Którą księżniczkę z „My Little Pony: Przyjaźń to magia” przypominasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 116

Pusia_pomponik

Pusia_pomponik

Księżniczka Celestia
Celestia to współwładczyni Equestrii i księżniczka słońca. Rządzi u boku swojej młodszej siostry Luny. Celestia jest odpowiedzialna za podnoszenie i opuszczanie słońca. Jako władczyni Equestrii dba przede wszystkim o dobrobyt i bezpieczeństwo swojego kraju. W czasie swojego panowania założyła szkołę dla utalentowanych jednorożców i została mentorką Twilight Sparkle, która ostatecznie sama została alikornem. Celestia jest troskliwa, cierpliwa i wyrozumiała. Księżniczka lubi zabawę i ekstremalne sporty. Cierpliwość Celestii ma jednak swoje granice, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo jej poddanych.

Odpowiedz
Royal.Penguin

Royal.Penguin

Księżniczka Cadance
Cadance (pełne imię Mi Amora Cadenza) to władczyni Kryształowego Królestwa, księżniczka miłości, żona Shining Armora oraz matka księżniczki Flurry Heart. Księżniczka Cadance jest miła, troskliwa, pomocna. Czuje się dobrze w roli przywódcy. Życie w kryształowym Królestwie jest czasem zbyt spokojne, dlatego Cadance uwielbia wyzwania i niebezpieczne przygody urozmaicające życie.

To właśnie do tej księżniczki jesteś podobna! Wynikiem podziel się w komentarzu!
Chyba się zgadzam
Super quiz

Odpowiedz
YarichouMiyako5

YarichouMiyako5

Księżniczka Luna

Luna to współwładczyni Equestrii i księżniczka księżyca. Rządzi u boku swojej starszej siostry Celestii. Luna odpowiedzialna jest za podnoszenie i opuszczanie księżyca oraz za odwiedzanie innych kucyków w snach. 1000 lat temu Luna czuła, że jej siostra dostawała więcej miłości niż ona. Ostatecznie, pewnej nocy młodsza księżniczka zupełnie uległa zawiści do Celestii i zaślepiona nienawiścią zmieniła się w Nightmare Moon. Celestia była zmuszona wysłać młodszą siostrę na księżyc, by nie zapanowała wieczna noc. Ostatecznie Luna powróciła do Equestrii i została pokonana przez Twilight Sparkle i jej przyjaciół. Luna jest bardzo dynamiczną postacią. Pomimo, że nie radzi sobie z tym, co zrobiła w przeszłości, wciąż stara się być dobrą władczynią i pomagać podwładnym wzmagać się z ich koszmarami. To właśnie do tej księżniczki jesteś podobna! Wynikiem podziel się w komentarzu!

Zgadzam się w 100%

Odpowiedz
selfmoord

selfmoord

Księżniczka Twilight Sparkle
Twilight to księżniczka przyjaźni, która otrzymała swoje skrzydła po tym, jak dokończyła zaklęcie Star Swirla Brodatego, który był jednym z najsilniejszych jednorożców w historii. Twilight wyróżnia się nadzwyczajnymi zdolnościami i wielką wiedzą magiczną. Twilight jest świetną przyjaciółką, lecz czasem miewa problemy z temperamentem. Łatwo się unosi, choć z czasem jest w stanie nad tym zapanować. Jest bardzo poukładana i lubi mieć konkretny plan działania. Umiejętności organizacyjne Twilight są imponujące, chociaż czasem ich nadużywa. Edukacja jest dla niej najważniejsza, dlatego zakłada szkołę przyjaźni, a potem przejmuję pod swoje skrzydła szkołę Celstii dla utalentowanych jednorożców. Twilight przejęła władzę nad Equestrią po tym, jak Księżniczka Luna i Celestia przeszły na emeryturę.

To właśnie do tej księżniczki jesteś podobna! Wynikiem podziel się w komentarzu!

Fr twilight top kin

Odpowiedz
Lavender..00

Lavender..00

Luna OMG

Odpowiedz
imbirowafraszka

imbirowafraszka

Twilight
Jestem podobna, fakt

Odpowiedz
1
Ash_catlover

Ash_catlover

Księżniczka Twilight Sparkle
Twilight to księżniczka przyjaźni, która otrzymała swoje skrzydła po tym, jak dokończyła zaklęcie Star Swirla Brodatego, który był jednym z najsilniejszych jednorożców w historii. Twilight wyróżnia się nadzwyczajnymi zdolnościami i wielką wiedzą magiczną. Twilight jest świetną przyjaciółką, lecz czasem miewa problemy z temperamentem. Łatwo się unosi, choć z czasem jest w stanie nad tym zapanować. Jest bardzo poukładana i lubi mieć konkretny plan działania. Umiejętności organizacyjne Twilight są imponujące, chociaż czasem ich nadużywa. Edukacja jest dla niej najważniejsza, dlatego zakłada szkołę przyjaźni, a potem przejmuję pod swoje skrzydła szkołę Celstii dla utalentowanych jednorożców. Twilight przejęła władzę nad Equestrią po tym, jak Księżniczka Luna i Celestia przeszły na emeryturę. To właśnie do tej księżniczki jesteś podobna! Wynikiem podziel się w komentarzu!

choć nie jestem wcale tak podobna do Twlight to z wszystkich myślę że najbardziej więc się zgadza:D

Odpowiedz
kolanaryby

kolanaryby

Flurry Heart

Odpowiedz

.....

Luna to współwładczyni Equestrii i księżniczka księżyca. Rządzi u boku swojej starszej siostry Celestii. Luna odpowiedzialna jest za podnoszenie i opuszczanie księżyca oraz za odwiedzanie innych kucyków w snach. 1000 lat temu Luna czuła, że jej siostra dostawała więcej miłości niż ona. Ostatecznie, pewnej nocy młodsza księżniczka zupełnie uległa zawiści do Celestii i zaślepiona nienawiścią zmieniła się w Nightmare Moon. Celestia była zmuszona wysłać młodszą siostrę na księżyc, by nie zapanowała wieczna noc. Ostatecznie Luna powróciła do Equestrii i została pokonana przez Twilight Sparkle i jej przyjaciół. Luna jest bardzo dynamiczną postacią. Pomimo, że nie radzi sobie z tym, co zrobiła w przeszłości, wciąż stara się być dobrą władczynią i pomagać podwładnym wzmagać się z ich koszmarami.

To właśnie do tej księżniczki jesteś podobna! Wynikiem podziel się w komentarz
Jestem luną…. Taka sama jestem jak ona

Odpowiedz
zaiste

zaiste

Księżniczka Cadance
Cadance (pełne imię Mi Amora Cadenza) to władczyni Kryształowego Królestwa, księżniczka miłości, żona Shining Armora oraz matka księżniczki Flurry Heart. Księżniczka Cadance jest miła, troskliwa, pomocna. Czuje się dobrze w roli przywódcy. Życie w kryształowym Królestwie jest czasem zbyt spokojne, dlatego Cadance uwielbia wyzwania i niebezpieczne przygody urozmaicające życie. To właśnie do tej księżniczki jesteś podobna! Wynikiem podziel się w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej