Jaki rodzaj magii w Tobie drzemie?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 184

Styczniowka

Styczniowka

Cezarstwo ekletyczne
Pasuje 👌✨

Odpowiedz
marynatacute

marynatacute

Drzemie w Tobie magia naturalna. Twoją mentorką jest natura. Wybór owej drogi nawołuje do życia w zgodzie z prawami ziemi. Jesteś osobą, która kocha żywioły, chodzie boso po ziemi i tulenie się do drzew. Bardzo często osoby zajmujące się tą magią mają rękę do roślin i interesują się ziołolecznictwem. Polega to na skierowaniu mocy natury na konkretny przedmiot lub osobę. To magia biała i jesteś w stanie z niej korzystać. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_Sauron_

_Sauron_

Magia Chaosu

Odpowiedz
kiciarobizupe

kiciarobizupe

Jeżeli wierzysz we wróżki, elfy czy jednorożce to znaczy, że bliska jest Ci magia feary. Praktykowanie jej pomoże Ci współpracować z "małymi ludźmi". Osoby z wiary feary zdają sobie sprawę, że wszystko co nas otacza obdarzone jest duszą. Jeżeli przypisujesz czemuś energię i wierzysz w równoległy wszechświat pełen magii i magicznych istot to z pewnością w Twej duszy odzywa się wiara feary. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Luna103

cezarostwo ekletyczne

Odpowiedz
1
.-Spain-.and.-Ukraine.-

.-Spain-.and.-Ukraine.-

Magia naturalna 🌱 fajny quiz ❤️

Odpowiedz
1

Sith2003

Wicca

Odpowiedz
Kanapka534

Kanapka534

spoko quiz

Odpowiedz
.Pata.

.Pata.

Magia dziedziczna

Z Twoich odpowiedzi wynika, że w Twoim drzewie genealogicznym znajduje się ktoś, kto zajmuje się bądź zajmował magią. To zapewnia Ci lepszy start, gdyż w Twoich żyłach płynie krew czarownicy lub czarodzieja. Wystarczy ową magię wybudzić. Magia przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Być może Twoja rodzina posiada przepisy na magiczne mikstury, bądź formy wróżbiarstwa. Posiadasz wspaniały warsztat magiczny, który możesz wykorzystać poprzez naukę i praktykę.

Odpowiedz
shipuje_drarry_slytherin

shipuje_drarry_slytherin

Magia dziedziczna
Z Twoich odpowiedzi wynika, że w Twoim drzewie genealogicznym znajduje się ktoś, kto zajmuje się bądź zajmował magią. To zapewnia Ci lepszy start, gdyż w Twoich żyłach płynie krew czarownicy lub czarodzieja. Wystarczy ową magię wybudzić. Magia przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Być może Twoja rodzina posiada przepisy na magiczne mikstury, bądź formy wróżbiarstwa. Posiadasz wspaniały warsztat magiczny, który możesz wykorzystać poprzez naukę i praktykę. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Moja mama mówi że jest czarownica z moją prababcią może to prawda ????
Kocham magię to moje życie mam nadzieję że to prawda

GENIALNY QUIZ

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej