Zdrapka – Co powinieneś zrobić podczas dwóch tygodni w domu?

747 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 279

Nightmare4444

Nightmare4444

Poćwicz swoje umiejętności graficzne!
Na YouTube jest mnóstwo tutoriali graficznych, z których można nauczyć się wielu przydatnych rzeczy. Kto wie, może w końcu nauczysz się robić miniaturki do swoich Quizów lub dowiesz się, jak w wymarzony sposób obrobić swoje zdjęcia? Jeśli już masz w sobie dużo kreatywności, to wystarczy Ci trochę nowej wiedzy i umiejętności do stworzenia czegoś niesamowitego!

Pamiętajmy, aby do kwarantanny podejść na poważnie i faktycznie zostać w domu. Te dwa tygodnie mogą okazać się kluczowe w walce z wirusem. Trzymaj się ciepło i daj znać w komentarzu, jakie są Twoje plany i pomysły na przetrwanie tych dwóch tygodni!
Świetny quiz!

Odpowiedz
IzaIzabella1

IzaIzabella1

Super zgadzam się z wynikiem muszę obejrzeć 3 seriale😘👏🏻

Odpowiedz

.....

Nadrób zaległości w czytaniu książek!

Zgadzam się z wynikiem ;) Świetna i dopracowana zdrapka!

Odpowiedz
Rena_Furtive

Rena_Furtive

Trzy seriale do obejrzenia:
Dwa tygodnie spędzone w domu, to idealny moment, aby w końcu zrobić popcorn, położyć się wygodnie na kanapie i obejrzeć seriale, na które wcześniej zupełnie nie miałeś czasu. Dzięki nim na pewno uda Ci się choć na chwilę zapomnieć o tym wszystkim, co dzieje się dookoła.
Moje propozycje dla Ciebie to: "Dom z papieru", "Locke & Key", "Riverdale" – jeśli oczywiście jeszcze nie widziałeś żadnego z nich.

Pamiętajmy, aby do kwarantanny podejść na poważnie i faktycznie zostać w domu. Te dwa tygodnie mogą okazać się kluczowe w walce z wirusem. Trzymaj się ciepło i daj znać w komentarzu, jakie są Twoje plany i pomysły na przetrwanie tych

Odpowiedz
MisKoala11

MisKoala11

Rodziny wieczór planszówek. Ehhh nudaaaaa

Odpowiedz

f...s

Pozdrawiam wszystkich na samequiz

Odpowiedz

f...s

Quizy

Odpowiedz

f...s

Moje

Odpowiedz

f...s

Na

Odpowiedz

f...s

Ć

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej