Jaki chłopak z danego uniwersum wyzna Ci miłość?

420 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 171

Pomylka

Pomylka

Cynamonek, Hakoda , Luka , Marco , Ticcy Toby , Max

Odpowiedz
RainbowDashPie12

RainbowDashPie12

Jake, Hakoda, Nataniel, Justin, Robbie, Eyeless Jack, Alex

Odpowiedz

KochamDaisy123

Marshall Lee

Wampir i władca Nocosfery oddał swoje martwe serce właśnie Tobie. Mimo iż obawia się, że nie pokochasz bestii w nim skrytej ma nadzieję, że dasz mu szansę. Starczy Ci na to odwagi?

Ozai

Władca Narodu Ognia Ozai bywa przerażający, ale jest też potężny i ambitny. Zapewne nie łatwo byłoby być z kimś tak porywczym, ale może właśnie Tobie się uda. Chyba, że wolisz wziąć nogi za pas i więcej nie pokazywać się w Narodzie Ognia – nie przejmuj się, nie Ty jedna wolałabyś go unikać. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nataniel

Co prawda Nataniel bywa nieśmiały i czasem nieco nieporadny, ale za to jest niezwykle utalentowanym artystą. Jeżeli tylko marzysz poczytać komiks o sobie jako super bohaterce narysuje go dla Ciebie. W zasadzie zrobiłby dla Ciebie wszystko. Jest niezwykle zakochany, tylko czy zechciałabyś z nim być? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Toffe

Drapieżny, agresywny, nieokrzesany, gwałtowny – te określenia zdecydowanie łatwiej nasuwają się na myśl niż „kochliwy”. Jak to więc się stało, że zakochał się? Do tego to Ty jesteś tą szczęściarą lub nieszczęsną osobą. Pora zastanowić się czy warto zainwestować w to uczucie, czy może lepiej brać nogi za pas. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Bill Cyferka

Bill Cyferka zdecydowanie nie wydaje się być kimś kto potrafiłby kochać, czy w ogóle wykazywać jakiekolwiek ciepłe uczucia, a jednak ten demon zakochał się i to właśnie w Tobie. Ciężko ocenić czy to dobrze, czy może wręcz przeciwnie – to pytanie pozostaje dla Ciebie. Jednego możesz być pewna – z nim zdecydowanie nie będziesz się nudzić. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Eyeless Jack

Eyeless Jack to jedna z bardziej tajemniczych postaci. Chłopak skrywający się za maską lubujący się w nerkach. Jesteś jedyną osobą, od której zamiast nerki chciałby otrzymać serce. Czy jesteś gotowa odwzajemnić uczucie chłopaka o kanibalistycznych zapędach? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Lucjusz

Lucjusz to jeden ze skorych do psot i wygłupów upadłych aniołów. Mieszka on w Czarnych Salach z dala od piekielnego szaleństwa. Nie jest kimś na wskroś złym i na pewno potrafi kochać równie mocno co zwykły anioł. Teraz kocha Ciebie. Gdybyś tylko odwzajemniła jego uczucie miałabyś pewność, że będzie Cię kochał przez wieczność. Podziel się wynikiem w komentarzu
Podoba mi się XD

Odpowiedz
1
SaltKikimora

SaltKikimora

ło cholerka Helenka mi miłość wyznała

Odpowiedz
1

kotenka

Jake
Ozai
Gabriel Agreste
Justin
Jeff the killer
Lucjusz

Odpowiedz
Bizcus

Bizcus

fajnie jakby były tu jeszce postacie hazbin hotelu ♥

Odpowiedz
1
Kira91

Kira91

•  AUTOR

@HopciaTheRabbit Wtedy jeszcze nie było HH :p

Odpowiedz
peep

peep

Oskar król alternatywek <33

Odpowiedz
2
Eyokichan

Eyokichan

Ja zdrapałam tylko creepypaste.
Jeff the killer 💕

Odpowiedz
1
TwojaSsstara

TwojaSsstara

Zdrapała to co mnie korciło cynamonek i slendermen

Odpowiedz
1
zaggatka221

zaggatka221

Marshall Lee,zaangażowanie,Kim,Marco,Gideon, Eyeless Jack,Marc. Aha 😔

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej