Jaki rodzaj magii w Tobie drzemie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 137

shion_sonozaki

shion_sonozaki

Magia ceremonialna

Odpowiedz
1
Excal

Excal

Magia naturalna

Drzemie w Tobie magia naturalna. Twoją mentorką jest natura. Wybór owej drogi nawołuje do życia w zgodzie z prawami ziemi. Jesteś osobą, która kocha żywioły, chodzie boso po ziemi i tulenie się do drzew. Bardzo często osoby zajmujące się tą magią mają rękę do roślin i interesują się ziołolecznictwem. Polega to na skierowaniu mocy natury na konkretny przedmiot lub osobę. To magia biała i jesteś w stanie z niej korzystać.

Super quiz! 😀

Odpowiedz
1
BlackNight

BlackNight

Cezarostwo ekletyczne
Czarodzieje eklektyczni potrafią łączyć to co najlepsze z każdego rodzaju magii. Tworzą swój własny rodzaj wykorzystując swoje doświadczenie, pasje i kunszt. Potrafisz łączyć to co najlepsze z magii naturalnej, kuchennej, ceremonialnej i całej reszty. Jesteś swobodną duszą, która nie kroczy po jednej wybranej ścieżce, ale wytacza swoją własną. Jeżeli jesteś osobą, która łamie schematy i nienawidzi robić czegoś tylko dlatego, że oczekuje od niej tego społeczeństwo i uparcie idziesz własną drogą to drzemie w Twej duszy magia ekletyczna. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Uuuu, już mi się podoba!

Odpowiedz
1
BooksAreMagic

BooksAreMagic

Wiara feary
Jeżeli wierzysz we wróżki, elfy czy jednorożce to znaczy, że bliska jest Ci magia feary. Praktykowanie jej pomoże Ci współpracować z „małymi ludźmi”. Osoby z wiary feary zdają sobie sprawę, że wszystko co nas otacza obdarzone jest duszą. Jeżeli przypisujesz czemuś energię i wierzysz w równoległy wszechświat pełen magii i magicznych istot to z pewnością w Twej duszy odzywa

Odpowiedz
1
Herimatako

Herimatako

Wicca
Jeżeli czynisz według swej woli dopóki nie krzywdzisz tym innych i wiesz, że wszystko co czynisz wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą to znak, że wkraczasz na ścieżkę magii wicca. Wiccanie celebrują święta związane z porami roku należącymi do ich kultury. Jeżeli wolisz Noc Kupały od Nocy Świętojańskiej czy przy Wielkanocy zdajesz sobie sprawę jak wiele tradycji zaczerpniętych jest ze słowińskiej kultury to oznacza, że masz wiele wspólnego z tężę magią. Podziel się wynikiem w komentarzu! łoł łooł interesowałam się kulturą słowiańską 😱

Odpowiedz
1
Liyaa

Liyaa

Cezarostwo akletyczne
Czarodzieje eklektyczni potrafią łączyć to co najlepsze z każdego rodzaju magii. Tworzą swój własny rodzaj wykorzystując swoje doświadczenie, pasje i kunszt. Potrafisz łączyć to co najlepsze z magii naturalnej, kuchennej, ceremonialnej i całej reszty. Jesteś swobodną duszą, która nie kroczy po jednej wybranej ścieżce, ale wytacza swoją własną. Jeżeli jesteś osobą, która łamie schematy i nienawidzi robić czegoś tylko dlatego, że oczekuje od niej tego społeczeństwo i uparcie idziesz własną drogą to drzemie w Twej duszy magia ekletyczna.

uwu

Odpowiedz
1
Salija

Salija

Wicca
Nie znam się zbytnio na tym, ale opis brzmi ciekawie XD

Odpowiedz
1
swiderlaura

swiderlaura

Cezarostwo ekletyczne

Odpowiedz
1
Dragon95

Dragon95

Wicca
Fajny quiz

Odpowiedz
1
Kira91

Kira91

•  AUTOR

@Dragon95 A dziękuję :)

Odpowiedz

mistrzzakonu

Wicca
Jeżeli czynisz według swej woli dopóki nie krzywdzisz tym innych i wiesz, że wszystko co czynisz wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą to znak, że wkraczasz na ścieżkę magii wicca. Wiccanie celebrują święta związane z porami roku należącymi do ich kultury. Jeżeli wolisz Noc Kupały od Nocy Świętojańskiej czy przy Wielkanocy zdajesz sobie sprawę jak wiele tradycji zaczerpniętych jest ze słowińskiej kultury to oznacza, że masz wiele wspólnego z tężę magią. Podziel się wynikiem w komentarzu!

WOW!!!! Skąd wiedzieliście?! Jestem Wiccaninem! Pierwszym w mojej rodzinie!

Odpowiedz
1
Kira91

Kira91

•  AUTOR

@mistrzzakonu Uuuu, to całkiem nieźle :D

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej