Na podstawie Twoich zmysłów sprawdzimy, z kim w przyszłości będziesz się umawiać!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 78

Cestlla

Cestlla

Z lekarzami
W przyszłości będziesz umawiać się z lekarzami. Na samą myśl o lekarzach robi Ci się gorąco. Uwielbiasz osoby, które wykonują swój zawód z powołania. Imponują Ci tym, że potrafią uratować drugą osobę i nie boją się tego robić, są bardzo odpowiedzialne i posiadają dużą wiedzę. Nie wahają się pomóc, nawet gdy nie otrzymają za to wynagrodzenia. Podziel się wynikiem w komentarzu! 😆

Odpowiedz
Lipowe_Serce

Lipowe_Serce

Z prawnikami
No może…
Fajny quiz

Odpowiedz
kochanapanda

kochanapanda

Z lekarzami
W przyszłości będziesz umawiać się z lekarzami. Na samą myśl o lekarzach robi Ci się gorąco. Uwielbiasz osoby, które wykonują swój zawód z powołania. Imponują Ci tym, że potrafią uratować drugą osobę i nie boją się tego robić, są bardzo odpowiedzialne i posiadają dużą wiedzę. Nie wahają się pomóc, nawet gdy nie otrzymają za to wynagrodzenia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
MoonyCloudy

MoonyCloudy

Z lekarzami
O boże nie o anatomi mi będzie gadać. W żuciu 🤣

Odpowiedz
Lunare123

Lunare123

Bibliotekarze. No ogólnie to się zgadza

Odpowiedz
Jestem_Samotna

Jestem_Samotna

Z lekarzami

O nie! Nigdy w życiu! Jeszcze będzie mi bandaż zakładał bo ja złamię sobie nogę spadając z dywanu xd

Odpowiedz
Guido_Mista

Guido_Mista

Prawnicy
No bie wiem…

Odpowiedz
Arrosa

Arrosa

Z businessmanami

W przyszłości będziesz umawiać się z businessmanami. Na samą myśl o businessmanach robi Ci się gorąco. Uwielbiasz facetów w garniturach i takich, którzy oddają się całkowicie pracy. Nie uważamy, że jesteś materialistką, po prostu lubisz żyć na poziomie. Sama jesteś bardzo ambitna i zaradna. Cechę, którą bardzo cenisz u mężczyzn jest ambicja i umiejętność zarabiania dużych pieniędzy. Taki typ facetów najbardziej Cię kręci. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadzam się z opisem 💵

Odpowiedz
1
AloneWolfyx23

AloneWolfyx23

Prawnicy
Ciekawe🤔🧐

🐺💙 🍫

Odpowiedz
Colory

Colory

Z podróżnikami
W przyszłości będziesz umawiać się z podróżnikami. Na samą myśl o podróżnikach robi Ci się gorąco. Lubisz facetów z pasją. Takich, którzy żyją w zgodzie z własnym sobą, są wolnymi duchami i nic ich nie ogranicza. Co prawda nie mają stałej pracy, ale zarabiają na podróżach. Ty mogłabyś wieczność słuchać opowieści o wspaniałych podróżach i marzyć, że też się wybierzesz kiedyś w podróż pełną przygód… Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej