Wyzwanie pisarskie – Stwórz historyjkę z podanych emoji!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 230

Ajolesaboonie

Styczeń
Wczoraj zrobiłam bardzo głośną imprezę. Nagle ktoś zapukał do drzwi.
Z przestrachem otworzył drzwi stała w nich pani Bogumiła nasza sąsiadka która prosiła abym ściszyła muzykę. Potem dodała że zadzwoni po moich rodziców. Prosiłam ją żeby nie robiła tego.
Obiecała że nie zadzwoni do rodziny.
Następnego dnia przyjechała do mnie babcia która powiedziała że mam do miej wyjechać na stałe. Byłam bardzo zdziwiona ale wsiadłam grzecznie do samochodu. Po drodze babcia kupiła mi 3 babeczki nagle zaczął padać deszcz , w tym samym czasie akurat przyjechaliśmy do domku na wsi czyli domku babci. Potem babcia dała mi pierścinek i powiedziała że moi rodzice nie wrócą z Hiszpanii bo nie żyją przy okazji dała mi 10 zł jako jej pierwsze pieniądze do skarbonki.
KONIC

Odpowiedz

S....

Kiedyś sobie była kobitka i miała dziecko ale była nieszczensliwa bo była singlem i przyleciała wróżka i powiedziała:trzymaj się za głowe i narysuj gwuazde i ta wróżka znignęła i kobita narysowała i wtedy jej dziecko powiedziało: POLICJA SLUCHA PŁYTY! i kobita poszło do sklepu i kupiło wykrzyknik. KONIEC

Odpowiedz
happiness_

happiness_

Deszcz lał jak z cebra, byłam strasznie przygnębiona tą pogodą, nagle zaczęłam brać się za porządki i odgarnęłam moje blond włosy na plecy, nagle ni stąd ni zowąd pojawiła się wróżka, złapałam się za głowę i zaczęłam zachowywać się jak małp, nie wiem sama dlaczego. Wróżka wyczarowała ze swej różdżki kilka gwiazd, z których pojawił się mały bobas, który zadzwonił na policję. Dzidzia zaczęła się drzeć w niebogłosy, ale puściłam głośno muzykę, żeby moi rodzice tego nie usłyszęli, a przy okazji dzieciak się uspokoił, ale się zkupciał, wyjęłam moją starą szmatę z szafy, która nadal miała metkę, a jak zaczęłam tą szmatą owijać bobasa to on znikną, ryknęłam jak niedźwiedź, ale potem się przyzwyczaiłam do zwykłego życia.
Koniec.

I am czerwiec

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@happiness_ ale przygotowanie do życia w rodzinie haha

Odpowiedz
Wilczymag

Wilczymag

Oto Twoje emoji do historyjki:
była zima ben ciemnoskury chłopak jechał właśnie pociągiem kiedy dowiedział sie przez telefon że jego dziewczyna bierze ślub z jego kolegą
poszedł do restauracji zjadł rybe z solą a tam spotkał swoją fanke i zostali małżeństwem
jestem sierpień

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@Lodydlawszyskich wow, ile miłości, haha.

Odpowiedz
trupek

trupek

🤩☠👩‍🎓👭🐗🍐🏈🚑⛩💌

Były 2 przyjaciółki. Kiedy skończyły szkołe, 1 pojechała na studia do Chin. Pisały do siebie listy. Pewnego razu ta 2 przyjechała do Chin i była zachwycona. Jadła se gruszki i grała w futbol. I poszły do lasu i zaatakował je dzik. Jedna umarła a drugą przewieźli do szpitala gdzie też umarła.
KONIEC

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@AnonimowyLuter dramatyczne, ale ciekawe, haha.

Odpowiedz
1

m....

😍🤡👩‍🎤🏃‍♀️🦋🌍🍭🚴‍♀️🎆🔮

Zakochałam się w klanie z cyrku więc znalazłam strój piosenkarki i postanowiłam następnego dnia wystąpić w cyrku. Najpierw postanowiłam pobiegać i zobaczyłam motyla z którym podrozowalam po całym świecie. Próbowałam słodyczy świata. Zobaczyłam także Nowy Rok w Australii i poszłam tam do wróżki
Koniec
Super quiz

Odpowiedz
1

m....

@milka_1012 aha podróżował na świecie na hulajnodxe. Ale nie miałam w emocjach hulajnogi więc dałam rowe

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@milka_1012 ciekawa historia i dziękuję!

Odpowiedz
Kebabowski

Kebabowski

Minerwa McGonagall
Twoją matką jest Minerwa McGonagall! Kobieta w Hogwarcie była opiekunką Gryffindoru i nauczycielką transmutacji. Odziedziczyłeś po matce wiele cech charakteru, jak również fakt, że jesteś półkrwi. Pochwal się wynikiem w komentarzu!

za trudne to

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@Kebabowski chyba Ci się quizy pomyliły XD

Odpowiedz
nishelve

nishelve

@Akrew kliknełaś czeriec : )

Odpowiedz
2
nishelve

nishelve

@Akrer tak jak ja kliknełaś czerwiec : )

Odpowiedz
1
Akrew

Akrew

Dawno dawno temu (jakies… 10 minut temu) żyła sobie zwykła dziewczyna. Pewnego dnia poszła yyy… do parku i zobaczyła wróżkę. Tak się zdziwiła że się zmieniła w małpę. Parę (minut) dni później zobaczyła gwiazdkę i pomyślała życzenie. Chwilę potem dostała mleko i je wypiła niestety mleko (albo coś co było w butelce) zmieniło ją w samochód potem w płytę a na koniec zniknęła.
Czy ktoś zgadnie w którym miesiącu się urodziłam?(albo który miesiąc kliknęłam😁)

Odpowiedz
1
Akrew

Akrew

Dzięki B-)

Odpowiedz
1
happiness_

happiness_

@Akrew o wiem! Czerwiec! ja też mam to samo!

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej