest, według mnie, piękniejsze od tego drugiego.
Reklama

Nadszedł czas na wybór między Liarante a Tiaraną! Które imię wybierasz?
Liarante — moim zdaniem to imię brzmi znacznie lepiej od tego drugiego. Myślę, że wolałabym nosić właśnie to imię, gdyż przynajmniej w jakiejś części ono do mnie pasuje, nie ma do tego wątpliwości.
Tiarana — podoba mi się brzmienie tego imienia i nie miałabym nic przeciwko, żeby inni ludzie się tak do mnie zwracali. Ponadto imię jest, według mnie, piękniejsze od tego drugiego.

Wolałabyś mieć na imię Carmee czy Sellis?
Carmee — moim zdaniem to imię brzmi znacznie lepiej od tego drugiego. Myślę, że wolałabym nosić właśnie to imię, gdyż przynajmniej w jakiejś części ono do mnie pasuje, nie ma do tego wątpliwości.
Sellis — podoba mi się brzmienie tego imienia i nie miałabym nic przeciwko, żeby inni ludzie się tak do mnie zwracali. Ponadto imię jest, według mnie, piękniejsze od tego drugiego.
Reklama

Heron czy Edena — jak chciałabyś mieć na imię?
Heron — moim zdaniem to imię brzmi znacznie lepiej od tego drugiego. Myślę, że wolałabym nosić właśnie to imię, gdyż przynajmniej w jakiejś części ono do mnie pasuje, nie ma do tego wątpliwości.
Edena — podoba mi się brzmienie tego imienia i nie miałabym nic przeciwko, żeby inni ludzie się tak do mnie zwracali. Ponadto imię jest, według mnie, piękniejsze od tego drugiego.

Oto kolejne w tym Quizie dwa imiona żeńskie — Emmarissa oraz Astralia. Które z nich jest bardziej odpowiednie dla Ciebie?
Emmarissa — moim zdaniem to imię brzmi znacznie lepiej od tego drugiego. Myślę, że wolałabym nosić właśnie to imię, gdyż przynajmniej w jakiejś części ono do mnie pasuje, nie ma do tego wątpliwości.
Astralia — podoba mi się brzmienie tego imienia i nie miałabym nic przeciwko, żeby inni ludzie się tak do mnie zwracali. Ponadto imię jest, według mnie, piękniejsze od tego drugiego.

Loriane czy Liriell — jak wolałabyś mieć na imię?
Loriane — moim zdaniem to imię brzmi znacznie lepiej od tego drugiego. Myślę, że wolałabym nosić właśnie to imię, gdyż przynajmniej w jakiejś części ono do mnie pasuje, nie ma do tego wątpliwości.
Liriell — podoba mi się brzmienie tego imienia i nie miałabym nic przeciwko, żeby inni ludzie się tak do mnie zwracali. Ponadto imię jest, według mnie, piękniejsze od tego drugiego.

Oto i ostatnie imiona w tym Quizie — Adrida i Ariellia. Które z nich bardziej pasuje do Ciebie?
Adrida — moim zdaniem to imię brzmi znacznie lepiej od tego drugiego. Myślę, że wolałabym nosić właśnie to imię, gdyż przynajmniej w jakiejś części ono do mnie pasuje, nie ma do tego wątpliwości.
Ariellia — podoba mi się brzmienie tego imienia i nie miałabym nic przeciwko, żeby inni ludzie się tak do mnie zwracali. Ponadto imię jest, według mnie, piękniejsze od tego drugiego.

Reklama
138 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 44

I_like_u_Poland

I_like_u_Poland

Wybrałam Astralię bo kojarzy mi się z Australią 🇦🇺

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@I_like_u_Poland ambitnie 💅🏻

Odpowiedz
2
I-love-cats

I-love-cats

Hejka, bardzo fajny quiz!🤗 Swoją drogą to mam takie pytanie: czy to są może wymyślone przez ciebie imiona? Jeśli tak to chciałam zapytać czy mogłabym użytkownik paru w swojej książce, bo strasznie chcę napisać, ale chcę żeby było w niej dużo unikatowych imion.

Odpowiedz
1
I-love-cats

I-love-cats

*użyć

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@I-love-cats nie wymyślałam tych imion, wzięłam z internetu hah
Ofzywiście, że możesz

Odpowiedz
Amy_Lyndy

Amy_Lyndy

Przy imieniu Heron mam skojarzenia z imionami Neron i Chejron czyli niezbyt pozytywne

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@Amy_Lyndy to mi Heron kojarzy się z nazwiskiem Herondale, a wiele moich ulubionych fantastycznych postaci nosi do nazwisko hah

Odpowiedz
1
.FrostWing

.FrostWing

@.Adellaine HE
HEHE

Odpowiedz
Elfy2

Elfy2

Super quiz! Moim ulubionym jest chyba Laurella🖤

Odpowiedz
3
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@Elfy2 dziękuję bardzo 😻
Moim Merellien

Odpowiedz
1
Kyori_0

Kyori_0

czemu zwykle jestem w mniejszości -_-

Odpowiedz
3
Elfy2

Elfy2

@Kyori_0 to nic złego❕

Odpowiedz
2
Kyori_0

Kyori_0

@Elfy2 ależ oczywiście, wiem że wybieram te które bardziej mi się podobają, nie moja wina że mam styl nie taki jak większość.

Odpowiedz
48294

48294

Piękne imiona! ☺️

Odpowiedz
3
Chandramukhi

Chandramukhi

Cudny quiz

Odpowiedz
3
zofijakwiatyrozwija

zofijakwiatyrozwija

piękny quiz!

Odpowiedz
3
Lovelaxy

Lovelaxy

Wszystkie te imiona cudne 💖
I grafiki są śliczne, świetny quiz! ❤️

Odpowiedz
3
Layvere

Layvere

Ah prawie zawsze byłam w mniejszości

Świetne głosowanie 🤍

Odpowiedz
3
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@Layvere dziękuję <333

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej