Test uczuć sprawdzi, jaki masz typ osobowości!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 247

Ten_Profil_Umarl

Ten_Profil_Umarl

Dyplomata
Lol

Odpowiedz
Wike16

Wike16

Dyplomata
No to jest bardzo możliwe, wiem że mój typ osobowości to INFJ 😅

Odpowiedz
._Arrows_.

._Arrows_.

O dyplomata. Ej to nawet dobrze do mnie pasuje. Idealnie

Odpowiedz
ExBexiaa

ExBexiaa

Nie jestem Animatronem!!! Głupi Quiz

Odpowiedz
Tygrysia_gwiazda

Tygrysia_gwiazda

Dyplomaci są prawdziwymi idealistami. Zawsze poszukujesz choć odrobiny dobra nawet u najgorszych z ludzi czy w najmniej korzystnych okolicznościach i starasz się doprowadzić do poprawy. Choć można Cię postrzegać jako osobę zdystansowaną lub nawet nieśmiałą, to masz w sobie pasję i wewnętrzny ogień, który sprawia, że potrafisz naprawdę zabłysnąć. Kierujesz się własnymi zasadami w większym stopniu niż logiką czy praktycznością. Twoje decyzje są podyktowane poczuciem honoru lub moralnością.
Nie

Odpowiedz
Remus_i_jego_dezodorant

Remus_i_jego_dezodorant

Obrońca to dość wyjątkowa osobowość, gdyż ma wiele cech indywidualnych. Choć jesteś pełen empatii, możesz być zaciekły, gdy bronisz rodziny lub przyjaciół. Masz też wysoce rozwinięte umiejętności towarzyskie i potrafisz budować solidne więzi społeczne. Poszukujesz bezpieczeństwa i stabilności, ale możesz równie dobrze być otwarty na zmiany, o ile tylko czujesz się zrozumiany i szanowan

NIE

Napewno nie mam rozwiniętych umiejętności towarzyskich

Odpowiedz
xx_julqa_xx

xx_julqa_xx

wolny duch

Odpowiedz
Alisater

Alisater

Dowódca

Odpowiedz
MariiToscikk

MariiToscikk

Obrońca
Obrońca to dość wyjątkowa osobowość, gdyż ma wiele cech indywidualnych. Choć jesteś pełen empatii, możesz być zaciekły, gdy bronisz rodziny lub przyjaciół. Masz też wysoce rozwinięte umiejętności towarzyskie i potrafisz budować solidne więzi społeczne. Poszukujesz bezpieczeństwa i stabilności, ale możesz równie dobrze być otwarty na zmiany, o ile tylko czujesz się zrozumiany i szanowany.

Odpowiedz
Dzbanka_W_Dzbanie

Dzbanka_W_Dzbanie

Wolny duch
Ludzie o osobowości działacza to prawdziwe wolne duchy. Jesteś duszą towarzystwa, stawiasz na rozwój więzi społecznych i emocjonalnych, które nawiązujesz z innymi. Bywasz zdecydowanie niezależny i znacznie bardziej niż stabilności i poczucia bezpieczeństwa potrzebujesz kreatywności oraz swobody. Możesz szybko stracić cierpliwość lub zniechęcić się, gdy wpadniesz w pułapkę nudnej roli.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej