Jaki dar otrzymałaś od chrzestnej wróżki?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 46

Velvichyush

Velvichyush

Mądra myśl
Dojrzawszy Twe bystre oczęta, wróżka chrzestna postanowiła Cię obdarzyć nadzwyczajną mądrością. Łatwo przyswajasz wiedzę i potrafisz ją mądrze wykorzystać. To jednak nie wszystko, ponieważ Twoje dobre serce skłania Cię do dzielenia się swoim talentem z innymi, dlatego chętnie udzielasz trafnych rad. Czekaja Cię w życiu niezwykłe osiągnięcia naukowe. Być może nie wszyscy od razu poznają się na Twoim talencie, ale bądź cierpliwy, czasami przyjaźń tak jak mądrość potrzebują czasu, aby w pełni rozkwitnąć.

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

Promienny uśmiech ♥
Bardzo przyjemny quiz ♥

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@WeraHatake miło, że prezent się spodobał i towarzysząca mu fabuła też 🤣

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

@Pyladea Jak najbardziej, nie mogło być inaczej x3 ♥

Odpowiedz
1
mina-ashido

mina-ashido

Niestety nie obchadzę urodzin

Odpowiedz
Velvichyush

Velvichyush

Niezawodne zdrowie. Rzeczywiście, choroby trzymają się ode mnie z daleka

Odpowiedz
1
Velvichyush

Velvichyush

@When.Did.You.Die o, a skąd tu mój komentarz?

Odpowiedz
Kwiat_Jabloni

Kwiat_Jabloni

Mądra myśl zgadza się!

Odpowiedz
2
Isandora

Isandora

Czarujący uśmiech

Odpowiedz
Usaya

Usaya

Niezawodne zdrowie
Byłaś taka mała i krucha, że zaniepokojona wróżka chrzestna postanowiła obdarzyć Cię niezawodnym zdrowiem, żebyś już nigdy w życiu nie musiała chorować. Nie straszne Ci więc ulewy i skwar, ale to nie znaczy, że nie musisz na siebie uważać, bo zdrowie zawsze trzeba szanować. Dzięki swojemu prezentowi od wróżki możesz jednak żyć pełnią życia i czerpać wrażenia pełnymi garściami. Wykorzystaj czas jak najlepiej. Poznawaj nowe rzeczy, spotykaj ludzi i poznawaj siebie oraz swoje możliwości. Nie bój się marzyć!

Odpowiedz
Rose__Riddle

Rose__Riddle

Mężne Serce
Może i nie jesteś typową księżniczką. Może jesteś raczej krnąbrną chłopczycą, ale to dlatego, że Twoja wróżka chrzestna obdarzyła Cię mężnym sercem godnym najdzielniejszych rycerzy. Posiadasz właściwą dla wojowników szlachetność i poczucie honoru, którego nikt nie może Ci odebrać. Potrafisz zawalczyć o swoje i obronić tych, na których Ci zależy. Czeka Cię bohaterska przyszłość pełna przygód i niezwykłych dokonań. Być może już wkrótce cały świat o Tobie usłyszy? Bądź wytrwała w drodze do celu. Wszystko przed Tobą!

Odpowiedz
Oo_Maria_oO

Oo_Maria_oO

Chrzestna wróżka przewidziała jak mądrą i niepozbawioną fantazji osobą będziesz dlatego obdarzyła Cię łatwością przelewania myśli na papier. Twoim przeznaczeniem jest napisać arcydzieło, którym zadziwisz wszystkich, którzy w Ciebie wątpią. Najprawdopodobniej już od najmłodszych lat kartka i długopis były Twoimi ulubionymi zabawkami. Potrafisz kreować niezwykłe światy, powołujesz do życia niezwykłych bohaterów, których niezwykłe cechy odzwierciedlają Twoją piękną i złożoną osobowość. Pióra zatem w dłoń i do dzieła! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Oo_Maria_oO

Oo_Maria_oO

Taak… przy muzyce moja fantazja wręcz wyrywa się z myśli

Odpowiedz

I...A

Niezawodne zdrowie
Byłaś taka mała i krucha, że zaniepokojona wróżka chrzestna postanowiła obdarzyć Cię niezawodnym zdrowiem, żebyś już nigdy w życiu nie musiała chorować. Nie straszne Ci więc ulewy i skwar, ale to nie znaczy, że nie musisz na siebie uważać, bo zdrowie zawsze trzeba szanować. Dzięki swojemu prezentowi od wróżki możesz jednak żyć pełnią życia i czerpać wrażenia pełnymi garściami. Wykorzystaj czas jak najlepiej. Poznawaj nowe rzeczy, spotykaj ludzi i poznawaj siebie oraz swoje możliwości. Nie bój się marzyć! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej