Jaki tak naprawdę powinieneś mieć znaku zodiaku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 131

Zuska21

wyszedł mi wodnik, którym jestem xd

Odpowiedz
Mika7347

Mika7347

Lew nienawidzę lwów a sama mam barana

Odpowiedz
Simfanka4

Simfanka4

Bliźnięta
a jestem skorpionem

Odpowiedz
Dogs_Girl

Dogs_Girl

Ryby
Idealnie mnie opisuje! A jestem Baran xD

Odpowiedz
Karociaaa

Karociaaa

Byk
Zostanę przy rybkach xD

Odpowiedz
silence.and.darknes

silence.and.darknes

Strzelec
Strzelce kochają wolność i nie znoszą rutyny. Wydają się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Mają szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Ich optymizm i niefrasobliwość sprawiają, że są miłym towarzystwem. Lubią filozofować i mędrkować. Mają poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności. Czy Ty też taki jesteś? Jeśli tak, to właśnie ten znak zodiaku był Ci przeznaczony!

Generalnie to jestem Lwem

Odpowiedz
Anwuxis

Anwuxis

Barany są bezpośrednie, szczere, wręcz obcesowe, nie bawią się w niuanse – i tego samego oczekują od innych. Nie interesują ich długie rozważania ani planowanie – najważniejsze jest dla nich to, co tu i teraz. Są nieskomplikowane, kierują się pierwszym impulsem, przez co mają w sobie coś z dzieci. Lubią zaczynać nowe rzeczy i cały czas działać, nie potrafią dłużej usiedzieć spokojnie na jednym miejscu. Czy Ty też taki jesteś? Jeśli tak, to właśnie ten znak zodiaku był Ci przeznaczony! A być może to właśnie Twój znak zodiaku – jeśli tak, to masz spore szczęście

Nie wolę być wodnikiem 💧

Odpowiedz
SweetyQueen

SweetyQueen

Panna
Nie dzięki wolę swój prawdziwy😇🐕

Odpowiedz

Ohmylife

Skorpiony są znane ze swoich intensywnych odczuć, determinacji i silnego zaangażowania we wszystko co robią. Wydaje się, że mają ogromną siłę woli, gdyż z reguły wiedzą czego chcą i potrafią nawet bardzo długo czekać na właściwy moment, by to uzyskać. Rzadko się poddają i są niezwykle wytrzymałe. Mają skłonność do popadania w skrajności i obce są im stany pośrednie. Nie lubią powierzchowności i przeciętności. Czy Ty też taki jesteś? Jeśli tak, to właśnie ten znak zodiaku był Ci przeznaczony! A być może to właśnie Twój znak zodiaku – jeśli tak, to masz spore szczęście!
Wyszedł mi mój.😁

Odpowiedz
an.j.el

an.j.el

wyszedł mi wodnik, którym jestem. opis może i się zgadza, jednak nie potrafię samej siebie ocenić i musiałabym podpytać znajomych.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej