Jakim pokojem jest Twoje wnętrze?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 19

Marynixx

Marynixx

BLOODY MARY – jeśli to przeczytałeś/aś w Twoim domu w nocy pojawi się Krwawa Mary. Jak rano wstaniesz zobaczysz ją w lustrze. Wyrwie Ci oczy albo udusi, jeśli nie prześlesz tego do 10 pytań. To nie są żarty ! W 2009 roku Alice Born nie przesłała łańcuszka i na następny dzień znaleziono ją w łazience

Odpowiedz
Pysiaaaaa

Pysiaaaaa

Biuro
Jesteś osobą zapracowaną. Właśnie dlatego większość Twoich myśli wypełnia praca i to co z nią związane. Zmusza Cię to dużej dyscypliny umysłowej. Twoje wnętrze przypomina, więc uporządkowane biuro, w którym każda rzecz ma osobną szufladkę.

Odpowiedz
Kira91

Kira91

Salon
Jesteś prawdziwą duszą towarzystwa. Często bardziej martwią Cię problemy innych ludzi niż Twoje własne, dlatego Twoje wnętrze przypomina gwarny salon. Jesteś optymistą, więc pełno tam światła i dobrych myśli, a czasem ożywczy pomysł unosi się jak zapach świeżo parzonej kawy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

^^

Odpowiedz
ginny3000

ginny3000

Strych 😁

Odpowiedz
diaabliczkaa

diaabliczkaa

Łazienka
Jesteś urodzonym perfekcjonistą. Nie potrafisz się skupić w bałaganie. Lubisz przebywać w samotności i czasem bardzo potrzebna Ci chwila odprężenia w luksusowej łazience. Pozwalasz wtedy swoim myślom płynąć swobodnie, przynosić wiele nowych pomysłów i rozwiązań. Twoje wnętrze to dla Ciebie prawdziwa oaza spokoju w szybko biegnącym życiu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Piękna ta łazienka z obrazka przy wyniku quizu 😍

Odpowiedz
Mini238

Mini238

Biuro 😃
Super quiz 😎
W wolnej chwili zapraszam do mnie 😇

Odpowiedz
YukineLove

YukineLove

Jadalnia 🍏
Jesteś prawdziwym gospodarzem. Najważniejsza jest dla Ciebie rodzina i domowe ciepło. Niechętnie opuszczasz swoje miejsce zamieszkania. Dlatego właśnie Twoje wnętrze przypomina jadalnię, w której spotkać możesz wszystkich swoich bliskich z ich małymi radościami, problemami i wielką miłością.

Odpowiedz

M...s

@Darusia158 Łączmy się! ✌

Odpowiedz
reinedelavie_

reinedelavie_

Sypialnia
W głębi duszy jesteś flegmatykiem. Działasz powoli i z rozmysłem, dlatego Twoje wnętrze przypomina cieplutką i przytulną sypialnię. Dopuszczasz tam tylko osoby, którym ufasz, ale też doskonale zachowują się tam sekrety. Inni ludzie Ci ufają.

Odpowiedz
annaoliwiaszubert

annaoliwiaszubert

Sypalnia

Odpowiedz
1

C...z

supialnia❤️
super quiz😍❤️😂

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej