Jakim typem KOBIETY jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 414

Pomyluneczka

Pomyluneczka

Dobra kumpela
Jesteś dziewczyną, która zdecydowanie najlepiej dogaduje się z chłopakami – macie mnóstwo wspólnych tematów do rozmów i śmieszą Was te same żarty, a oni świetnie czują się w Twoim towarzystwie i doskonale wiedzą, że mogą Ci zaufać. Zamiast krótkiej spódniczki, wolisz założyć wygodne dżinsy, a rozmowy o makijażu czy nowych ciuchach zdecydowanie Cię nudzą – o wiele lepiej czujesz się w tych bardziej "męskich" tematach.

Trafiłam? A może kompletnie się pomyliłam? Daj znać w komentarzach!
A no zadałaś
Zgadza się w 152636272819199182736454637272819110018172736364646373738 90001911992010101010100990999999999999999939383837363664646363728191910%
XD

Odpowiedz
Bubbleness

Bubbleness

Zbuntowana, ale dama. Zgadza się…

Odpowiedz
xWIWKAx

xWIWKAx

Dobra Kumpela
Zdecydowanie! Ciekawsze rozmowy można odbyć z chłopakami według mnie. Oni nie oceniają po wyglądzie, dlatego są dobrymi przyjaciółmi. Oczywiście dziewczyny też nie są złe 😅

Odpowiedz
1
-Amber-

-Amber-

Pocałuj swoją rękę 10 razy, wklej to do 3 innych quizów
Wpisz w Google 666 i zobacz co się stanie z twoją ręką

Odpowiedz
-Amber-

-Amber-

Spokojna intelektualistka
Jesteś raczej typem cichej osoby, która nie przepada za byciem w centrum uwagi. Uwielbiasz zdobywać nową wiedzę, masz dość dokładnie sprecyzowane plany na przyszłość i wiesz, że chciałabyś osiągnąć coś więcej w swoim życiu. Niektórzy mogą Cię postrzegać jako kujonkę, ale Tobie po prostu wiedza sama wchodzi do głowy – taka już się urodziłaś. Wyróżniasz się ponadprzeciętną inteligencją i znasz odpowiedź praktycznie na każde pytanie.

Trafiłam? A może kompletnie się pomyliłam? Daj znać w komentarzach!

Brawo! Quiz super:)

Odpowiedz
Fellen.Angel

Fellen.Angel

Pocałuj swoją rękę 10 razy, wklej to do 3 innych quizów
Wpisz w Google 666 i zobacz co się stanie z twoją ręką

Odpowiedz
1
Fellen.Angel

Fellen.Angel

Słodka marzycielka
Jesteś typem romantyczki, która żyje w swoim świecie, uwielbia czytać książki i wierzy w szczęśliwe zakończenia. Jesteś bardzo optymistycznie nastawiona do świata i ufasz ludziom, bo w każdym chcesz widzieć jedynie dobro. Należysz do osób wrażliwych i emocjonalnych, więc czasem zdarza Ci się płakać z byle powodu, ale Ty po prostu nie masz na to wpływu. Skrycie marzysz o wielkiej miłości i z pewnością w swoim życiu miałaś już niejednego crusha. Trafiłam? A może kompletnie się pomyliłam? Daj znać w komentarzach!
Trafiłaś!

Odpowiedz
mila_blink17

mila_blink17

"Ogarniaczka" wszystkiego i wszystkich
Jesteś tym typem osoby, która zawsze twardo stąpa po ziemi, jest bardzo zaradna i potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji. Masz w 100% opanowane zarządzanie czasem i potrafisz świetnie pogodzić rozrywkę z nauką i obowiązkami. Twoi znajomi doskonale wiedzą, że jeśli mają jakiś problem lub potrzebują rady, powinni się zwrócić właśnie do Ciebie. Mimo młodego wieku jesteś wyjątkowo odpowiedzialna i dojrzała.

troche prawda a troche nie xD fajny quiz

Odpowiedz
1
Shadowka___

Shadowka___

Dobra Kumpela
Tak! Nienawidzę rozmów o kosmetykach itd. ogólnie nudzą mnie rozmowy w większości z innymi kobietami. Lepiej dogaduje się z chłopakami, wolę obejrzeć mecz niż iść na zakupy. Szkoda że stereotypy tak obrosły ludzi ze inni uważają mnie za kogoś dziwnego

Odpowiedz
1

jalubiequizy533

esteś raczej typem cichej osoby, która nie przepada za byciem w centrum uwagi. Uwielbiasz zdobywać nową wiedzę, masz dość dokładnie sprecyzowane plany na przyszłość i wiesz, że chciałabyś osiągnąć coś więcej w swoim życiu. Niektórzy mogą Cię postrzegać jako kujonkę, ale Tobie po prostu wiedza sama wchodzi do głowy – taka już się urodziłaś. Wyróżniasz się ponadprzeciętną inteligencją i znasz odpowiedź praktycznie na każde pytanie.
– każde pytanie oprócz tych na kartkówce

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej