Która serialowa bohaterka jest Twoim przeciwieństwem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 37

oliwia1152

oliwia1152

Wanda Maximoff! "WandaVision"

Zamknięta w sobie, skłonna do poświęceń, wrażliwa i pełna sprzeczności oraz zagubiona – taka jest Wanda. Jeśli to ona jest Twoim przeciwieństwem może to oznaczać, że jesteś osobą otwartą na świat i ludzi, zawsze dążysz do wyznaczonych celów, nie boisz się być sobą i znasz swoją wartość. Śmiało kroczysz przez życie i bierzesz je takim jakie jest, nie boisz się popełniać błędów, bo z każdego wynosisz lekcję. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
zielonamgla

zielonamgla

Ania Shirley! "Ania nie Anna"
Wieczna optymistka o wybujałej i nieograniczonej wyobraźni, lubiąca tworzyć historie, miłośniczka sukienek i przygód, odważna i nieco szalona o wielkim sercu dziewczyna – taka właśnie jest Ania. Jeśli to ona jest Twoim przeciwieństwem może to oznaczać, że wolisz twardo stąpać po ziemi niż dawać się ponieść fantazjom. Wiesz, że aby być kimś musisz ciężko pracować, dlatego nie lubisz chodzić na łatwiznę. Dużo wymagasz od siebie i innych, jesteś ambitna i nieco surowa. Prawdopodobnie jesteś również pesymistką.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
A.n.a

A.n.a

Tokio! "Dom z papieru"

Szalona, impulsywna, nieposkromiona i zadziorna – taka jest Tokio. Jeśli to ona jest Twoim przeciwieństwem może to oznaczać, że jesteś osobą ugodową, ceniącą sobie spokój i pewność, do tego co będzie jutro. Kierujesz się zdrowym rozsądkiem, bo wiesz, że silne emocje nie są dobrym doradcą. 

Odpowiedz
annamakowska

annamakowska

Wanda Maximoff! "WandaVision"
Zamknięta w sobie, skłonna do poświęceń, wrażliwa i pełna sprzeczności oraz zagubiona – taka jest Wanda. Jeśli to ona jest Twoim przeciwieństwem może to oznaczać, że jesteś osobą otwartą na świat i ludzi, zawsze dążysz do wyznaczonych celów, nie boisz się być sobą i znasz swoją wartość. Śmiało kroczysz przez życie i bierzesz je takim jakie jest, nie boisz się popełniać błędów, bo z każdego wynosisz lekcję.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
mondfinsternis

mondfinsternis

Tokio

Odpowiedz
emido

emido

Tokio
Tak, jest moim zupełnym przeciwieństwem

Odpowiedz
_Pika_

_Pika_

Beth Harmon! "Gambit Królowej"

Ja nawet nie znam zasad szachów :'D
Ale kiedyś wziełam udział w turnieju szachowym bo nie chciało mi sie chodzić na lekcje._.

Odpowiedz
1
The.daughter.of.ocean

The.daughter.of.ocean

Ania Shirley! "Ania nie Anna"
Wieczna optymistka o wybujałej i nieograniczonej wyobraźni, lubiąca tworzyć historie, miłośniczka sukienek i przygód, odważna i nieco szalona o wielkim sercu dziewczyna – taka właśnie jest Ania. Jeśli to ona jest Twoim przeciwieństwem może to oznaczać, że wolisz twardo stąpać po ziemi niż dawać się ponieść fantazjom. Wiesz, że aby być kimś musisz ciężko pracować, dlatego nie lubisz chodzić na łatwiznę. Dużo wymagasz od siebie i innych, jesteś ambitna i nieco surowa. Prawdopodobnie jesteś również pesymistką. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zdecydowana większość się zgadza.
Super quiz – bardzo ladnie wykonany i świetny pomysł. Gratuluję SG! 😁

Odpowiedz
1
WinterWidow

WinterWidow

•  AUTOR
Odpowiedz
1
promissum

promissum

Super quiz

Odpowiedz
Iwcia_Rokita

Iwcia_Rokita

Mazikeen! "Lucyfer"

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej