Jesteś bardziej podobny do Zuko czy Azuli z kreskówki „Avatar: Legenda Aanga”?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

Impostor_249

Zuko
super!nie lubię być po złej stronie jak azula a poza tym pasuje płciowo xd

Odpowiedz
Sick_heart

Sick_heart

Zuko
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘
😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻

Odpowiedz
1
_hejka_tu_Meilly_

_hejka_tu_Meilly_

Azula
„A co innego mi pozostało? Zaufanie jest dla głupców! Strach to jedyna pewna droga. Nawet ty się mnie boisz.”
Azula jest księżniczką narodu ognia i młodszą siostrą Zuko. Mimo iż ma czternaście lat, Azula wygląda bardzo dojrzale. Jest okrutna i egoistyczna. Jej myślenie nastawione jest wyłącznie na wojnę i siłę. Azula uważa, że ​​władza i przewaga sprawiają, iż​​ człowiek jest silny. Manipuluje innymi, nieraz uciekając się do tortur, byleby osiągnąć to, czego chce. Ignoruje rodzinę i więzi emocjonalne, kiedy są jej nie na rękę. Jako Mag Ognia z sadystycznym usposobieniem, Azula jest niezwykle niebezpieczna. Potrafi wytwarzać błyskawice jako formę Magii Ognia. Dodatkowo przejawia umiejętność wytwarzania niebieskiego płomienia, znacznie gorętszego i potężniejszego od zwykłego ognia. Widzi innych jako zupełnie zbędnych, stosując metodę zastraszenia wobec wszystkich, którzy jej podlegają. Azula cierpiała na głębokie zaburzenia psychiczne, żyjąc w przekonaniu, że jej matka kochała Zuko bardziej niż ją. Wychowywana przez swojego ojca w środowisku bez żadnej matczynej figury, zadaniem Azuli było spełnienie oczekiwań jej ojca w byciu perfekcyjną, aby móc zdobyć jego uwagę. Po zdradzie jej dwóch najbliższych przyjaciółek Mai i Ty Lee, jej zaburzenia zaczęły wychodzić na światło dzienne. Przed przybyciem Komety Sozina, Azula miała być koronowana na Władcę Ognia; jednakże jej porażka z rąk Zuko i Katary sprawiła, że Azula ostatecznie wpadła w załamanie nerwowe.

Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Odpowiedz
Swiergotk

Swiergotk

Zuko

Odpowiedz
2
CzechoSlowak

CzechoSlowak

Azula, w sumie bez zaskoczenia.

A moja ulubiona postać to i tak Jet xD

Odpowiedz
1
Entrapteczka

Entrapteczka

@CzechoSlowak (ja nie lubiąca Jeta) o k

Odpowiedz
_to-wszystko_

_to-wszystko_

Zuko.
Nie pamiętałam, że stryj Zuko ma na imię Iroh, ale to pewnie dlatego, że nie oglądałam tej kreskówki już długi czas. Fajny quiz i fajnie by było jakby było więcej quizów o Avatarze

Odpowiedz
1
Cartoon_Kay

Cartoon_Kay

•  AUTOR

@_to-wszystko_ Na moim profilu jest jest jeszcze kilka quizów z Avatara :D

Odpowiedz
IglastyCien

IglastyCien

Zuko
„Kiedyś myślałem, że ta blizna mnie naznaczyła – piętnem wygnanego księcia, przeklętego ku wiecznej pogoni za Avatarem. Ale ostatnio odkryłem, że posiadam wolną rękę do formowania mojego własnego przeznaczenia, nawet jeśli nigdy nie uda mi się uwolnić od mojego piętna.” Zuko jest władcą narodu ognia i starszym bratem Azuli. Był głównym wrogiem Avatara Aanga, ponieważ żył w przekonaniu, iż tylko schwytanie Avatara może mu przywrócić honor, który odebrał mu jego własny ojciec. Znakiem rozpoznawczym Zuko jest blizna na lewym oku, powstała w wyniku rany zadanej mu przez jego własnego ojca podczas Agni Kai. Ojciec nieraz mówił mu, że jego siostra urodziła się szczęściarą, zaś Zuko miał szczęście, że się urodził. Jego postać powoli dojrzewa pod wpływem czasu spędzonego na wygnaniu. Z czasem z pompatycznego księcia zmienia się w wyrzutka, borykającego się z uczuciem litości wobec ludzi sterroryzowanych przez jego własny naród. Nie potrafi rozróżnić dobra i zła. Ostatecznie jednak postanawia pomóc avatarowi pokonać Władcę Narodu Ognia i przyłącza się do drużyny, by nauczyć Aanga panowania nad żywiołem ognia. Zazwyczaj zimny, nieraz okazuje się niezwykle troskliwy, głównie w obecności stryja Iroh. Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Zgadzam się!
Super quiz!
❤️❤️❤️❤️

Odpowiedz
Cartoon_Kay

Cartoon_Kay

•  AUTOR

@IglastyCien Dzięki :D

Odpowiedz
1
Koriko_May

Koriko_May

Azula
„A co innego mi pozostało? Zaufanie jest dla głupców! Strach to jedyna pewna droga. Nawet ty się mnie boisz.”

Ja na zewnątrz- Mai
Ja w internecie- Ty Lee
Ja w środku- Azula

Odpowiedz
Limeokano

Limeokano

Azula
„A co innego mi pozostało? Zaufanie jest dla głupców! Strach to jedyna pewna droga. Nawet ty się mnie boisz.”
Azula jest księżniczką narodu ognia i młodszą siostrą Zuko. Mimo iż ma czternaście lat, Azula wygląda bardzo dojrzale. Jest okrutna i egoistyczna. Jej myślenie nastawione jest wyłącznie na wojnę i siłę. Azula uważa, że ​​władza i przewaga sprawiają, iż​​ człowiek jest silny. Manipuluje innymi, nieraz uciekając się do tortur, byleby osiągnąć to, czego chce. Ignoruje rodzinę i więzi emocjonalne, kiedy są jej nie na rękę. Jako Mag Ognia z sadystycznym usposobieniem, Azula jest niezwykle niebezpieczna. Potrafi wytwarzać błyskawice jako formę Magii Ognia. Dodatkowo przejawia umiejętność wytwarzania niebieskiego płomienia, znacznie gorętszego i potężniejszego od zwykłego ognia. Widzi innych jako zupełnie zbędnych, stosując metodę zastraszenia wobec wszystkich, którzy jej podlegają. Azula cierpiała na głębokie zaburzenia psychiczne, żyjąc w przekonaniu, że jej matka kochała Zuko bardziej niż ją. Wychowywana przez swojego ojca w środowisku bez żadnej matczynej figury, zadaniem Azuli było spełnienie oczekiwań jej ojca w byciu perfekcyjną, aby móc zdobyć jego uwagę. Po zdradzie jej dwóch najbliższych przyjaciółek Mai i Ty Lee, jej zaburzenia zaczęły wychodzić na światło dzienne.Przed przybyciem Komety Sozina, Azula miała być koronowana na Władcę Ognia; jednakże jej porażka z rąk Zuko i Katary sprawiła, że Azula ostatecznie wpadła w załamanie nerwowe.

Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komenta
Oke?

Odpowiedz
YoCristalli

YoCristalli

Zuko
„Kiedyś myślałem, że ta blizna mnie naznaczyła – piętnem wygnanego księcia, przeklętego ku wiecznej pogoni za Avatarem. Ale ostatnio odkryłem, że posiadam wolną rękę do formowania mojego własnego przeznaczenia, nawet jeśli nigdy nie uda mi się uwolnić od mojego piętna.”
Zuko jest władcą narodu ognia i starszym bratem Azuli. Był głównym wrogiem Avatara Aanga, ponieważ żył w przekonaniu, iż tylko schwytanie Avatara może mu przywrócić honor, który odebrał mu jego własny ojciec. Znakiem rozpoznawczym Zuko jest blizna na lewym oku, powstała w wyniku rany zadanej mu przez jego własnego ojca podczas Agni Kai. Ojciec nieraz mówił mu, że jego siostra urodziła się szczęściarą, zaś Zuko miał szczęście, że się urodził. Jego postać powoli dojrzewa pod wpływem czasu spędzonego na wygnaniu. Z czasem z pompatycznego księcia zmienia się w wyrzutka, borykającego się z uczuciem litości wobec ludzi sterroryzowanych przez jego własny naród. Nie potrafi rozróżnić dobra i zła. Ostatecznie jednak postanawia pomóc avatarowi pokonać Władcę Narodu Ognia i przyłącza się do drużyny, by nauczyć Aanga panowania nad żywiołem ognia. Zazwyczaj zimny, nieraz okazuje się niezwykle troskliwy, głównie w obecności stryja Iroh.

Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

nie oglądałam, ale quiz bardzo fajny

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej