Jakim typem widza jesteś? – Edycja anime!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 332

Watatsumi

Watatsumi

FAN JOJO!
Jedyne co się zgadza to tytuł wyniku, ale śmiechłam po przeczytaniu całości. XD

Odpowiedz
mopeio002

mopeio002

SONO CHI NO SADAME…
JOOOOOJOO!
Nie dopuszczasz do siebie istnienia innego anime. JoJo według Ciebie to seria ponad wszystkimi. Gardzisz Kuroko no Basket, BnHA, Death Note'em i ogółem całym dorobkiem przemysłu anime.
A dlaczego?
BO JOJO NAJLEPSZE.
Jesteś chamem, nie masz szacunku do zdania innych, poniżasz ludzi, którzy wolą inne anime niż JoJo… a sam nie umiesz podać żadnych argumentów na to, że JoJo lepsze.
Ale masz też zalety. Umiesz rzucać nawiązaniami i rozpoznasz je wszędzie, do tego jesteś skarbnicą memów.

Odpowiedz
1
XZizix

XZizix

NAPALONA YAOISTKA!
Ok, Ty naprawdę nie masz gustu i godności człowieka. Dam głowę, że masz mnóstwo znajomych, którzy próbowali przekonać Cię do dobrych, mądrych serii z przesłaniem, ale Ty… Nie dasz im się. Bo co ma większe przesłanie niż dobre yaoi? Neon Genesis Evangelion? Cowboy Bebop? Serio, śmieszne. Przecież tam się nic nie dzieje, prawda? Ale w Twoich cudownych seriach ciągle akcja, ciągle emocje… Czego chcieć więcej? No, może ambicji, ale nie znasz tego słowa. Nie sprawdzaj w słowniku. Zdarzy Ci się też wrzucić dobry harem lub niezłe romansidło o kresce, która błaga o pomstę do nieba. Współczuję Twoim znajomym, bo nie da się z Tobą na dłuższą metę gadać o anime, ostatecznie wszystko sprowadza się do shipowania ze sobą każdego faceta, który się rusza. Zresztą nawet nie musi się ruszać. Każdy ma wady, nie?
Tak.
Robiłam kiedyś ten quiz i teraz dali mi dobrą odpowiedź XD

Odpowiedz
1

luunix

DEBIL!
Tak oglądam same anime o których nikt nie wie.
Ale nie zapisuje nic w notatniku.

Odpowiedz
1
Ziuuutekk

Ziuuutekk

NAPALONA YAOISTKA!

mrał i to ereri ale chyba wolę osobiście eremika mraśny wynik xdkdkd

Odpowiedz
1
Apel48

Apel48

Kustosz
z opisem to wsumie trochę prawda,oglądam tylko te anime co mnie mega zainteresowały z opisu XD
I raczej biorę się za te serie trochę mniej znane.
no i oczywiście jojo najlepsze anime.

Odpowiedz
1
Always_Snape

Always_Snape

WIDZ LAT 12!

12 lat! To niezły kawał życia, dlatego doskonale wiesz, co oglądasz. SAO i Tokyo Ghoul to takie głębokie tytuły, nie? Uwielbiasz to. Na swoim koncie masz też SnK, BnHA i kilka innych jakościowych nowości. Tak naprawdę nie rozumiesz tego, co oglądasz. Wszyscy Tobą gardzą, ale to nic. Wyrośniesz z tego. Wyrośniesz z SAO. Może przeistoczysz się w inny typ widza anime, chyba że do samego końca będziesz wiernie się trzymał bycia dwunastolatkiem, a to niestety bardzo prawdopodobne.

Nie wierzę widz lat 12 hahah, wiem co oglądam i nikt mną nie gardzi mam 16 lat. I tak mam na liście snk i bnh bo są to bardzo fajne anime, sądzę że trzeba inaczej napisać, hahah bo to co każdy daje, to widać że jest to napisane w wieku którym nikt się nie zgadza 😉

Odpowiedz
1
Mvie

Mvie

Jesteś zbyt wielki na to wszystko, prawda? To właśnie Ty! Wielki, underbottomowy kustosz, który w oceanie samozachwytu stoi ponad tymi wszystkimi podrzędnymi seriami.
Fullmetal Alchemist? Klasyki anime z lat 90? Nawet nie wspominam o Dragon Ballu! Dla Ciebie to wszystko nic niewarte śmieci, niegodne uwagi kogoś tak niesamowitego.
Oglądasz tylko serie, o których zwykli, głupi ludzie nie słyszeli. Chyba nawet nie warto o nich wspominać, bo podrzędny twórca tego opisu nie jest godzien wymawiania tych złotych nazw.
Masz naprawdę wysokie mniemanie o sobie i wiesz, że masz ogromne doświadczenie życiowe, w końcu oglądasz tyle anime! Jesteś wszechstronnym znawcą, wielkim, niepokonanym, ale…
Czy na pewno?
ej ludzie to nie moja wina że nie che mi sie dojść do 10(z obj 8) odc naruto
kurde moja kuzynka nie obj 2 anime do końca przez rok bo uzanła że po co bedzie konczyla bnha bo jej powiedzialm dwa spojlry

Odpowiedz
1
Bazeq

Bazeq

TYPOWA DZIEWCZYNA!

Nie lubię sportowych, a i po za tym to jestem chłopakiem xD

Odpowiedz
2
TheSuwaxx

TheSuwaxx

•  AUTOR

@Bazeq 🌸Choć nazwa jest taka a nie inna i faktycznie w tym typie przeważa płeć żeńska, w gruncie rzeczy to nie ma żadnego znaczenia i dlatego w quizie nie dałyśmy pytania o płeć.

Odpowiedz
Sandrauwu1

Sandrauwu1

NOoB? To totalna nieprawda Lol

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej