Jesteś jak Wirt, Greg czy Beatrice?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 14

Hunderclops

O k**** jestem ptakiem

Odpowiedz
nieidealnapoetka.

nieidealnapoetka.

DLACZEGO
LUDZIE
UŻYWAJĄ
FANARTÓW
DO
TEGO
OKROPNEGO
I
OHYDNEGO
SHIPU
WIRT
X
BESTIUSZ?!
Prosz, niech mi ktoś wyjaśni dlaczego ten obrzydliwy ship istnieje

Odpowiedz
nieidealnapoetka.

nieidealnapoetka.

@Twylla Khym, cóż, generalnie nie lubię wszelkiego rodzaju fanartów przedstawiających Wirta z rogami Bestiusza i zachowującego się jak pod wpływem Bestiusza. Zwłaszcza jeśli Wirt krzywdzi na nich Grega lub wygląda na to, że ma taki zamiar. Moim zdaniem okropne jest przedstawianie nieśmiałego, wrażliwego i miłego Wirta jako potwora, który chce zamienić swojego brata w widmodrzew/zabić go/dostarczyć Bestiuszowi/w jakikolwiek inny sposób skrzywdzić. To straszne i okropnie mi się to nie podoba. Oryginalny Wirt jest moim zdaniem najlepszy i nie widzę powodu, by zmieniać go w psychopatę.

Odpowiedz
Twylla

Twylla

•  AUTOR

@Poetka. W sumie masz rację, ukazanie Wirta jako psychopaty zwłaszcza w towarzystwie brata jest okropne. Podoba mi się jedynie jego wygląd w takim wydaniu, ale jego charakter na pewno mocno odbiegałby od oryginalnego i nie pasowałby. Z pewnością Wirt poczuł się okropnie, gdy to poniekąd z jego winy zaginął Greg i to pewnie z tego powodu wiele osób uważa, że to jego załamanie pasuje do połączenia go z Bestiuszem, ale myślę, że mimo wszystko nie doszłoby do tego, bo chłopak jest zbyt silny – może i jest nieśmiały i analizuje dużo rzeczy, ale do tego nie byłby zdolny. Dobrze, że twórcy nie poszli w tym kierunku i zostawili go „nieprzemionego”.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Zwiedzamswiat

Zwiedzamswiat

Beatrice
Beatrice została przemieniona w gadającego drozda. Pomimo swojej swojej porywczej osobowości, w głębi jest łagodna. Postrzega świat, jako zimny, trudny i prawdziwy.
Nie do końca się zgadzam z wynikiem, ale lubię tą postać💚

Odpowiedz
2
Kardor

Kardor

Greg

Odpowiedz
1
MalinowaBlondi123

MalinowaBlondi123

Greg😻❤️

Odpowiedz
1
Cartoon_Kay

Cartoon_Kay

Wirt, straszy z braci, woli stać na uboczu i zwykle postrzega problemy jako nierozwiązywalne. Szybko krytykuje podjęte przez siebie decyzje, boi się złej opcji.💙⭐

Odpowiedz
1
ArashiJu

ArashiJu

Wirt hehe 💕

Odpowiedz
1
July12

July12

Jak ja kocham ”Over The Garden Wall”!

Odpowiedz
2
FankaLisy

FankaLisy

Wirt
Wirt, straszy z braci, woli stać na uboczu i zwykle postrzega problemy jako nierozwiązywalne. Szybko krytykuje podjęte przez siebie decyzje, boi się złej opcji.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Niezbyt się zgadza ze mną

Odpowiedz
1
Twylla

Twylla

•  AUTOR

@FankaLisy Wirt ma wiele cech, jest postacią dynamiczną, więc może inne cechy, te niewypisane przeze mnie, do ciebie pasują😉

Odpowiedz
1
FankaLisy

FankaLisy

@Twylla Całkiem możliwe, tak czy owak super quiz 👌

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej