Którą kobietę z Naruto przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 51

SiostryJojaWera_kij

SiostryJojaWera_kij

Konan o-o
Na szczęście nie Sak****

Odpowiedz
Cotton_candy_Queen

Cotton_candy_Queen

Hinata Hyūga
Hinata, mimo nieśmiałości i niepewności, zdołała stać się niesamowitą kobietą. Dorastała, chcąc stać się niczym Naruto i tego właśnie Tobie życzymy — abyś pewnego dnia odnalazła kogoś, kto da Ci wiarę w siebie. Masz wiele zalet, musisz tylko w siebie uwierzyć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Aniyua44

Aniyua44

Rin Nohara
Uwielbiam ją

Odpowiedz
1
Kasjopea

Kasjopea

Sakura Haruno
Jesteś osobą silną, która na tę siłę bardzo ciężko pracowała. Jak Sakura cenisz sobie ludzi, których lubisz i kochasz, podziwiasz ich, a także sprawiasz, że oni podziwiają Ciebie. Jesteś niesamowitą osobą i nawet jeśli nadal nie udało Ci się rozwinąć pełni swojego potencjału, to pewnego dnia na pewno zakwitniesz tak jak ona. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super, uwielbiam ją

Odpowiedz
1
Shisui

Shisui

Jestem chyba jedyną osobą która dostała Karin xD

Odpowiedz
1
.Alice.

.Alice.

@Shisui Taaa, ja też ją mam.

Odpowiedz
Shisui

Shisui

Karin
Jesteś bez wątpienia bardzo ciekawą osobą. Masz w sobie mnóstwo uczuć, zarazem możesz wykazać się dużą wiedzą na wiele tematów. O ile nie zakochasz się w kimś, kto będzie Cię niszczył niczym Sasuke Karin, wszystko będzie dobrze. Masz ogromny potencjał, który warto rozwinąć! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Britomartis

Britomartis

Ino Yamanaka

Jesteś osobą pełną dobroci i ciepła, choć nie zawsze to po Tobie widać. Masz niesamowity wpływ na innych, ponieważ widzisz w ludziach to, co najlepsze i wiesz, jak sprawić, by wydobyli swój potencjał. Zarazem znasz swą wartość i nie pozwolisz się obrażać. Jesteś silną i niesamowitą osobą. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie spodziewałam się :0

Odpowiedz
1
Szczurek_churek

Szczurek_churek

Rin Nohara

Jesteś osobą, która została stworzona, by pomagać innym. Żadne ich zmartwienie Ci nie umknie i cokolwiek się nie stanie, Ty będziesz gotowa, by nieść pomoc. Wiele osób mogłoby brać z Ciebie przykład — a wtedy świat zdecydowanie stałby się lepszy. Dobro, które okazujesz innym, zawsze pozostawia po sobie ślad, więc nawet, jeśli myślisz, że sama nie zmienisz świata, to nawet te niewielkie dobre uczynki są drogą ku temu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
10WiktoriQ100

10WiktoriQ100

Konan
Masz w sobie ogromną siłę, którą głównie poświęcasz na pomoc swoim bliskim, którzy są dla Ciebie priorytetem. Jesteś osobą o niezwykle dobrym sercu, własnych marzeniach i ideach i naprawdę możesz osiągnąć wiele — i choć wsparcie innych to ważna rzecz, to staraj się nie zapominać o samej sobie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajnie 😙
Fajny Quiz!

Odpowiedz
2
Cyntria

Cyntria

Mei Terumī
Ty i ta nieco emocjonalna, desperacko pragnąca miłości kobieta macie ze sobą całkiem sporo wspólnego — chociażby to, że troszczycie się o ludzi wokół, macie dość ciekawe podejście do nieprzyjaciół, a gdy przyjdzie co do czego, naprawdę dajecie z siebie wszystko. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Świetny quiz, chociaż średnio zgadzam sie z wynikiem

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej