Jaką postacią z „Avatar: Legenda Aanga” jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #avatar #azula #iroh #katara #legenda #sokka #toph #zuko

Komentarze sameQuizy: 38

I...i

Zuko
Książę i następca tronu Narodu Ognia. Podczas narady wojennej odezwał się, brukając w ten sposób honor swojego ojca. Za karę musiał stoczyć z ojcem pojedynek Agni Kai. Zuko, który nie chciał walczyć z ojcem, został przez niego poparzony. Ponadto ojciec wygnał go z kraju i "odebrał" mu honor, który zostanie mu "zwrócony" gdy powróci do kraju ze schwytanym Avatarem. Dołącza do Avatara, by uczyć go Magii Ognia. Jest bardzo porywczy, uparty i poważny.

Pasuje idealnie💚💫

Odpowiedz
Himikooo

Himikooo

Toph ♥️. Uwielbiam ją

Odpowiedz
whoatemymom

whoatemymom

Toph♡

Odpowiedz
Krolowe_arbuza

Krolowe_arbuza

Azula

Bardzo ją lubię choć wolę mai
No i lubię Zuko

Świetny quiz 😙💖

Odpowiedz
Delancy_Sultan3004

Delancy_Sultan3004

Aang
Awatar, mag powietrza. Jako dwunastolatek zamarza w górze lodowej na 100 lat. Bardzo łagodny i skory do zabaw oraz wygłupów. Na początku zachowuje się dziecinnie, jednak potem staje się poważny i doroślejszy. Jako Awatar, ma za zadanie pokonać władcę ognia Ozai\'a i przywrócić światu równowagę. Jest zakochany w Katarze.

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

Katara

Odpowiedz
bubblegum.bxtch

bubblegum.bxtch

Katara 💞
Kocham

Odpowiedz
Camilo.

Camilo.

Katara! Super quiz!

Odpowiedz

Ziemniakkk

Emerytowany generał Narodu Ognia i stryj księcia Zuko. Jest starszym bratem Lorda Ozai oraz potężnym Magiem Ognia znanym i szanowanym, traktującym Zuko bardziej jak syna niż bratanka, zwłaszcza po stracie własnego syna – Lu Tena. Iroh jest pogodnym i uprzejmym starszym człowiekiem, uwielbiającym herbatę, granie w Pai Sho i śpiewanie.
O rany moja ulubiona postać :D

Odpowiedz
1
ElfikZLasu

ElfikZLasu

Toph Bei Fong
Wspaniała mistrzyni magii ziemi, metalu i piasku. Wychowywana była przez nadopiekuńczych rodziców, którzy trzymali ją w sekrecie przed światem. Jest niezależna, sarkastyczna, bezpośrednia, brutalnie szczera i konfrontacyjna.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej