Jaki w Twojej duszy przemawia głos?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
StefanLama
StefanLama
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 67

Wiksmixx

Wiksmixx

Twój wewnętrzny głos pochodzi ze świata objętego nieszczęściem.
Myślisz pewnie, że trafiłeś na najgorszy głos, ale tak nie jest. Głos z tego świata jest pełny wrażliwości na cierpienie innych, będący jakoby usprawiedliwieniem siebie, ponieważ w świecie podstawowym stwarza aż za dużo cierpienia. Wiele osób zachowuje świadomość z tego, jaki mają smutny los niosąc szczęście innym.
Fajny quiz💙

Odpowiedz
1

J...a

Twój wewnętrzny głos pochodzi ze świata anime.
Ten wynik pewnie i Ciebie zaskoczył, ale taka prawda. Głosy ze świata anime są zazwyczaj ciepłe i niosące szczęście, więc pewnie nie zdziwi Cię empatia jaka Tobą kieruje czy też ciepło z serca dla osób będących z tego świata co Ty! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
NICKIb

NICKIb

Twój wewnętrzny głos pochodzi ze świata pełnego rycerskiej walki.

Więc i tutaj ktoś trafił! Twój głos powstał już dawno i niósł się przez górskie szczyty, głębokie doliny, gęste lasy i ciemne jaskinie. Kimże jest rycerz w tych czasach? Tworzysz wokół siebie charyzmatyczną otoczkę przez co ludzie uwielbiają z Tobą spędzać czas, uważają bowiem, że jesteś odważny będąc zwyczajnie sobą. Prezentujesz ten typ osoby, która prowadzi innych. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Ama_sama_i_nie

Ta anime phi jak już to z ciemnej puszczy w śrudziemiu (władca pierścieni)

Odpowiedz
2
Kira91

Kira91

Male wersji Pięknej jest taki przystojny *.*
Dochodzę do wniosku, że odpycha mnie egoizm, bo zawsze jak czytam jak ktoś na SQ chwali się, że jest egoistą to irytuje mnie to i zastanawiam się jak może go to cieszyć i przyznawać się do tego. Zaś w pierwszym zaznaczyłam… empatię, czyli idealnie pasuje, bo się wykluczają :) Egoiści nie mają za krzty empatii.
„Wierzysz może w magię?” żadne do mnie nie pasuje. Wierzę w magię i sama ją praktykuję, więc przed czym mam uważać, by nie przesadzać? Własnie staram się jak najlepiej ją poznać.

Wynik: ze świata anime. Taaak, to akurat musi być prawda :D teraz już może mniej, ale kiedyś anime było dla mnie świętością, odnajdywałam w nim tyle pięknych cytatów i rozrywki <3 Nigdy nie zapomnę moich uczuć, gdy czytałam po raz pierwszy mangę. To była czysta ekstaza, inaczej tego nie nazwę.

Odpowiedz
1
LunaMichaelis

LunaMichaelis

Twój wewnętrzny głos pochodzi ze świata anime.
Aaa nie mogę, strasznie się zaczęłam śmiać gdy zobaczyłam tą odpowiedź. Kiedy powiedziałam siostrze, że wyszła mi taka odpowiedź to ona mi powiedziała że nie jest zaskoczona 😂😂😂😂 Super quiz 👌

Odpowiedz
1
LUNNAA

LUNNAA

Twój wewnętrzny głos pochodzi ze świata realnego.
Świat realny jest najbardziej pospolitym miejscem, z którego pochodzą głosy, ale nie martw się! Jesteś wyjątkowy, tak jak każdy z nas. Twoja pracowitość przyniesie Tobie zyski w przyszłości i nie musisz martwić się o to co powiedzą inni. Przyj do przodu, wielki krok dopiero Ciebie czeka. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Lottiaa

Lottiaa

Twój wewnętrzny głos pochodzi ze świata anime.
Ten wynik pewnie i Ciebie zaskoczył, ale taka prawda. Głosy ze świata anime są zazwyczaj ciepłe i niosące szczęście, więc pewnie nie zdziwi Cię empatia jaka Tobą kieruje czy też ciepło z serca dla osób będących z tego świata co Ty!

Odpowiedz
1

Black__Quin

Że świata rycerskiej walki💜💜

Odpowiedz
1
girl.with.life

girl.with.life

Twój wewnętrzny głos pochodzi ze świata ukrytego pod ziemią.
Niespodziewane, a jednak. Twój głos przyszedł z miejsca, o którym nie wiem zbyt wiele, ponieważ jest to świat zamknięty. Dużo głosów stąd pochodzi, gdyż jest to miejsce zamknięcia się przed innymi. Ukrywanie prawdziwego siebie jest w porządku, nikt nie każe się Tobie przedstawiać w prawdziwej osobie i mimo wad bycia zamkniętym w swojej skorupie posiadasz cechy osób szczerych. Sądzisz teraz, że to się wyklucza prawda? Nie, nie przedstawiasz prawdziwego siebie w obawie o to co się stanie, ale przez to zamknięcie szukasz osób bliskich, a gdy już je znajdziesz to jesteś szczery, nie chcesz stracić osób, którzy są do Ciebie podobni.
– To akurat prawda… Nic o sobie za bardzo nie mówię ale za to szukam przyjaciół którzy tak jak ja np. dużo przeżyli w swoim życiu

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej