Na którym piętrze powinieneś mieszkać według znaku zodiaku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 94

Anabeth...

Anabeth...

Koziorożec
Możesz mieszkać na różnych wysokościach, jest jednak jeden warunek. Muszą to być cyfry bądź liczby parzyste. Nieparzyste w jakiś dziwny sposób negatywnie oddziałują na Koziorożce. No tak mieszkałam na 4 i 6 piętrze a teraz mieszkam na 2

Odpowiedz
DonOsi

DonOsi

Baran
Osoby spod tego znaku zodiaku zazwyczaj preferują wyższe piętra. Lepiej się czują, mogąc patrzeć na świat z góry. Na parterze Baran może się niesamowicie męczyć, odczuwać irytację oraz mieć problemy ze swoją samooceną. Dopiero od drugiego piętra w górę zaczyna być lepiej. Ale uwaga, osoby spod tego znaku zodiaku nie powinny także mieszkać zbyt wysoko. Powyżej czwartego piętra mogą czuć się trochę niepewnie.

Odpowiedz
1
baku_satsugo

baku_satsugo

Strzelec
Ja to na samej górze wolę ale jak od 3 do 6 do na pewno nie 4 bo tak

Odpowiedz
._Cukierek_.

._Cukierek_.

Byk. to prawda 😅

Odpowiedz
LenaN

LenaN

Bliźnięta ♊

Opis prawdziwa ja

Odpowiedz
1
Velvet_Showers

Velvet_Showers

Wodnik
Albo na samym dole albo na samej górze. Wodnik nie będzie dobrze czuł się gdzieś pomiędzy piętrami. Świadomość, że wszędzie dookoła ma sąsiadów może go irytować i osłabiać jego zapał. Źródło: Onet

Zgadza sie! Najlepsze jest to, ze faktycznie mieszkam na samej gorze

Odpowiedz
.Alice.

.Alice.

Dla nich stworzone są najwyższe piętra. Tam mogą poczuć się naprawdę wolne i szczęśliwe. Uwielbiają wychodzić na balkon i podziwiać panoramę miasta z wysokości. Im dalej mogą sięgnąć wzrokiem, tym lepiej. Bliźnięta powinny mieszkać na samych szczytach drapaczy chmur. Idealnie współgrać będą z ich osobowością.
Najlepsze jest to, że nie lubię wysokich bloków i mam lęk wysokości :)

Odpowiedz
xxjuliaxx20

xxjuliaxx20

Twardo stąpające po ziemi Byki cenią sobie wygodę i nie lubią się przemęczać. W bloku bez windy w grę wchodzą więc tylko parter i ewentualnie pierwsze piętro. A nawet z windą osoby spod tego znaku zodiaku lepiej będą się czuły niżej. One naprawdę lubią mieć grunt pod nogami.

Odpowiedz
Ewcia..3

Ewcia..3

Od drugiego do czwartego

Odpowiedz
AmeliaIdk_

AmeliaIdk_

najwyższe

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej