Jakie zwierzę z „Percy’ego Jacksona” uda Ci się oswoić?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 51

Lupinus

Lupinus

Chce małe zwierzę i pokazuje mi się, że pasuje do mnie Pani’Leary. Ale I tak ją kocham❤🐾

Odpowiedz
Rainbow_waterfall

Rainbow_waterfall

Festus
No nie wiem, nie zmieściłby się raczej w mieszkaniu

Odpowiedz
TheDaughterofIchor

TheDaughterofIchor

Ale poza tym to fajny quiz

Odpowiedz
TheDaughterofIchor

TheDaughterofIchor

Mroczny – Pegaz Percy’ego. Kary ogier ze skrzydłami jak u kruka. Mroczny jest wiernym towarzyszem Percy’ego, który często mu pomaga i w większości przypadków i wybawia go z kłopotów, chociaż czasem sam przyczynia się do ich powstawania, m.in. w „Ostatnim Olimpijczyku” ląduje na samochodzie Paula, uszkadzając karoserię auta oraz zabierając Rachel do Obozu Herosów, by ta została nową Wyrocznią Delficką. W ciągu akcji wszystkich książek, w których się pojawia, można zauważyć, że jest dość podobny charakterem do Percy’ego. Mam lęk wysokości więc to odpada całkowicie!

Odpowiedz
Agresywna_Bulka

Agresywna_Bulka

Festus

Odpowiedz
in.my.opinion.Im.cool

in.my.opinion.Im.cool

Pani O’Leary – piekielny ogar, który jest zwierzątkiem Percy’ego. Jest bardzo duża, nawet jak na takie zwierzę. Została przeniesiona do Obozu Herosów wraz Kwintusem (Dedalem). Uwielbiała aportować z tarczą, którą zrobił dla niej Charles Beckendorf. Pani O’Leary jest bardzo duża, bardzo przerażająca i opisana jako mastiff. Percy opisuje ją jako „większą od zbiornika i szczekającą nieco głośniej niż artyleria”. Śmiertelnicy co najmniej jeden raz zobaczyli ją jako dużego pudla, a jest psem niewiarygodnie dużym.

Odpowiedz
Seknami

Seknami

Pani O’leary.
Chciałabym chyba :0

Odpowiedz
Dark_Heart145

Dark_Heart145

Mroczny
Mroczny – Pegaz Percy’ego. Kary ogier ze skrzydłami jak u kruka. Mroczny jest wiernym towarzyszem Percy’ego, który często mu pomaga i w większości przypadków i wybawia go z kłopotów, chociaż czasem sam przyczynia się do ich powstawania, m.in. w „Ostatnim Olimpijczyku” ląduje na samochodzie Paula, uszkadzając karoserię auta oraz zabierając Rachel do Obozu Herosów, by ta została nową Wyrocznią Delficką. W ciągu akcji wszystkich książek, w których się pojawia, można zauważyć, że jest dość podobny charakterem do Percy’ego. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
dead.girl.walking

dead.girl.walking

Mroczny – Pegaz Percy’ego. Kary ogier ze skrzydłami jak u kruka. Mroczny jest wiernym towarzyszem Percy’ego, który często mu pomaga i w większości przypadków i wybawia go z kłopotów, chociaż czasem sam przyczynia się do ich powstawania, m.in. w „Ostatnim Olimpijczyku” ląduje na samochodzie Paula, uszkadzając karoserię auta oraz zabierając Rachel do Obozu Herosów, by ta została nową Wyrocznią Delficką. W ciągu akcji wszystkich książek, w których się pojawia, można zauważyć, że jest dość podobny charakterem do Percy’ego.
Heh, najpierw musiałabym nauczyć się jeździć konno… na pegazie… whatever.

Odpowiedz
Mrs_krenin

Mrs_krenin

Mroczny

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej