Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Jaka istota w Tobie żyje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 168

Redclawface

Redclawface

Zagubiony
Zagubieni to nic innego jak widma astralne osób, które zostały uwięzione w czasie i przestrzeni.
Bardzo często stają się nimi niefortunni podróżnicy w czasie, a także osoby porwane przez zagięcia w czasoprzestrzeni.
Nie mają oni celu, są oni skazani na wieczną wędrówkę przez czas i przestrzeń.
Z reguły nie są oni groźni, lecz mogą związać się z pewną osobą próbując pokazać, jak wyglądało ich dawne życie.
Z czasem odejdą i pojawią się gdzie indziej, oraz kiedy indziej.

Odpowiedz
Iluminati231

Iluminati231

Demon
Demony to niebezpieczne istoty, pochodzące z wymiaru zwanego „Piekłem”. Ich celem jest wszystko to co złe. Opętanie przez nie może być bardzo różne. Możesz postradać zmysły, stać się mordercą, bądź też kompletnie odejść ustępując demonowi. Z reguły pierwsze Twe grzechy będą lekkie, lecz z czasem może dojść do prawdziwych tragedii… Opętane osoby charakteryzują się ogromną siłą i innymi ponadnaturalnymi mocami. Aby pozbyć się demona, niezbędna będzie pomoc egzorcysty. 0.0 o mój boże
XDDDD fajny quiz

Odpowiedz
AnonFriknobFarnetez

AnonFriknobFarnetez

tak jestem demonem bo zabillem yyy poduszke i to jest ciezki grzech w nocy czuje sie opetany bo za bardzo chce mi sie pić i budze sie o 8 czyli godzinie demonuf pomocy!!!!!

Odpowiedz

J...o

Potrzebny egzorcysta, zna ktoś? XD

Odpowiedz
Lovesick.girl

Lovesick.girl

Pasożyt obcych ✨

Odpowiedz
MariiToscikk

MariiToscikk

Demon
Demony to niebezpieczne istoty, pochodzące z wymiaru zwanego „Piekłem”. Ich celem jest wszystko to co złe. Opętanie przez nie może być bardzo różne. Możesz postradać zmysły, stać się mordercą, bądź też kompletnie odejść ustępując demonowi. Z reguły pierwsze Twe grzechy będą lekkie, lecz z czasem może dojść do prawdziwych tragedii… Opętane osoby charakteryzują się ogromną siłą i innymi ponadnaturalnymi mocami. Aby pozbyć się demona, niezbędna będzie pomoc egzorcysty.

właśnie tego się obawiam lecz ja lubie mojego demona dzięki niemu jestem silna :>

Odpowiedz
-Hana-chan-

-Hana-chan-

Zły duch

Dziś oglądam YT a nagle butelka pełna wody wpadła na ziemię stała na środku stołu okno zamknięte a poza tym przeciąg nie dał by rady

Odpowiedz
Makoto_Sora

Makoto_Sora

Fajnie ^^ <3 <3 <3

Odpowiedz
Makoto_Sora

Makoto_Sora

Anioł
Anioły to pochodzące z nieznanego nam wymiaru istoty opiekuny. Ich zadaniem jest ochrona swojego „podopiecznego” przed złymi duchami i innymi niebezpieczeństwami. Sprowadzają one na nas poczucie winy za złe uczynki i radość za dobre. Wiadomym jest, że każdy ma szansę na złączenie się z aniołem. Nawet najgorsze szumowiny pod wpływem aniołów wychodziły na prostą. Anioł może odejść, jeśli dopuścimy się okropnych czynów bądź też możemy go wygnać przy pomocy czarów okultysty.

Odpowiedz
mowmikasia

mowmikasia

Zagubieni to nic innego jak widma astralne osób, które zostały uwięzione w czasie i przestrzeni. Bardzo często stają się nimi niefortunni podróżnicy w czasie, a także osoby porwane przez zagięcia w czasoprzestrzeni. Nie mają oni celu, są oni skazani na wieczną wędrówkę przez czas i przestrzeń. Z reguły nie są oni groźni, lecz mogą związać się z pewną osobą próbując pokazać, jak wyglądało ich dawne życie. Z czasem odejdą i pojawią się gdzie indziej, oraz kiedy indziej.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej