Która postać ze „Stranger Things” jest Twoim odzwierciedleniem – na podstawie Twojej daty urodzenia!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 210

Lawender_Capsi

Lawender_Capsi

Jedenastka!

Odpowiedz
Igi_k

Igi_k

Jedenastka!
*^____^*

Odpowiedz
Black_Storm

Black_Storm

Jedenastka!
WASZE CECHY WSPÓLNE:
– odwaga,
– szczerość,
– lojalność.
Podobnie jak Jedenastka, jesteś osobą o ogromnej odwadze, która już nie raz uratowała przyjaciół w podbramkowej sytuacji. Zawsze można na Ciebie liczyć i Ci zaufać. Wobec swoich najbliższy jesteś bezgranicznie lojalny i nie potrafiłbyś ich okłamać. Potrafisz szybko dostosować się do każdego otoczenia, a uczenie nowych rzeczy sprawia Ci przyjemność. Może nie masz supermocy, ale posiadasz dar empatii, umiesz doskonale wczuć się w sytuację innej osoby i ją pocieszyć.
Super quiz!

Odpowiedz
-Peaches-

-Peaches-

Will Byers!
WASZE CECHY WSPÓLNE:
– kreatywność,
– bezinteresowność,
– marzycielstwo.
Podobnie jak Will, jesteś osobą, która wiele przeszła w swoim życiu, co odbiło piętno na Twojej psychice. Mimo, że nie lubisz, kiedy inni traktują Cię jak dziecko, sam nie do końca chcesz dorosnąć. Zamiast interesować się związkami – jak Twoi rówieśnicy – Ty wolisz grać, bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi. Zawsze można na Ciebie liczyć i nigdy nie odmówisz nikomu w potrzebie.

Odpowiedz
Alaska13

Alaska13

Jedenastka ❤️❤️❤️
Cudowny, wspaniały, mega quiz ❤️

Odpowiedz
KallyGrande

KallyGrande

Will Byers!
Bardzo fajny quiz! 😉

Odpowiedz
1
queen_of_the_world

queen_of_the_world

Robin!
WASZE CECHY WSPÓLNE: – sarkazm, – szczerość, – poczucie humoru. Podobnie jak Robin, jesteś osobą, która w głębi duszy pragnie być popularna, lubiana i doceniana przez innych – choć na pierwszy rzut oka sprawiasz wrażenie, jakby kompletnie Ci na tym nie zależało. Masz specyficzne poczucie humoru, które rozumieją tylko Twoi najbliżsi przyjaciele. Potrafisz świetnie odnaleźć się w każdej sytuacji, a Twoje pomysły już nie raz uratowały życie Twojej paczce.

Ej, to prawda xd

Odpowiedz
1
K-Pop_Angel

K-Pop_Angel

Will Byers!
Fajnie!

Odpowiedz
ptasznik_australijski

ptasznik_australijski

Joyce Byers

WASZE CECHY WSPÓLNE: – ciekawość świata, – zdeterminowanie, – troskliwość. Podobnie jak Joyce, jesteś osobą, która nigdy nie odpuszcza – zwłaszcza, jeśli sprawa dotyczy kogoś bliskiego. Posiadasz niesamowitą umiejętność szybkiego łączenia faktów i żadna tajemnicza zagadka nie jest dla Ciebie wyzwaniem. Twoja rodzina jest dla Ciebie najważniejsza i jesteś w stanie zrobić dla niej wszystko. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, często gubisz się w swoich uczuciach i nie dopuszczasz do siebie potencjalnych adoratorów.

Cos w tym jest

Odpowiedz
1
verz

verz

Monica Sinclair
Nie wydaje mi sie, zeby tak bylo, ale okej

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej