Jaki masz typ osobowości?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 135

TxT_Bunny

TxT_Bunny

ambiwertyk
prawda, super quiz

Odpowiedz
OLIVIERKUL

OLIVIERKUL

introwertyk prawda

Odpowiedz
Miraculum_SQ

Miraculum_SQ

AMBIWERTYK
Jesteś osobą o pogodnym usposobieniu. Lubisz ludzi i jesteś pozytywnie nastawiony(-a) do nich. Nie lubisz samotności, ale potrafisz sobie samemu(-ej) zorganizować czas. Jesteś też dość odporny(-a) na stres. Taka cecha, jak ekstrawersja, opisuje Ciebie w dużym stopniu, ale na niektórych płaszczyznach życia zachowujesz się raczej jak typowy introwertyk. Potrafisz się dobrze dostosowywać do sytuacji i umiesz zjednywać sobie ludzi. Łatwo Ci też nawiązywać nowe znajomości, od których nie stronisz. Nie masz jednak nic przeciwko temu, aby od czasu do czasu, zamiast atrakcyjnych wakacji, spędzić kilkanaście dni w ciszy i na łonie natury.
Prawda!

Odpowiedz
1
blancarosen

blancarosen

Ekstrawertyk
Tak zgadza się

Odpowiedz
1
_Caleris_

_Caleris_

Ambiwertyk
Tak

Odpowiedz
ttteeeccczzzaaa

ttteeeccczzzaaa

Przepraszam, może to zabrzmieć nie miło, chciałam tylko zauważyć że bycie introwertykiem, czy eksrtawertykiem nie określa twojej osobowości. Więc określanie tego quizu testem osobowości jest w pewien sposób błędne i może wprowadzać ludzi w błąd.. czytając tytuł spodziewałam się czegoś w rodzaju mini testu mbti. Poza tym wydaje mi się że powinnaś/powinieneś zaznaczyć gdzieś że pytania do twojego quizu są wzięte właśnie z testu na oficjalnej stronie 16 osobowości.
Piszę ten komentarz, nie po to by kogoś obrażać, ale by uświadomić o niedociągnięciach ;)

Odpowiedz
4
AuroraConnor

AuroraConnor

introwertyk

oł jes

Odpowiedz
Zenik

Zenik

Introwertyk

Odpowiedz
liwilim

liwilim

Ambiwertyk

Odpowiedz
NatiszaNightcore

NatiszaNightcore

EKSTRAWERTYK
Określenie „ekstrawertyk” pasuje do Ciebie bardzo dobrze. Tak wysoki wynik w teście oznacza, że masz skłonności do zachowań ryzykownych – potrzebujesz stymulacji i poczucia, że wokół Ciebie wciąż dzieje się coś ciekawego. Źle znosisz nudę i monotonię. Do życia potrzebujesz ludzi i ich towarzystwa. Samotność jest dla Ciebie trudna do zniesienia, gdyż brak możliwości podzielenia się z innymi swoimi radościami czy smutkami odejmuje Twojemu życiu kolorów.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej