Jaka potwornie zła klątwa, zostanie na Ciebie rzucona w najbliższym czasie? SPRAWDŹ!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 62

Nova_nadzieja

Nova_nadzieja

BRAK KLĄTWY!
Najwyraźniej jesteś lubianą osobą, i nikt nie życzy Ci źle.
W najbliższym czasie nikt nie rzuci na Ciebie żadnej klątwy (przynajmniej żadnej złej) ;)
Heh zabawna sprawa. Jak zobaczyłam tytuł quizu to się zastanawiałam czy będzie odpowiedź że nie narzucono klątwy…

Odpowiedz
1
DzefDeSmalec

DzefDeSmalec

Potępieniec

Będe świętować, a nie sie smucić gdy to się stanie. W końcu nikt nie będzie chciał ze mną rozmawiać :)

Odpowiedz
.Cienista.Gwiazda.

.Cienista.Gwiazda.

WAMPIRYZM
Istota demoniczna, pijąca krew ludzi, obecna w wierzeniach ludowych w wielu kulturach oraz współcześnie w kulturze popularnej.
Na twoje nieszczęście klątwa Wampiryzmu dotknie właśnie Ciebie, co oznacza że już przez wieczność będziesz czuł niekontrolowany głód ludzkiej krwi, będziesz musiał unikać słońca które będzie sprawiało Ci ogromny ból, oraz będziesz musiał regularnie pić ludzką krew by zachować ludzką powłokę i móc chodzić wśród ludzi nie wzbudzając podejrzeń, w przeciwnym razie poprzez rządzę krwi, twoje ciało zacznie zmieniać kształt na demoniczny, a Ty nie będziesz mógł już kontrolować swojej rządzy krwi, i instynkty przejmą nad Tobą kontrolę. :)f a j n y q u i z

Odpowiedz
1
Kamilosss54

Kamilosss54

•  AUTOR

@NelaFnaf Dzięki ^^

Odpowiedz
1
Dracotta_Malfoy

Dracotta_Malfoy

Likantropia

Odpowiedz
1
South_park_fan

South_park_fan

LIKANTROPIA

Odpowiedz

J...1

Potępieniec

Odpowiedz
1
emek16324

emek16324

LIKANTROPIA
W wielu mitologiach (m.in. słowiańskiej i germańskiej) i legendach, człowiek który przemieniał się wskutek klątwy w wilkołaka, czyli postać będącą połączeniem wilka z człowiekiem.
Na twoje nieszczęście klątwa Likantropii dotknie właśnie Ciebie, co oznacza że za każdym razem, gdy na nocnym niebie objawi się pełnia księżyca, zmienisz się w tego żądnego krwi potwora, który będzie zabijał wszystko na swojej drodze, a Ty nie będziesz potrafił kontrolować siebie w tej postaci, za to będziesz pamiętał wszystko co w tej postaci zrobiłes o kurde fajny quiz

Odpowiedz
1
Kamilosss54

Kamilosss54

•  AUTOR

@emek16324 Dzięki 😉👊

Odpowiedz

kamelia97

Potępieńcy są nieszczęsnymi, nieumarłymi humanoidami, uwięzionymi za sprawą klątwy, która nie pozwala im umrzeć. Nieumarli ci powstają w złożony sposób. Zła postać rzucającą zaklęcia musi dotknąć ofiary, jednocześnie używając względem niej obłożenia klątwą, a następnie w ciągu 24 sekund dodać odpowiednio sformułowane życzenie lub cud. Skóra potępieńca błędnie wówczas do nieziemskiej, niezdrowej bieli, białka gałki ocznej stają się czarne, a tęczówka ciemnieje, przez co oczy wyglądają niczym małe, lśniące sadzawki. Stworzenia te chętnie noszą skórznie, ciemnej barwy płaszcze z kapturem i wysokie buty. Wolą ciemność od światła i ciszę od gwaru. Twórcy w żaden sposób nie kontrolują potępieńców, którzy rzadko też służą owym osobnikom – wyjątkiem jest sytuacja, gdy pragną uzyskać litościwą śmierć za pomocą czaru usunięcie klątwy. Wspomniane zaklęcie to jedyny sposób na permanentne zniszczenie potępieńca. Na twoje nieszczęście klątwa Potępieńca dotknie właśnie Ciebie.

Odpowiedz
1
LambertLambertty...

LambertLambertty...

WAMPIRYZM

ajm wampir wyższy z wiedźmina 3😏

Odpowiedz
2
elmariaJIN

elmariaJIN

BRAK KLĄTWY
fajnie…

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej