Zrodziłeś się z burzy, wiatru czy słońca?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

.-Spain-.and.-Ukraine.-

.-Spain-.and.-Ukraine.-

Slońce !!!! Fajny quiz ❤️

Odpowiedz
Bobelusss

Bobelusss

zrodzony ze slonca
Wschód słońca, jego ciepłe promienie muskające Twoją skórę, przyjemne uczucie, prawda? Wszystko wskazuje na to, że zrodziłeś się ze słońca. Prawdopodobnie jesteś osobą empatyczną, cierpliwą i wrażliwą. Uśmiechasz się, nawet jeśli wewnątrz jest Ci źle, ponieważ nie lubisz obarczać innych swoimi problemami. Jesteś bystry, nie znosisz dwulicowych ludzi i niesprawiedliwości. Twoja łagodność i szczerość przyciągają do Ciebie innych.
Twoją ukrytą zdolnością może być zaginanie światła. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

D...i

Z wiatru
Część opisu się zgadza.

Odpowiedz
AluminiowyGlin

AluminiowyGlin

Zrodzony z burzy!

Czujesz to naelektryzowane powietrze, charakterystyczny zapach i grzmot w oddali? Dokładnie taka aura towarzyszyła Twoim narodzinom, albowiem zostałeś zrodzony z burzy. Prawdopodobnie jesteś osobą temperamentną, energiczną i lubisz się wyróżniać. Na pierwszy rzut oka możesz wydawać się oschły a nawet groźny, ale to jedynie pozory. Otwierasz się dopiero, gdy w pełni komuś zaufasz, a na to potrzeba czasu. Nie znosisz monotonii, wszędzie Cię pełno, marzysz o wielkich podróżach i przygodach.
Twoją ukrytą zdolnością może być elektrokineza. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Po części się zgadza. Fajny quiz. ;3

Odpowiedz
Fenixolik

Fenixolik

Zrodzony z wiatru!
Pęd powietrza, wiatr tańczący we włosach i uczucie niewyobrażalnej wolności, brzmi znajomo? Mam nadzieję, że tak, ponieważ jesteś zrodzony z wiatru. Prawdopodobnie jesteś osobą, która bardzo ceni swoją prywatność, bywasz introwertyczny i zamknięty w sobie. Uwielbiasz książki i sztukę pod każdą postacią, dobrze się uczysz i jesteś osobą ambitną z wielkimi planami na przyszłość. Mało mówisz o sobie, zamiast tego wolisz słuchać opowieści innych. Bywasz zmienny i niestały w uczuciach. Twoją ukrytą zdolnością może być kontrola nad żywiołem powietrza. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Potwierdzam!
SUPER QUIZ

Odpowiedz
.Sun_Flower.

.Sun_Flower.

Zrodzony z wiatru!
Pęd powietrza, wiatr tańczący we włosach i uczucie niewyobrażalnej wolności, brzmi znajomo? Mam nadzieję, że tak, ponieważ jesteś zrodzony z wiatru. Prawdopodobnie jesteś osobą, która bardzo ceni swoją prywatność, bywasz introwertyczny i zamknięty w sobie. Uwielbiasz książki i sztukę pod każdą postacią, dobrze się uczysz i jesteś osobą ambitną z wielkimi planami na przyszłość. Mało mówisz o sobie, zamiast tego wolisz słuchać opowieści innych. Bywasz zmienny i niestały w uczuciach. Twoją ukrytą zdolnością może być kontrola nad żywiołem powietrza.
Fajny quiz

Odpowiedz
flllllora

flllllora

Zrodzony z wiatru!
Pęd powietrza, wiatr tańczący we włosach i uczucie niewyobrażalnej wolności, brzmi znajomo? Mam nadzieję, że tak, ponieważ jesteś zrodzony z wiatru. Prawdopodobnie jesteś osobą, która bardzo ceni swoją prywatność, bywasz introwertyczny i zamknięty w sobie. Uwielbiasz książki i sztukę pod każdą postacią, dobrze się uczysz i jesteś osobą ambitną z wielkimi planami na przyszłość. Mało mówisz o sobie, zamiast tego wolisz słuchać opowieści innych. Bywasz zmienny i niestały w uczuciach. Twoją ukrytą zdolnością może być kontrola nad żywiołem powietrza. Podziel się wynikiem w komentarzu!Super quiz

Odpowiedz
Enigma12

Enigma12

W drugim pytaniu powinno być Zupełnie nic.😝

Odpowiedz
Enigma12

Enigma12

Z wiatru to super lubię jak wiatr we mnie wieje😁

Odpowiedz
Ide-po-chleb

Ide-po-chleb

Zrodzony z burzy
Fajny quiz

Odpowiedz
Enigma12

Enigma12

@Nudnyczlowiek128 super nazwa😁

Odpowiedz
Ide-po-chleb

Ide-po-chleb

@Enigma12 dziękuję twoja też :3

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej