Kogo z serialu ,,My Name” przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 25

Yeon-a

Yeon-a

Jeon Pil-do

PLZ KOCHAM TA KDRAME DRUGA MOJA ULUBIONA 😭😭😭

Odpowiedz
1
jinu

jinu

•  AUTOR

@Yeon-a ty leniu, jak możesz
n wiesz co tracisz

Odpowiedz
1
Yeon-a

Yeon-a

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (10)
Soulin

Soulin

Yoon Jiwoo

Odpowiedz
Soulin

Soulin

btw, fajny quiz

Odpowiedz
LILENIA

LILENIA

Jeon Pil-do!
To właśnie Jeon Pil-do z serialu ,,My Name" przypominasz! Jeon Pil-do stara się wspierać innych oraz pragnie sprawiedliwości. Do policji wstąpił z powodu pewnego bardzo smutnego wydarzenia z przeszłości. Jako jeden z nielicznych zaufał Ji-woo i wierzył, że nie jest zła. Jest cierpliwy i potrafi panować nad sobą.
Czy zgadzasz się z tym, że go przypominasz? Koniecznie podziel się wynikiem i opinią w komentarzu!

Odpowiedz
-Biela

-Biela

Yoon Ji-woo!

To właśnie Yoon Ji-woo z serialu ,,My Name" przypominasz! Jest ona silną, wytrwałą kobietą, która za wszelką cenę potrafi się zemścić. Straciła wszystko, lecz mimo tego się trzyma. Poświęciła swoje życie, żeby dopaść osobę, która zabiła kogoś jej bardzo bliskiego. Zaufała szefowi gangu, na którego polecenie wstąpiła do policji. Nigdy się nie poddała, choć miała bardzo ciężko. Stała się potworem, żeby dokonać zemsty. Czy zgadzasz się z tym, że ją przypominasz? Koniecznie podziel się wynikiem i opinią w komentarzu!

Odpowiedz
1
nvtalcia

nvtalcia

Jeon Pil-do!
To właśnie Jeon Pil-do z serialu ,,My Name" przypominasz! Jeon Pil-do stara się wspierać innych oraz pragnie sprawiedliwości. Do policji wstąpił z powodu pewnego bardzo smutnego wydarzenia z przeszłości. Jako jeden z nielicznych zaufał Ji-woo i wierzył, że nie jest zła. Jest cierpliwy i potrafi panować nad sobą. Czy zgadzasz się z tym, że go przypominasz? Koniecznie podziel się wynikiem i opinią w komentarzu!

Mega quiz! 🤩💜

Odpowiedz
1
puppycat.moonbin

puppycat.moonbin

Super quiz kochana!
Życzę SG! 💟💟💟

Odpowiedz
2
jinu

jinu

•  AUTOR

@Yoon_Jia dziękuję kochana 💖

Odpowiedz
1
.Lovesick

.Lovesick

Yoon Ji-woo!
To właśnie Yoon Ji-woo z serialu ,,My Name" przypominasz! Jest ona silną, wytrwałą kobietą, która za wszelką cenę potrafi się zemścić. Straciła wszystko, lecz mimo tego się trzyma. Poświęciła swoje życie, żeby dopaść osobę, która zabiła kogoś jej bardzo bliskiego. Zaufała szefowi gangu, na którego polecenie wstąpiła do policji. Nigdy się nie poddała, choć miała bardzo ciężko. Stała się potworem, żeby dokonać zemsty.
Czy zgadzasz się z tym, że ją przypominasz? Koniecznie podziel się wynikiem i opinią w komentarzu!

Fajny quiz, leci do ulu

Odpowiedz
1
jinu

jinu

•  AUTOR

@.Gaia omg miło mi że tam trafia <3333

Odpowiedz
1
Park_Somi

Park_Somi

Do Gang-jae!
To właśnie Do Gang-jae z serialu ,,My Name" przypominasz! Do Gang-jae jest psychopatyczny, sprytny oraz ceni sobie dobrą zabawę. Zniknął na 5 lat, żeby móc powrócić i się zemścić. Założył swój własny gang w tym czasie. Zawsze pamięta tych, z którymi miał na pieńku. Niczego się nie boi i nienawidzi przegrywać. Kocha się bawić kosztem innych i zachowuje się, jakby nic go nie obchodziło. Czy zgadzasz się z tym, że go przypominasz? Koniecznie podziel się wynikiem i opinią w komentarzu!

Odpowiedz
1
siyeonnie

siyeonnie

Jeon pileo
Przyjemny quiz chociaż serialu nie znam

Odpowiedz
1
jinu

jinu

•  AUTOR

@PIRATEST jak nie znasz to zachęcam do obejrzenia, mega fajny jest i bardzo wciąga

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej