Kogo z serialu „Oferta biznesowa” przypominasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

yeong

yeong

Cha Sung-hoona!
Nieee błagam nie lubię go

Odpowiedz
HowieBee

HowieBee

Shin Ha-ri!
To właśnie tą postać z serialu "Oferta biznesowa" przypominasz! Shin Ha-ri to urocza główna bohaterka, której życie się komplikuje, gdy jej najlepsza przyjaciółka – Jin Young-seo – wysyła ją zamaist niej na randkę w ciemno, zaaranżowaną przez ojca Young-seo. Ha-ri stara się zrobić wszystko, żeby odstraszyć drugą osobę tak, żeby nie chciała już znać jej najlepszej przyjaciółki (oczywiście, zawsze podawała się za nią). Niestety ta randka w ciemno odbywa się z dyrektorem firmy, w której Ha-ri pracuje – Go Food.
Shin Ha-ri podała się później za Shin Geom-hui, żeby dyrektor nie odkrył, że pracuje w jego firmie. Musi grać na dwa fronty co robi się dla niej coraz trudniejsze.
Ha-ri jest radosna, mądra, zaradna, produktywna i przede wszystkim bardzo pracowita, dzięki czemu jest naprawdę dobrym żywnościowym naukowcem.
Czy sądzisz, że jesteś do niej podobny? Koniecznie podziel się wrażeniami w komentarzu!

Super quiz!💖💖💖

Odpowiedz
Nacpany_Pies

Nacpany_Pies

Cha Sung-hoona!
To właśnie tą postać z serialu "Oferta biznesowa" przypominasz! Cha Sung-hoon jest sierotą, którą wychowywał prezes Kang. Jest sekretarzem jego wnuka, ale utrzymują braterskiej stosunki – ponyśłałby kto, że to rodzeństwo! Jest bardzo oddany pracy i dobrze wykonuje swoje obowiązki. Prowadzi aktywny styl życia. Jest naprawdę dobrym wsparciem dla Tae-moo co trzeba mu przyznać. Jest bardzo lojalny wobec jego przyszywanej rodziny. Jest także wspaniałą drugą połówką, która umie cudownie gotować! Sung-hoon jest oddany, lojalny, pracowity, trochę tajemniczy oraz hojny i szczodry. Jest również inteligentną osobą. Czy sądzisz, że jesteś do niego podobny?

Odpowiedz
1
lyzkadusikota

lyzkadusikota

To właśnie tą postać z serialu "Oferta biznesowa" przypominasz! Shin Ha-min jest bratem głównej bohaterki – Shin Ha-ri. Jest bardzo pomocny i serdeczny. Rzucił studia, żeby pomagać rodzicom w restauracji. Lecz żaden z niego taki aniołek – kiedyś ukradł trochę pieniędzy ze sklepu, bo potrzebował na wypad ze znajomymi. Ale w porządku się zachował w stosunku do chłopaka jego siostry – nic nie powiedział rodzicom w zamian za coś, a towarzysza swojego rodzeństwa zaczął nazywać szwagrem. Od razu się całkiem polubili.
Ha-min jest nieprzewidywalny, tajemniczy, kochany, ale czasem irytujący. Dzielnie pracuje i pomaga rodzicom, co trzeba naprawdę docenić.
Czy sądzisz, że jesteś do niego podobny? Koniecznie podziel się wrażeniami w komentarzu!

Odpowiedz
sageamour

sageamour

Shin Ha-ri ♡

Odpowiedz
1

N...a

Kang Tae-moo!
To właśnie tą postać z serialu "Oferta biznesowa" przypominasz! Kang Tae-moo jest głównym bohaterem tego serialu. Z początku wydaje się być bezwzględnym biznesmen, lecz tak naprawdę za tą maską kryje się wiele emocji. Wychowywał go dziadek. Jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Jego przyszywanym bratem jest jego sekretarz – Cha Sung-hoon. Tae-moo świetnie gra na fortepianie oraz jest dobry w wielu rzeczach. Jest bogaty, ale również i bardzo hojny.
Kang Tae-moo jest nieprzewidywalny, szczodry, inteligentny, skrupulatny, roztropny, uparta i uczuciowy. Łatwo również się domyśla wielu rzeczy.
Czy sądzisz, że jesteś do niego podobny? Koniecznie podziel się wrażeniami w komentarzu!

Musze to w końcu obejrzeć-

Odpowiedz
1
jinu

jinu

•  AUTOR

@NunuNana polecam bardzo tą k-dramę, sama ją uwielbiam i jest naprawdę bardzo fajna i wciągająca 💗

Odpowiedz
ashya

ashya

Jin Young-seo!
To właśnie tą postać z serialu "Oferta biznesowa" przypominasz! Jin Young-seo to najlepsza przyjaciółka Shin Ha-ri. Ma również dobre relacje z jej rodzicami, którzy chcieliby, żeby była ich córką. Jest uparta i nie poddaje się w dążeniu do celu. Okazuje również sympatyczność i zrozumienie jej kuzynce, która wcześniej źle ją traktowała. Young-seo stara się być niezależną i silną kobietą. Pierwszym krokiem do bycia samodzielną było wyprowadzenie się od bogatego ojca. Young-seo boi się bardzo owadów. Jest ona uparta i ma dobry gust modowy, jest hojna, niezależna i odważna. To dobra przyjaciółka jak i dziewczyna. Czy sądzisz, że jesteś do niej podobny? Koniecznie podziel się wrażeniami w komentarzu!

Trudno mi okreslic czy jestesmy podobne, ale quiz super.

Odpowiedz
1
Likkie

Likkie

Jin Young-seo!
To właśnie tą postać z serialu "Oferta biznesowa" przypominasz! Jin Young-seo to najlepsza przyjaciółka Shin Ha-ri. Ma również dobre relacje z jej rodzicami, którzy chcieliby, żeby była ich córką. Jest uparta i nie poddaje się w dążeniu do celu. Okazuje również sympatyczność i zrozumienie jej kuzynce, która wcześniej źle ją traktowała. Young-seo stara się być niezależną i silną kobietą. Pierwszym krokiem do bycia samodzielną było wyprowadzenie się od bogatego ojca. Young-seo boi się bardzo owadów.
Jest ona uparta i ma dobry gust modowy, jest hojna, niezależna i odważna. To dobra przyjaciółka jak i dziewczyna.
Czy sądzisz, że jesteś do niej podobny? Koniecznie podziel się wrażeniami w komentarzu!

No cóż, lubię ja ale niewiem czy jestem podobna.
Wgl kocham tą k-drame😍
Quiz leci do ulu!😽💓

Odpowiedz
1
jinu

jinu

•  AUTOR

@Likkie Oferta biznesowa życiem 😻😻
Dziękuję 💗💗

Odpowiedz
1
gwiazdeczka01

gwiazdeczka01

Cha Sung-hoona
Od początku wydania mam w planach, teraz czekam, żeby to obejrzeć (w sensie nie lubię oglądać dwóch rzeczy jednocześnie, a już coś oglądam)
Świetny quiz!💗

Odpowiedz
1
soojin.

soojin.

Shin Ha-ri!
Nie oglądałam, ale podsunęłaś mi pomysł na wieczór!
Super Quiz! Sudżinka przewiduje SG! <33

Odpowiedz
2
jinu

jinu

•  AUTOR

@soojin. Dziękuję hihi 💕💕 Koniecznie musisz obejrzeć, z początku kdrama może się wydać szalona, głupkowata i bez sensu lecz tak naprawdę bardzo wciąga i robi się z odcinka na odcinek coraz bardziej ciekawsza

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej