Jakie przeznaczenie czeka Cię w świecie marzeń?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 32

Adhara_Isabell_Black

Adhara_Isabell_Black

Zdobycie magicznej mocy
"- Odwróć się – krzyknął za nią jeden ze strażników, a ona tylko uśmiechnęła się kryjąc twarz głębiej w miękkim kapturze, po czym leniwie kocim głosem odparła – Nie chcesz tego – jakby te słowa znaczyły wszystko.
– Nalegam – naciskał żołnierz. Więc skierowała na niego upiornie czarne źrenice i szepnęła kilka niezrozumiałych słów, które w powietrzu zmieniły się w ogromne kruki, które natychmiast ze świecącymi oczami rzuciły się na strażników."
***
Być może w normalnym życiu jesteś zupełnie zwyczajny, ale w świecie marzeń posiądziesz ogromną magiczną moc i pewnym jest, że trafi ona w najlepsze ręce. Pamiętaj jednak, że wielki dar to także wielka odpowiedzialność. Naprzód super magu! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super quiz

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@annakarina56 Dziękuję. Bardzo mi miło, ze się spodobał.

Odpowiedz
WeraHatake

WeraHatake

Zdobycie magicznej mocy – oh, wow, byłoby mega – podoba mi się mój wynik z fragmentem :o ♥
Bardzo klimatyczny quiz ♥

Odpowiedz
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@WeraHatake kiedyś często robiłam takie z fragmentami… Może pora byłaby, żeby do tego wrócić… Ale ja ciekawych rzeczy odkrywam dzięki tej twojej podróży przez mój profil, a ile miłych wspomnień. 😊💖

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

@Pyladea Słuchaj, jak najbardziej popieram :3 ♥
Ojej, cieszę się, że możemy być towarzyszkami w tej ciekawej podróży ♥

Odpowiedz
1
Ayame113

Ayame113

walka z groźną bestią,
Suuuuuuuuuper quiz !!!

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@Ayame113 cieszę się, że się spodobał

Odpowiedz
Elderberry

Elderberry

Absolutnie zakochałam się w tym quizie! Czy mogła bym spróbować napisać na jego podstawie opowiadanie? Jestem początkującą autorką, na razie nie chciała bym nigdzie go publikować, po prostu czuła bym się pewniej wiedząc, że mam pozwolenie. Mam nadzieję, że nie proszę o zbyt wiele.

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@Elderberry będę zaszczycona ☺

Odpowiedz
X_Hannahu_X

X_Hannahu_X

Walka z groźną bestią
„Wyczulone ucho zabójczyni wychwyciło ledwie słyszalny szmer zbliżający się wyraźnie, lecz nie równomiernie, jakby ze wszystkich stron. Wiedziała, że to tylko echo potęguje hałas. Starając się wykonywać jak najmniej ruchów, które przecież w każdej chwili mogły ją zdradzić, sięgnęła po bezpiecznie ukryty w ozdobnej pochwie miecz. Jego nagły blask rozświetlił ponury mrok groty, z którego powoli i ostrożnie wyłaniały się potężne szpony by schwycić ją i zabić.”
***
Twoja odwaga i zręczność przysporzą Ci w świecie marzeń wielu przyjaciół, ale i zaciętych wrogów. Czeka Cię tu starcie z najgroźniejszym przeciwnikiem, Twoim lękiem, bo tylko on może Cię powstrzymać przed zabiciem bestii, przed którą staniesz. Podziel się wynikiem w komentarzu! ❤
NAWALANKA! xD

Odpowiedz
DiankaLove

DiankaLove

Zdobycie magicznej mocy!
Cudowny quiz!
P.S. jedna mała uwaga do ostatniego pytania. Łódź się pisze przez ó

Odpowiedz

wisniowy_sledz

Oswajanie magicznego zwierzęcia
Założywszy nogę na nogę Mała Indianka, bo taki pseudonim jej nadano przyglądała się słońcu przenikającemu przez błoniaste skrzydła smoka. Oboje milczeli. Nagle ludzka istota zwróciła się szeptem do przyjaciela:
– Powiedz mi, dlaczego tylko ja cię słyszę? Zwierzę parsknęło, jakby z trudem starało się pohamować wybuch wesołości:
– Widzisz, inni ludzie tak wiele czasu poświęcili próbom nauki naszego języka by do nas przemówić, że brakło go im na to by nas słuchać.”
***
Jesteś osobą wrażliwą, a także uważnym obserwatorem. Te zdolności pomogą Ci w magicznej krainie oswoić jednego z jej niezwykłych mieszkańców. Czy będzie to gryf, smok czy jednorożec, na pewno będzie to istota wyjątkowa, jak Ty sam. A może uda wam się wiele od siebie nawzajem nauczyć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
dziwna_panda

dziwna_panda

walka z grożną bestią
kocham ten quiz

Odpowiedz
Rinkita1009

Rinkita1009

***
Jesteś podróżnikiem gotowym na przygody i otwartym na nowe doświadczenia, nic więc dziwnego, że trafiłeś wreszcie do krainy marzeń. Niezwykła misja jaka Cię tu czeka, zmusi Cię do wielu wędrówek w związku z czym poznasz wiele malowniczych miejsc i spotkasz wielu niezwykłych ludzi

Odpowiedz
ancientlullabyxd

ancientlullabyxd

Zdobycie przyjaciela na całe życie
„Obca energia rozsadzała ją od środka, a oczy pulsowały nieznośnie, gdy próbowała spojrzeć w jadowicie czerwone światło magicznej kuli formującej się ponad nią. Zacisnęła zęby, ale nie zdołała zdusić cichego jęku. Oprawca zerknął na nią i zaśmiał się drwiąco.
– Miałem rację, zostawili cię wszyscy.
Nagle twarz mu stężała, oczy wywróciły się białkami do góry, a ciało oparło bezwładnie na ziemię.
– Pomyliłeś się – szepnął młodzieniec i przestępując trupa wroga przystąpił do dziewczyny. Ognista kula zaś ponad nimi pękła obsypując ich miliardem iskrzących się purpurą drobinek.”
***
W świecie marzeń czeka Cię możliwość zawarcia najniezwyklejszej przyjaźni na całe życie. Dobrze przyglądaj się więc ludziom i nie wierz pozorom, bo być może tuż za zakrętem czeka ktoś kto strzeże Cię nawet wtedy, gdy go nie dostrzegasz i zawsze jest przy Tobie. Przyjaciel na zawsze. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej