Która serialowa lub filmowa postać zostanie w tym roku Twoim Mikołajem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 29

bluzakaroli

bluzakaroli

Profesor! "Dom z papieru"- To właśnie Profesor zostanie w tym roku Twoim Mikołajem. Powiedzmy sobie szczerze: Profesor nie jest zwolennikiem takich świąt, które według niego są dobre dla dzieci, jednakże obdarowywanie drobnymi upominkami osób, na których nam zależy uważa za wspaniałą ideę. Mikołajki spędzicie na uroczym spacerze po Hiszpanii, wypijecie aromatyczną herbatę i skosztujecie niebiańskiego ciasta po czym udacie się do domu, zmęczeni i zziębnięci, zasiądziecie przy kominku i właśnie wtedy mężczyzna podaruje Ci delikatny naszyjnik z różowego złota, który jest znakiem jego uczuć i zaufania jakim Cię darzy. Jak myślisz, jaki prezent spodobałby się Profesorowi? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Scarlett_F1

Scarlett_F1

Lucek zapraszam

Odpowiedz
Nemerra

Nemerra

Eddie Brock! "Venom"
To właśnie Eddie zostanie w tym roku Twoim Mikołaje, albo raczej Eddie i Venom, który bardzo się ucieszy z faktu, że będziecie świętować ten dzień we trójkę. Obaj przygotują moc atrakcji i niespodzianek, w swoim stylu, by ten dzień był inny niż wszystkie. Co powiesz na wspinaczkę po wieżowcach, przemieszczanie się po dachach i karanie złych ludzi w ramionach Pana Brock'a i jego symbionta? Podziel się wynikiem w komentarzu!
OMG EDDIE <3

Odpowiedz
Nie_dzialam_obs_za_obs

Nie_dzialam_obs_za_obs

Luna Lovegood! "Harry Potter"
To właśnie Luna w tym roku zostanie Twoim Mikołajem. Chyba nie można wyobrazić sobie lepszych Mikołajek od tych, spędzonych w magicznej szkole u boku uroczej Luny, która oprowadzi Cię po zakamarkach zamku, przedstawi swoim magicznym towarzyszom i zaprosi na wspólny budyń. Podziel się wynikiem w komentarzu!
moja ulubiona postać z "Harrego Pottera". Fajny quiz

Odpowiedz
Fanka.Melanie.Martinez.

Fanka.Melanie.Martinez.

Luna Lovegood- może było by fajnie ale ja nawet za bardzo nie wiem kim ona była Harry Poterze

Odpowiedz
EPSELON

EPSELON

LOL – Klaus Hargreeves "UMBRELLA ACADEMY".

Odpowiedz
Jestem_Ludziem

Jestem_Ludziem

Luna Lovegood ''Harry Potter''
Jak najbardziej jestem zadowolona

Odpowiedz
I.dont.care

I.dont.care

Tony Stark! "Marvel"

To właśnie Tony zostanie w tym roku Twoim Mikołajem. Jak świętować to na bogato, jak się bawić to całą noc. Tony ma świadomość, że zbyt przesadzony prezent wprawiłby Cię w zakłopotanie, ale nie byłby sobą, gdyby nie podarowałby Ci czegoś wyjątkowego. Będzie to specjalnie zmodyfikowany hełm, podobny do tego, jaki sam nosi, ale w innych kolorach. Liczyłaś na zbroję? Nic z tego, jesteś za młoda. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Super quiz!

Odpowiedz
Anime_Moon

Anime_Moon

Klaus Hargreeves! "The Umbrella Academy"

Odpowiedz
BlueyWolf

BlueyWolf

Wade Wilson! "Deadpool"
To właśnie Deadpool zostanie w tym roku Twoim Mikołajem. To święto jest wprost stworzone dla Wade'a, który uwielbia obdarowywać prezentami innych. Często są to niechciane lub niebezpieczne prezenty, ale teraz będzie inaczej. Wade da z siebie wszystko, byś jak najlepiej spędziła ten dzień i upiecze nawet ciasteczka w kształcie Mikołaja z tej okazji.

Moje myśli "mam nadzieję że teke-teke, jestem jej fanką" XD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej