Jakim rodzajem kucyka byłbyś w kreskówce „My Little Pony: Przyjaźń to magia”?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 80

Queen.Bee

Queen.Bee

Alikorn

Odpowiedz

Lenq_edits

Alikorn 👑

Odpowiedz
Saga_gravity_falls

Saga_gravity_falls

Pegaz

Odpowiedz
Elva

Elva

Jednorożec

Odpowiedz
1
AnkaJanka15

AnkaJanka15

ALICORN! DZIĘKUJĘ!🤩😘😜

Odpowiedz
2
Karaluszek

Karaluszek

Alikorn ! Genialny quiz !

Odpowiedz
Cartoon_Kay

Cartoon_Kay

•  AUTOR

@Karaluszek Dzięki! 💕

Odpowiedz
Nikimi10

Nikimi10

Kucyk ziemski XD

Odpowiedz
Vulpixowa12

Vulpixowa12

Jednorożec
Jednorożce charakteryzują się rogami na głowie oraz zdolnościami do używania magii. Jak sama nazwa wskazuje, wszystkie jednorożce mają długi róg wystający z czoła, który świeci, gdy używają swoich magicznych mocy. Ziemskie kucyki i Pegazy mają pasywne formy magii, ale jednorożce mogą aktywnie wykonywać magię taką jak na przykład teleportacja czy telekineza. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Świetnie ! Właśnie chciałam by wyszedł jednorożec, teoretycznie jednorożec z alikornem mają największe możliwości, jednorożec ma niezwykłe zaklęcia przed sobą jak i alikorn, jednorożec by latać może użyć magii, albo stworzyć sobie skrzydła na jakiś czas, albo siebie unieść, alikorn urodził się z rogiem, i ze skrzydłami, ale nie lubię być ciągle w centrum uwagi, mieć tysiące zadań na głowie, alikorn jest księżniczką więc tak będzie, a jednorożec tak czy siak nie będzie w centrum uwagi, chyba że będzie sławny . Akurat moja siostra byłaby pegazem bo najwyraźniej chcę latać tyle ile chce, a ja chcę móc używać zaklęć i być bardziej magiczna, więc byśmy były rzadkim zjawiskiem .

Odpowiedz
Shigarakii

Shigarakii

Jednorożec: Jednorożce charakteryzują się rogami na głowie oraz zdolnościami do używania magii. Jak sama nazwa wskazuje, wszystkie jednorożce mają długi róg wystający z czoła, który świeci, gdy używają swoich magicznych mocy. Ziemskie kucyki i Pegazy mają pasywne formy magii, ale jednorożce mogą aktywnie wykonywać magię taką jak na przykład teleportacja czy telekineza.

Odpowiedz
1
Lena_Wiewiorczy_Lot123

Lena_Wiewiorczy_Lot123

Alikorn
Alikorny to rzadko spotykana rasa kucyków, stanowiąca hybrydę pegaza, kucyka ziemskiego oraz jednorożca. Alikorny mają zarówno róg jak i skrzydła. Są znane ze swojej długowieczności, gdyż mogą żyć ponad tysiąc lat. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej