Która z tych piosenek najlepiej oddaje klimat tych książek? — Głosowanie!


Witaj w tym quizie, najdroższy! Tutaj będziesz musiał zdecydować, która z danych piosenek najbardziej pasuje do obecnych w quizie książek. Myślę, że nie jest to pierwszy quiz, jaki widzisz na tej stronie, zatem zaczynajmy. Na samym początku będziesz miał za zadanie wybrać utwór, który najlepiej oddaje klimat serii "Percy Jackson i bogowie olimpijscy".
Believer (Imagine Dragons) — moim zdaniem właśnie ten utwór najlepiej oddaje klimat serii. Z pewnością niemożliwe jest znalezienie bardziej vibe'owego utworu!
House of Memories (Panic! At The Disco) — oh, ten kawałek... pasuje do książek wręcz idealnie! Naprawdę ciężkim zadaniem będzie zastąpienie go, oczywiście o ile jest to możliwe.
Atlantis (Seafret) — mówcie co chcecie, jednak według mnie to ten, a nie inny utwór, najbardziej pasuje do serii.
Everybody Wants To Rule The World (Lorde) — uważam, że to ta piosenka najbardziej pasuje do przedstawionej w pytaniu serii.
Soldier, Poet, King (The Oh Hellos) — co jak co, ale ta piosenka wspaniale opisuje przedstawioną w pytaniu serię! Jestem pewien, że żaden inny utwór nie przebije jej w tej kategorii!
Runaway (AURORA) — moim zdaniem ten utwór najlepiej odwzorowuje vibe tych książek. Wątpię, aby jakikolwiek inny kawałek mógłby bardziej pasować do owej serii.
Counting Stars (OneRepublic) — przedstawiam... najbardziej vibe'owy utwór w tych odpowiedziach! Zdecydowanie pasuje on najlepiej do tej serii!
Nie znam tych piosenek/nie znam tych książek — niestety nigdy nie słyszałem przedstawionych utworów/nigdy nie czytałem przedstawionych w pytaniu książek.

Kolej na trylogię "Okrutny Książę"!
I Wanna Be Yours (Arctic Monkeys) — moim zdaniem właśnie ten utwór najlepiej oddaje klimat serii. Z pewnością niemożliwe jest znalezienie bardziej vibe'owego utworu!
Fairytale (Alexander Rybak) — oh, ten kawałek... pasuje do książek wręcz idealnie! Naprawdę ciężkim zadaniem będzie zastąpienie go, oczywiście o ile jest to możliwe.
brutal (Olivia Rodrigo) — mówcie co chcecie, jednak według mnie to ten, a nie inny utwór, najbardziej pasuje do serii.
Daddy Issues (The Neighbourhood) — uważam, że to ta piosenka najbardziej pasuje do przedstawionej w pytaniu serii.
Dark Paradise (Lana Del Rey) — co jak co, ale ta piosenka wspaniale opisuje przedstawioną w pytaniu serię! Jestem pewien, że żaden inny utwór nie przebije jej w tej kategorii!
Teeth (5 Seconds of Summer) — moim zdaniem ten utwór najlepiej odwzorowuje vibe tych książek. Wątpię, aby jakikolwiek inny kawałek mógłby bardziej pasować do owej serii.
Bad Romance (Lady Gaga) — przedstawiam... najbardziej vibe'owy utwór w tych odpowiedziach! Zdecydowanie pasuje on najlepiej do tej serii!
Nie znam tych piosenek/nie znam tych książek — niestety nigdy nie słyszałem przedstawionych utworów/nigdy nie czytałem przedstawionych w pytaniu książek.

Głupio byłoby zapomnieć o "Igrzyskach śmierci", nieprawdaż? Która z tych piosenek najlepiej oddaje klimat trylogii?
The Hanging Tree (James Newton Howard, Jennifer Lawrence) — moim zdaniem właśnie ten utwór najlepiej oddaje klimat serii. Z pewnością niemożliwe jest znalezienie bardziej vibe'owego utworu!
Skyfall (Adele) — oh, ten kawałek... pasuje do książek wręcz idealnie! Naprawdę ciężkim zadaniem będzie zastąpienie go, oczywiście o ile jest to możliwe.
Game of Survival (Ruelle) — mówcie co chcecie, jednak według mnie to ten, a nie inny utwór, najbardziej pasuje do serii.
Who We Are (Imagine Dragons) — uważam, że to ta piosenka najbardziej pasuje do przedstawionej w pytaniu serii.
Renegades (X Ambassadors) — co jak co, ale ta piosenka wspaniale opisuje przedstawioną w pytaniu serię! Jestem pewien, że żaden inny utwór nie przebije jej w tej kategorii!
Another Love (Tom Odell) — moim zdaniem ten utwór najlepiej odwzorowuje vibe tych książek. Wątpię, aby jakikolwiek inny kawałek mógłby bardziej pasować do owej serii.
cardigan (Taylor Swift) — przedstawiam... najbardziej vibe'owy utwór w tych odpowiedziach! Zdecydowanie pasuje on najlepiej do tej serii!
Nie znam tych piosenek/nie znam tych książek — niestety nigdy nie słyszałem przedstawionych utworów/nigdy nie czytałem przedstawionych w pytaniu książek.

Chyba każdy słyszał o znanej fantastycznej serii — mam na myśli oczywiście "Harry'ego Pottera"! Która z piosenek najlepiej oddaje klimat książkowego cyklu?
My Blood (Ellie Goulding) — moim zdaniem właśnie ten utwór najlepiej oddaje klimat serii. Z pewnością niemożliwe jest znalezienie bardziej vibe'owego utworu!
Little Dark Age (MGMT) — oh, ten kawałek... pasuje do książek wręcz idealnie! Naprawdę ciężkim zadaniem będzie zastąpienie go, oczywiście o ile jest to możliwe.
Centuries (Fall Out Boy) — mówcie co chcecie, jednak według mnie to ten, a nie inny utwór, najbardziej pasuje do serii.
Don't Blame Me (Taylor Swift) — uważam, że to ta piosenka najbardziej pasuje do przedstawionej w pytaniu serii.
Love Again (Rae Morris) — co jak co, ale ta piosenka wspaniale opisuje przedstawioną w pytaniu serię! Jestem pewien, że żaden inny utwór nie przebije jej w tej kategorii!
Castle on the Hill (Ed Sheeran) — moim zdaniem ten utwór najlepiej odwzorowuje vibe tych książek. Wątpię, aby jakikolwiek inny kawałek mógłby bardziej pasować do owej serii.
Play With Fire (Sam Tinnesz, Yacht Money) — przedstawiam... najbardziej vibe'owy utwór w tych odpowiedziach! Zdecydowanie pasuje on najlepiej do tej serii!
Nie znam tych piosenek/nie znam tych książek — niestety nigdy nie słyszałem przedstawionych utworów/nigdy nie czytałem przedstawionych w pytaniu książek.
Reklama

Kolejną serią, która pojawi się w tym quizie są "Dary Anioła"!
War of Hearts (Ruelle) — moim zdaniem właśnie ten utwór najlepiej oddaje klimat serii. Z pewnością niemożliwe jest znalezienie bardziej vibe'owego utworu!
Demons (Imagine Dragons) — oh, ten kawałek... pasuje do książek wręcz idealnie! Naprawdę ciężkim zadaniem będzie zastąpienie go, oczywiście o ile jest to możliwe.
Brother (Kodaline) — mówcie co chcecie, jednak według mnie to ten, a nie inny utwór, najbardziej pasuje do serii.
Bring Me To Life (Evanescence) — uważam, że to ta piosenka najbardziej pasuje do przedstawionej w pytaniu serii.
Heart By Heart (Demi Lovato) — co jak co, ale ta piosenka wspaniale opisuje przedstawioną w pytaniu serię! Jestem pewien, że żaden inny utwór nie przebije jej w tej kategorii!
Aimed To Kill (Jade LeMac) — moim zdaniem ten utwór najlepiej odwzorowuje vibe tych książek. Wątpię, aby jakikolwiek inny kawałek mógłby bardziej pasować do owej serii.
vampire (Olivia Rodrigo) — przedstawiam... najbardziej vibe'owy utwór w tych odpowiedziach! Zdecydowanie pasuje on najlepiej do tej serii!
Nie znam tych piosenek/nie znam tych książek — niestety nigdy nie słyszałem przedstawionych utworów/nigdy nie czytałem przedstawionych w pytaniu książek.

Która piosenka najbardziej pasuje do dylogii "Szóstka Wron"?
Blood // Water (grandson) — moim zdaniem właśnie ten utwór najlepiej oddaje klimat serii. Z pewnością niemożliwe jest znalezienie bardziej vibe'owego utworu!
Whatever It Takes (Imagine Dragons) — oh, ten kawałek... pasuje do książek wręcz idealnie! Naprawdę ciężkim zadaniem będzie zastąpienie go, oczywiście o ile jest to możliwe.
Heathens (Twenty One Pilots) — mówcie co chcecie, jednak według mnie to ten, a nie inny utwór, najbardziej pasuje do serii.
Look What You Made Me Do (Taylor Swift) — uważam, że to ta piosenka najbardziej pasuje do przedstawionej w pytaniu serii.
Angels Like You (Miley Cyrus) — co jak co, ale ta piosenka wspaniale opisuje przedstawioną w pytaniu serię! Jestem pewien, że żaden inny utwór nie przebije jej w tej kategorii!
After Dark (Mr.Kitty) — moim zdaniem ten utwór najlepiej odwzorowuje vibe tych książek. Wątpię, aby jakikolwiek inny kawałek mógłby bardziej pasować do owej serii.
Monster (Lady Gaga) — przedstawiam... najbardziej vibe'owy utwór w tych odpowiedziach! Zdecydowanie pasuje on najlepiej do tej serii!
Nie znam tych piosenek/nie znam tych książek — niestety nigdy nie słyszałem przedstawionych utworów/nigdy nie czytałem przedstawionych w pytaniu książek.
Reklama

Czas na serię... "The Inheritance Games"!
Happier Than Ever (Billie Eilish) — moim zdaniem właśnie ten utwór najlepiej oddaje klimat serii. Z pewnością niemożliwe jest znalezienie bardziej vibe'owego utworu!
Summertime Sadness (Lana Del Rey) — oh, ten kawałek... pasuje do książek wręcz idealnie! Naprawdę ciężkim zadaniem będzie zastąpienie go, oczywiście o ile jest to możliwe.
Falling (Harry Styles) — mówcie co chcecie, jednak według mnie to ten, a nie inny utwór, najbardziej pasuje do serii.
Slow Down (Chase Atlantic) — uważam, że to ta piosenka najbardziej pasuje do przedstawionej w pytaniu serii.
Tattoo (Loreen) — co jak co, ale ta piosenka wspaniale opisuje przedstawioną w pytaniu serię! Jestem pewien, że żaden inny utwór nie przebije jej w tej kategorii!
Anti-Hero (Taylor Swift) — moim zdaniem ten utwór najlepiej odwzorowuje vibe tych książek. Wątpię, aby jakikolwiek inny kawałek mógłby bardziej pasować do owej serii.
Hawthorne (The Felice Brothers) — przedstawiam... najbardziej vibe'owy utwór w tych odpowiedziach! Zdecydowanie pasuje on najlepiej do tej serii!
Nie znam tych piosenek/nie znam tych książek — niestety nigdy nie słyszałem przedstawionych utworów/nigdy nie czytałem przedstawionych w pytaniu książek.

Mój drogi, na koniec wybierz piosenkę, która najlepiej oddaje vibe "Wojowników"!
Natural (Imagine Dragons) — moim zdaniem właśnie ten utwór najlepiej oddaje klimat serii. Z pewnością niemożliwe jest znalezienie bardziej vibe'owego utworu!
In the Name of Love (Martin Garrix, Bebe Rexha) — oh, ten kawałek... pasuje do książek wręcz idealnie! Naprawdę ciężkim zadaniem będzie zastąpienie go, oczywiście o ile jest to możliwe.
High Hopes (Panic! At The Disco) — mówcie co chcecie, jednak według mnie to ten, a nie inny utwór, najbardziej pasuje do serii.
Legends Never Die (League of Legends, Against The Current) — uważam, że to ta piosenka najbardziej pasuje do przedstawionej w pytaniu serii.
Control (Halsey) — co jak co, ale ta piosenka wspaniale opisuje przedstawioną w pytaniu serię! Jestem pewien, że żaden inny utwór nie przebije jej w tej kategorii!
Bloody Mary (Lady Gaga) — moim zdaniem ten utwór najlepiej odwzorowuje vibe tych książek. Wątpię, aby jakikolwiek inny kawałek mógłby bardziej pasować do owej serii.
Rewrite The Stars (Zac Efron, Zendaya) — przedstawiam... najbardziej vibe'owy utwór w tych odpowiedziach! Zdecydowanie pasuje on najlepiej do tej serii!
Nie znam tych piosenek/nie znam tych książek — niestety nigdy nie słyszałem przedstawionych utworów/nigdy nie czytałem przedstawionych w pytaniu książek.

Reklama
111 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 43

Sanie.Lover

Sanie.Lover

Super głosowanie!
Mogłabym się zapytać jaką czcionką jest napisane „piosenek”?

Odpowiedz
.tenebris

.tenebris

Większość z tych książek nie znałam, bardzo fajne głosowanie 🤎 będzie part 2?

Odpowiedz
2
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@.tenebris dziękuję, możliwe 🤎

Odpowiedz
1
LadyDama

LadyDama

Nie znam/nie lubię żadnej z tych książek, kochałam kiedyś wojo ale obecnie ich nienawidzę

Odpowiedz
1
.skyidiot.

.skyidiot.

Bede cie motywowal do stworzenia drugiej czesci MUAHAHA

Odpowiedz
1
.skyidiot.

.skyidiot.

@.Adellaine to co z ta kolejna czescia 👉👈

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@.shallowbreath. może zrobię 🥰

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (3)
Eth3r_

Eth3r_

Ta ja która stąd tylko czytała HP

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@Eth3r_ ta ja, która czytała stąd wszystko oprócz HP

Odpowiedz
Zachmurzona.

Zachmurzona.

Ah tak wojo było żyjemy…. XD do wojo mega pasuje In the name of te love, believer, oczywiście ten fragment : dziś odchodzę sam już nie zawrócę to wszystko dziś porzucę to Frajer 1:1 XD mogę się zainspirować i zrobić quiz z piosenkami tylko o wojo cały? Że coś w stylu która piosenka oddaje vibe tej postaci z wojowników NIE KRAŚĆ BO GRYZĘ

Odpowiedz
2
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@Zachmurzona. oczywiście, że możesz^^

Odpowiedz
Revidere

Revidere

fajny quiz jak zwykle
tylko ze i tak większości z tych piosenek nie znałam 😵‍💫

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@Revidere dzięki 🤎
Polecam ci poznać hehe :3

Odpowiedz
1
.skyidiot.

.skyidiot.

Okej, ten quiz byl dla mnie przyjemnoscia, mimo ze nie czytalem zadnej z tych ksiazek
Duzo ID, Play With Fire, Heathens, blood//water
Ale najbardziej piekny jest za Renegades 😭😭😭😭😭
Nie mam pojecia skad to znasz ale dziekuje ci za piosenke mojego zycia 🙏🙏🙏
(Btw. Frost tez sie ucieszy bo ja tym zarazilem 😈)

Odpowiedz
1
.skyidiot.

.skyidiot.

Aha i jeszcze Centuries bo Fall Out Boya tez wyznaje XD

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@.shallowbreath. najlepiej hah
Ależ nie ma za co hehe

Odpowiedz
Zimowa_Psiara

Zimowa_Psiara

Świetne glosowanie, leci do ulu🩷🤎

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@Zimowa_Psiara dziękuję bardzo 😻

Odpowiedz
1
Lady.Loki

Lady.Loki

Cuuudowny quiz! Ale, ja nie znam większości piosenek 😭.
Kochana, podziwiam, że zrobiłaś quiz, nawet jak tego samego dnia (chyba…) napisałaś, że ci się nie chce, naprawdę szacun ❤.

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@Lady.Loki dziękuję bardzo 😻
Hahhh <333

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej