Która postać z Naruto mogłaby Cię czegoś nauczyć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 29

Cotton_candy_Queen

Cotton_candy_Queen

Kabuto Yakushi
Historia Kabuto uczy widzów Naruto jednej naprawdę ważnej, podstawowej rzeczy, która nadal jest ogromnym problemem dla wielu ludzi na świecie — naprawdę warto być sobą. Udawanie kogoś innego, próba stania się jak ktoś ważny dla Ciebie do niczego nie prowadzą, tylko namnażają niepotrzebne wątpliwości w naszych sercach. Choć to niełatwe, warto spróbować zaakceptować samego siebie.

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

Killer Bee

Odpowiedz
1
horsesandponies20008

horsesandponies20008

kabuto żar słońca

Odpowiedz
1
EmmmmJakasNazwa

EmmmmJakasNazwa

NagatoOo 😲🤩

Git 😅😁

Odpowiedz
1
Itai

Itai

Haku Yuki

co

HAKU MA NAZWISKO?!

Odpowiedz
1
Roxu13

Roxu13

Iruka Umino

Nauczyciel z Akademii, który był pierwszą osobą, która zauważyła w Naruto zwykłego, dobrego chłopca, a nie potwora, swą postawą mógłby nauczyć Cię właśnie tego — zauważania w innych dobra i wiary w ludzi. Wbrew pozorom świat jest pełen dobrych, ale zarazem zranionych dusz, którym okazanie choć odrobiny sympatii może zmienić życie.

Ło

Odpowiedz
1
Alisej

Alisej

Kiba
Nie spodziewałam się, ale wsumie to faktycznie pasuje. Myślę, że byłby idealny do tej roli. Zrozumie i jednocześnie kopnie w d***, żeby się wziąść do roboty. XD
Na pewno pomógłby mi uwierzyć w siebie.

Odpowiedz
1
--_UwU_--

--_UwU_--

Sai
Sai i przemiana, którą przeszedł, mógłby nauczyć Cię wartości szczerego uśmiechu i zarazem uświadomić, iż czasem naprawdę warto spróbować się uśmiechnąć. Czy to w trudnych chwilach, czy przy ludziach, których nie cierpisz — uśmiech naprawdę czasem potrafi zmienić wiele, choć może się wydawać to nieprawdopodobne.

Odpowiedz
1

S...u

Haku Yuki
To właśnie Haku mógłby nauczyć Cię oddania swoim bliskim. Czasami niełatwo w ogóle ich docenić, a mimo wszystko oni są wokół nas i dają wsparcie. Czasami warto się odwdzięczyć i okazać im trochę czułości, a także, przede wszystkim, być dla nich lojalnym — tak, jak Haku był dla Zabuzy.

Odpowiedz
1
Water_Star

Water_Star

Kiba Inuzuka
Kiba bez względu na wszystko i bez względu na to, że poza nim samym nikt w to nie wierzył, był święcie przekonany, że może być godnym kandydatem na Hokage. I choć słuszność tej postawy można poddawać w wątpliwość, bez wątpienia w pewnych aspektach można się nim zainspirować. Powinieneś wierzyć w siebie i w swe możliwości, nawet jeśli wszyscy wokół Ciebie nie potrafią w nie uwierzyć.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej