Do którego Avatara jesteś podobny?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 83

ElLlaalkajsjshdh

ElLlaalkajsjshdh

jestem aangiem wolałabym być korrą ale nie wiem

Odpowiedz
Haisu

Haisu

Aang
Aang to bardzo łagodny, skory do zabaw i wygłupów Avatar. Stara się nie używać przemocy wobec ludzi, gdyż jak inny magowie powietrza jest pacyfistą. W wieku dwunastu lat dowiedział się, iż jest następnym Avatarem, jednak wystraszył się tejże odpowiedzialności. Gdy dowiedział się, że ma zostać wysłany do Wschodniej Świątyni Powietrza, by tam ukończyć trening bez Gyatso — swojego mistrza, Aang uciekł na swoim bizonie Appie ze świątyni. Niedługo po ich ucieczce rozpętał się ogromny sztorm. Jedna z potężnych fal wciągnęła Appe pod wodę. Aang nieświadomie wkroczył w Stan Avatara i utworzył kulę powietrza otoczoną lodem. Wydostał się z niej dopiero sto lat później dzięki Katarze. Jako Avatar miał za zadanie opanować wszystkie cztery żywioły, pokonać władcę ognia Ozai'a i zakończyć stuletnią wojnę. To właśnie do tego Avatara jesteś podobny. Pochwal się w komentarzu!

No nie wiem 😅

Odpowiedz
janapisze

janapisze

Korra!!!!! Yessss

Odpowiedz
.Nessa.

.Nessa.

Wan

No chyba sobie ze mnie żartujecie… myślałam, że Korra.

Odpowiedz
AsagiriZuzu

AsagiriZuzu

Yangchen, rzeczywiście to mój ulubiony avatar <3

Odpowiedz
Tymoteusz1304

Tymoteusz1304

Wan

Odpowiedz

aouad.aib.love

WAN

Odpowiedz
1
bubblegum.bxtch

bubblegum.bxtch

No cóż…

Zrobiłam ten quiz jeszcze raz po jakimś czasie, z Avatara Korry wyszła mi Avatar Kyoshi. Mam wrażenie, że to taki trochę symbol tego, że przeszłam kurs asertywności i samoobrony i jestem teraz silniejszym człowiekiem.

A, i wyglądam trochę jak ona

Odpowiedz
LadyPrada

LadyPrada

Wan był pierwszym Avatarem na świecie. Był radosny i lekkomyślny, ale wraz ze swoim nowym przeznaczeniem stał się poważniejszy i bardziej wrażliwy. Przyszły Avatar żył początkowo w ubóstwie. Wan musiał kraść, aby przeżyć. Chcąc uwolnić się od biedy, wszedł nielegalnie na Lwiożółwia z magią ognia i próbował napaść na bogatszych mieszkańców. Wan został schwytany i postawiony przed Lwiożółwia i choć stworzenie pozwoliło mu zachować magię ognia na własność, Wan został wygnany do dziczy za swoje zbrodnie. Zaprzyjaźnił się tam z duchami i tam również spotkał ducha światła Raave, która walczyła z Vaatu — duchem ciemności. Oszukany przez Vaatu, Wan uwolnił mrocznego ducha i później czując się winny, postanowił powstrzymać Vaatu. Podróżował razem z Raavą i opanował wszystkie cztery żywioły. Później Połączył się z Raavą, uwięził Vaatu i zapoczątkował cykl Avatara. Resztę swojego życia poświęcił na utrzymaniu pokoju pomiędzy ludźmi a duchami. To właśnie do tego Avatara jesteś podobny. Pochwal się w komentarzu!

Odpowiedz
xxArixx_

xxArixx_

Korra ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej