Jaka przygoda z „Pamiętników z wakacji” Ci się przytrafi?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 38

Luna1616

Luna1616

Poznasz drugą połówkę!
A co z mięsnym jeżem 😭😭😭

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Okradną Cię!

W te wakacje prawdopodobnie padniesz ofiarą nieprzyjemnej sytuacji! Być może Cię okradną, ale możliwe jest też to, że zgubisz bagaże. "Pamiętniki z wakacji 3" odcinek 33: Na wyspie odpoczywają Agnieszka, Weronika i Agata. Przyjaciółki od samego początku mają pecha. Wynajęty przez nie samochód wraz ze wszystkimi ich rzeczami zostaje skradziony. Dziewczyny są załamane. Zostały bez bagażu, dokumentów i pieniędzy, jedynie w strojach kąpielowych. Muszą szybko znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji.

Najgorzej

Odpowiedz
Likan

Likan

OKRADNĄ cię!
W te wakacje prawdopodobnie padniesz ofiarą nieprzyjemnej sytuacji! Być może Cię okradną, ale możliwe jest też to, że zgubisz bagaże.

"Pamiętniki z wakacji 3" odcinek 33:
Na wyspie odpoczywają Agnieszka, Weronika i Agata. Przyjaciółki od samego początku mają pecha. Wynajęty przez nie samochód wraz ze wszystkimi ich rzeczami zostaje skradziony. Dziewczyny są załamane. Zostały bez bagażu, dokumentów i pieniędzy, jedynie w strojach kąpielowych. Muszą szybko znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji.
Ja nie mogę……. 2 razy jadę do rodziny botem na obóz….. I do mnie ktoś przyjeżdża…. Najniebezpieczniejszy wydaje mi się obóz
Wg. Takich filmów i wg. Nie kojarzę ale kojarzę film jak jakieś dziewczyny wylegiwały się nad morzem a tam odjechała ciężarówka i krzyczały że tam wszystko mają a w hotelu ubrały się w kołdrę poszly na impreze i wzięły coś do jedzenia

Odpowiedz

P...w

Stary quiz ale ciekawy :D

Odpowiedz
oreo.xv3

oreo.xv3

Zjem mięsnego jeża

Odpowiedz
Alexa_Malfoy

Alexa_Malfoy

Mięsny jeż mięsny jeż ty ho zjesz ty go zjesz!!!

Odpowiedz

u...r

Zjem mięsnego jeża. xD

Odpowiedz
Malpa_Haha

Malpa_Haha

Zjesz „mięsnego jeża”! 😂

Odpowiedz
Czarna_Woda15

Czarna_Woda15

Zjesz „mięsnego jeża”!
W te wakacje będziesz miał okazję zjeść mięsnego jeża! Przygotuj się na to niezwykłe doświadczenie i delektuj się tym smakiem!

„Pamiętniki z wakacji” odcinek 22:
Maminsynek Henryk na rodzinny wyjazd na Gran Canaria zabrał swoja narzeczoną Beatę. Dziewczyna źle się odżywia. Zupełnie nie przykłada wagi do tego co i ile je. Mimo swojej wielkiej nadwagi, jest wyluzowana i zakłada śmiałe kreacje, jak na dziewczynę o takich rozmiarach. To ona jest autorką dania o nazwie „mięsny jeż”, którego podaje rodzinie.

Odpowiedz
Tanshee

Tanshee

Ten quiz jest genialny <3 Mega :)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej