Wyzwanie pisarskie – Stwórz historyjkę z podanych emoji!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 214

Werkaka

Dawno dawno temu (jakies… 10 minut temu) żyła sobie zwykła dziewczyna. Pewnego dnia poszła yyy… do parku i zobaczyła wróżkę. Tak się zdziwiła że się zmieniła w małpę. Parę (minut) dni później zobaczyła gwiazdkę i pomyślała życzenie. Chwilę potem dostała mleko i je wypiła niestety mleko (albo coś co było w butelce) zmieniło ją w samochód potem w płytę a na koniec zniknęła.
Czy ktoś zgadnie w którym miesiącu się urodziłam?(albo który miesiąc kliknęłam😁)

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@Werkaka ciekawa historia, bardzo dynamiczna, haha.

Odpowiedz
1

Werkaka

Dzięki B-)

Odpowiedz
hauhqu

hauhqu

Teraz dla autora aby on wymiślił (napisać odpowiedź w komentarzach)
A takie emoji:🙇🏻‍♀️😴👽🤖🙈🌝🧠🤬🤳🧖🏼‍♀️🛏️💤

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@hauhqu
Nastoletnia dziewczyna brała udział w ciężkim wypadku, przez co wpadła w śpiączkę. Miała sen, że kosmita buduje robota, który zaczyna ruszać się w sposób, jaki pokazuje mu małpa na ekranie monitora. Prawdopodobnie działo się to na Ziemi, ponieważ w nocy na niebie był tylko jeden księżyc. Wtedy nastąpiły zmiany w mózgu i dziewczyna usłyszała wulgarny okrzyk. Zaskoczeni lekarze zadzwonili do jej bliskich, aby poinformować o dobrej nowinie. Zanim przyszli, dziewczyna chciała dobrze wyglądać, więc wzięła prysznic. Gdy jej bliscy dotarli na miejsce, wszyscy położyli się na pustych, szpitalnych łóżkach i spali w sali wraz z dziewczyną, aby się nie bała, że ponownie zapadnie w stan śpiączki.

Odpowiedz
hauhqu

hauhqu

@hello_avais fajnie wymśliłaś/eś🤗

Odpowiedz
1
hauhqu

hauhqu

Moje emoji😰👦🏿💏🐟❄️🧂🚋💾🛍️💓
Przyjechał chłopak ciemno-skóry miał moce robienie płatków śniegu.Lecz był smutny każdy go wyzywał.Ja się w nim zakochałam więc zaprosiłam go do siebie zjedliśmy rybę z solą pokazał mi jego moc dał mi dysk a tam był napisany wiersz miłosny i do wdodadku było to o mnie zdziwiłam się.Powiedział mi,że musi jechać kupiłam zakupy i pojechałam do Francji.Tam się pocałowaliśmy i rodzina powstała.
KONIEC

Odpowiedz
1
hauhqu

hauhqu

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@hauhqu słona ryba kojarzy mi się tylko z torturami z III części Dziadów XD

Odpowiedz
hauhqu

hauhqu

Odpowiedz
Olciiqqa

Olciiqqa

🥳🥵🤞👵👼🧁🌧️🐔💍💵

Pewnego dnia odbyła się impreza pewnej dziewczyny. Urządziła ona ją w swoim ogródku. Tak się zmęczyła przy tańcu, a obiecała swojej babci że będzie grzecznym dzieckiem i nie będzie tak szaleć, więc usiadła i zjadła babeczkę. Nagle zaczął padać deszcz i wszystkie kury z ogródka zaczęły uciekać z przerażenia. Kiedy dziewczyna goniła kurę, znalazła pierścionek z brylantem który byk wart miliony i tak została milionerką 😂

Odpowiedz
2
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@Olciiqqa super, wyszło tak realistycznie, haha

Odpowiedz
Gubis

Gubis

Moje emoji: 🤯👆ząb 👟🧀🦍🏸🎥🛏️⛔

Pewnego dnia nie mogłam zrozumieć co się dzieje bo na moim suficie wisiał ząb nagle przez okno wleciał trampek a w nim był ser przybiegł goryl i zaczął ze mną grać w babiktona i okazało się że to się nagrywa bo nagle było takie głośne STOP! i zauważyłam już kamerę potem okazało się że to wszystko to tylko mój sen KONIEC.

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@Gubis szkoda, że tylko sen, bo fajna przygoda, haha.

Odpowiedz
1
Gubis

Gubis

@hello_avais dzięki haha☺️

Odpowiedz
1
UNICORNNN4449

UNICORNNN4449

Moje Emoji:😘🎃👴🤳🐭♨️☕🚕📻🐻
Teraz będzie wymyślona historia XDD
Pewnego dnia zakochałam się w wielu osobach ale nie wiedziałam w jakich. Cieszyłam się że będzie Halloween. Na ta okazję zrobiłam dynię. Był plan taki że dziadek miał przyjechać. Cieszylam się bo był fajny. Zrobiliśmy sobie zdjęcie. Nagle wyskoczyła mysz. Ja się przestraszyłam i wybiegłam ale dziadek ja wygnał. Zrobiłam herbatę a przy niej rozmawialiśmy. Kiedy skończyliśmy dziadek pojechał taksówka. Gdy pojechał ja słuchałam radia i patrzyłam na pluszowego misia.

Odpowiedz
2
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@UNICORNNN4449 ciekawa historia!

Odpowiedz
1
the.hope.girl

the.hope.girl

Poznałam w szkole nowego w klasie ciemno-skórego chłopaka. Płakał, ponieważ wszyscy go wyzywali. A ja się w nim zakochałam. Zaprosiłam go do mnie na kolację. Jedliśmy rybę. Okazało się, że była zimna i przesolona. Pojechaliśmy tramwajem do jego domu. Tam chłopak pobrał na pendrive plik i mi go dał. Poszłam potem z koleżankami na zakupy. Gdy wróciłam do domu obejrzałam film z pendrive’a i dowiedziałam się, że on też się we mnie zakochał.
MOJE EMOJI: 😰👦🏿💏🐟❄️🧂🚋💾🛍️💓

Odpowiedz
2
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@the.hope.girl o jeju, ale słodko!

Odpowiedz
1
the.hope.girl

the.hope.girl

@hello_avais dziękuję, że tak uważasz

Odpowiedz
2
Emka_05_

Emka_05_

Nie czułam się zbyt dobrze, ponieważ zachorowałam, a zdarzyło się to tak: Poznałam czarnoskórą koleżankę, z którą szybko się zaprzyjaźniłam. Często razem wychodziłyśmy i byłyśmy nawet w saunie oraz zoo, w którym widziałyśmy lwa i inne zwierzęta. Krótko po tym dowiedziałyśmy sie, że niedługo będzie koniec świata, a prezydent Orzeszek chce wylecieć na księżyc i przeżyć. Stwierdziłyśmy więc, że wsiądziemy do taksówki, która zawiezie nas do egiptu na kurs garncarstwa. Po dwóch miesiącach nauki wróciłyśmy do Polski. W datę uderzenia meteorytu okazało się, iż ominął on Ziemię i teraz żyjemy odważniej, wiedząć, że w każdym momencie może się coś zdarzyć, a prezydent Orzeszek musiał wracać z księżyca na Ziemię.

Mogłabym to bardziej rozwinąć, ale nikomu by się nie chciało czytać 😅

Odpowiedz
1
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@McYtEmka pewnie złapała zemstę faraona, a co do historii, udało Ci się stworzyć ciekawą historię, nie robiąc sobie żartów, tylko biorąc to na poważnie, podziwiam!

Odpowiedz
1
DarkRose_Lady

DarkRose_Lady

Miałam urodziny i gdy szłam na przystanek to bardzo się zmęczyłam i jakaś babcia powiedziała mi, że wyglądam jak małe dziecko, więc rzuciłam w nią babeczką i nagle wyleciała kura, która mi się oświadczyła, a ja ją sprzedałam i zostałam milionerką. Cudne, nie?

Odpowiedz
3
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@DarkRose_Lady prawdziwą miłość sprzedać, no wiesz Ty co!

Odpowiedz
3
DarkRose_Lady

DarkRose_Lady

Odpowiedz
1
KRRM

KRRM

Pewna nastolatka pojechała na urodziny idolki z japoni, była to wielka impreza. Alex (bo tak się nazywa nasza nastolatka) nie była wysportowana a idolki wręcz przeciwnie, na imprezie było mnóstwo zabaw i innych męczących zajęć. Po dłuższej chwili Alex zrobiła się wręcz czerwona ze zmęczenia. Jedna z idolek dała jej obiecała jej, że za chwilę da jej dużo picia, co w krótkim czasie naprawdę się stało. Alex po wypiciu kilku butelek wody zauważyła kilka starszych pań tańczących niedaleko. Zdziwiła się myśląc „A więc je też zaprosiła?” jednak po chwili zauważyła jak jedna ze starszych pań dostała zawału. Alex chciała pomóc pani ale po dłuższej chwili impreza urodzinowa przemieniła się w pogrzeb. Z niewyjaśnionych przyczyn Alex zauważyła aniołka tuż obok niej, wyglądał przyjaźnie aczkolwiek smutno tak jakby wraz z nimi przeżywał tą tragedię. Anioł był przedstawiony jako kobieta o długich i szczupłych nogach oraz szczupłej sylwetce. Miała srebrne włosy oraz złote oczy. Kiedy anioł odwrócił swój wzrok wprost na wgapioną w zjawisko nadnaturalne Alex lekko się uśmiechnął i odleciał na swych potężnych skrzydłach. Od tego czasu minął rok a Alex jedząc babeczkę wspominała anioła w którym się zakochała. Idąc do pracy ciągle o niej myślała jakby sam widok tego anioła oczarował nią do tego stopnia by pragnęła umrzeć i tylko zobaczyć się z nią. Niestety dzień ten nie był najmilszym dla Alex, została zwolniona z pracy, dziewczyna z nią zerwała, kilka kanapek wypadło jej z ręki na posmarowany czekoladą spód oraz wylała herbatę na jej byłego szefa. Do tego zaczął padać deszcz, jakby zły los nie chciał jej opuścić. Mało tego nagle z Krzaczków wyszła kura, która zaczęła ją gonić, przez co Alex wpadła pod samochód. Jej rodzina długo rozpaczała nad jej śmiercią, mimo swojego młodego wieku w życiu przeszła tyle ile nie raz nawet stare babcie nie przeżywają. W niebie spotkała anioła sprzed kilku lat. Jak się okazało ona również ciągle myślała o Alex i tak się w sobie zakochały. Mimo wielu przeciwstawności losu udało im się przetrwać w związku kilka dobrych lat, kiedy pewnego pięknego dnia w 4 rocznicę ich związku Angelina ( anioł ) oświadczyła się Alex. Alex oczywiście się na to zgodziła, niedługo po tym się pobrały i wiodły dostatnie i szczęśliwe życie wieczne razem. Kiedy minęło kilkanaście lat od śmierci Alex jej młodsza siostra wygrała fortunę i poślubiła przystojnego mężczyznę żyjąc w Japonii. I żyły (życiem wiecznym) szczęśliwie do końca.

Styczeń

Odpowiedz
3
hello_avais

hello_avais

•  AUTOR

@KRRM wow, spokojnie mógłby to być one shot!

Odpowiedz
KRRM

KRRM

@hello_avais dziękuję, trochę się rozpisałam 😅 jakbym tak pisała jeszcze z godzinę to mogła bym nawet napisać opowiadanie. Tak w ogóle to ciekawe wyzwanie :3

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej