Która postać ze „Stranger Things” jest Twoim odzwierciedleniem – na podstawie Twojej daty urodzenia!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 212

Daiyamondostar

Daiyamondostar

Lucas Sinclair!
WASZE CECHY WSPÓLNE: – sceptyczność, – logiczne myślenie, – twarde stąpanie po ziemi. Podobnie jak Lucas, do wszystkiego podchodzisz bardzo sceptycznie, dogłębnie analizujesz wszelkie aspekty i dopiero podejmujesz jakąkolwiek decyzję. Kiedy inni kierują się sercem i emocjami, Ty kierujesz się rozumem i faktami. Jak chyba każdemu, zdarza Ci się wybuchnąć, ale zazwyczaj jesteś uśmiechnięty, pełen energii i zawsze masz dobre intencje.
No coś się zgadza.
Nawet nie wiem kto to jest ;_;

Odpowiedz
_.Luna._

_.Luna._

Mike Wheler

Odpowiedz
Lawender_Capsi

Lawender_Capsi

Jedenastka!

Odpowiedz
Igi_k

Igi_k

Jedenastka!
*^____^*

Odpowiedz
Black_Storm

Black_Storm

Jedenastka!
WASZE CECHY WSPÓLNE:
– odwaga,
– szczerość,
– lojalność.
Podobnie jak Jedenastka, jesteś osobą o ogromnej odwadze, która już nie raz uratowała przyjaciół w podbramkowej sytuacji. Zawsze można na Ciebie liczyć i Ci zaufać. Wobec swoich najbliższy jesteś bezgranicznie lojalny i nie potrafiłbyś ich okłamać. Potrafisz szybko dostosować się do każdego otoczenia, a uczenie nowych rzeczy sprawia Ci przyjemność. Może nie masz supermocy, ale posiadasz dar empatii, umiesz doskonale wczuć się w sytuację innej osoby i ją pocieszyć.
Super quiz!

Odpowiedz

-...-

Will Byers!
WASZE CECHY WSPÓLNE:
– kreatywność,
– bezinteresowność,
– marzycielstwo.
Podobnie jak Will, jesteś osobą, która wiele przeszła w swoim życiu, co odbiło piętno na Twojej psychice. Mimo, że nie lubisz, kiedy inni traktują Cię jak dziecko, sam nie do końca chcesz dorosnąć. Zamiast interesować się związkami – jak Twoi rówieśnicy – Ty wolisz grać, bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi. Zawsze można na Ciebie liczyć i nigdy nie odmówisz nikomu w potrzebie.

Odpowiedz
.Alaska

.Alaska

Jedenastka ❤️❤️❤️
Cudowny, wspaniały, mega quiz ❤️

Odpowiedz
KallyGrande

KallyGrande

Will Byers!
Bardzo fajny quiz! 😉

Odpowiedz
1
queen_of_the_world

queen_of_the_world

Robin!
WASZE CECHY WSPÓLNE: – sarkazm, – szczerość, – poczucie humoru. Podobnie jak Robin, jesteś osobą, która w głębi duszy pragnie być popularna, lubiana i doceniana przez innych – choć na pierwszy rzut oka sprawiasz wrażenie, jakby kompletnie Ci na tym nie zależało. Masz specyficzne poczucie humoru, które rozumieją tylko Twoi najbliżsi przyjaciele. Potrafisz świetnie odnaleźć się w każdej sytuacji, a Twoje pomysły już nie raz uratowały życie Twojej paczce.

Ej, to prawda xd

Odpowiedz
1
K-Pop_Angel

K-Pop_Angel

Will Byers!
Fajnie!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej