Jaka filmowa przygoda przytrafi Ci się w wakacje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 129

WIKA_UwU

WIKA_UwU

Zamkną mnie za kratami w pokoju 😫 hahah

Odpowiedz
zaj3fajna

zaj3fajna

W zoo przemówi do Ciebie wąż (Harry Potter)

Oto przygoda, która spotka Cię w tegoroczne wakacje! Podczas wycieczki do zoo lub rezerwatu niespodziewanie zrozumiesz mowę węża lub innych zwierząt! W filmie "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem – Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego rodzice. Osierocony trafia pod opiekę ciotki Petunii i wuja Vernona. Podczas swoich 11. urodzin dowiaduje się, że odziedziczył po rodzicach magiczne zdolności. Wcześniej doświadczył dziwnych sytuacji, jak rozumienie mowy węży. Ciebie spotka coś podobnego! Może również jesteś czarodziejem? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Majka_wita

Majka_wita

Zostaniesz pomylony z celebrytą (Monte Carlo)
Oto przygoda, która spotka Cię w tegoroczne wakacje! Podczas wyjazdu lub zwiedzania niespodziewanie zostaniesz "zaatakowany" przez paparazzi, a ludzie będą prosili Cię o autograf! Zostaniesz pomylony z gwiazdą, do której jesteś podobny! Film "Monte Carlo" opowiada o dziewczynie, która wyrusza wraz z przyjaciółką i siostrą w wymarzoną podróż do Paryża. Zbieg okoliczności sprawia, że zostaje wzięta za dziedziczkę ogromnej fortuny, a stąd już tylko krok do ekskluzywnych pokazów mody, lotów prywatnym odrzutowcem, tłumów paparazzi, śledzących każdy jej krok i wakacji w Monte Carlo, których nigdy nie zapomni. Przygotuj się na niezapomniane wakacje! Podziel się wynikiem w komentarzu!

xD

Odpowiedz
Dark.Night.

Dark.Night.

Rodzice zamontują kraty w Twoim oknie (Harry Potter)
Oto przygoda, która spotka Cię w tegoroczne wakacje! Niestety, czeka Cię sporo kłótni z rodzicami. Dojdzie do tego, że dostaniesz szlaban na wychodzenie! Twoi rodzice będą tak zdenerwowani, że zamontują kraty w Twoim oknie, abyś nie mógł się wymknąć! Zapewne będziesz miał wiele zajęć poza domem, jednak nie dostaniesz pozwolenia, aby wychodzić. W filmie "Harry Potter i Komnata Tajemnic" Harry, który jest osieroconym czarodziejem rozpoczyna drugi rok nauki w szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. W czasie wakacji w domu odwiedza go skrzat Zgredek, ostrzegając, że w szkole w tym roku będzie niebezpiecznie i lepiej, żeby tam nie jechał. Zastępczy rodzice mu również tego zabraniają, jednak niebawem Harry ucieka z domu do państwa Wesleyów. Postaraj się nie podpaść swoim rodzicom!
Ooooo nie!!!

Odpowiedz
M...nikt

M...nikt

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
Slonecznik719

Slonecznik719

Zostaniesz pomylony z celebrytą (Monte Carlo)
Oto przygoda, która spotka Cię w tegoroczne wakacje! Podczas wyjazdu lub zwiedzania niespodziewanie zostaniesz "zaatakowany" przez paparazzi, a ludzie będą prosili Cię o autograf! Zostaniesz pomylony z gwiazdą, do której jesteś podobny! Film "Monte Carlo" opowiada o dziewczynie, która wyrusza wraz z przyjaciółką i siostrą w wymarzoną podróż do Paryża. Zbieg okoliczności sprawia, że zostaje wzięta za dziedziczkę ogromnej fortuny, a stąd już tylko krok do ekskluzywnych pokazów mody, lotów prywatnym odrzutowcem, tłumów paparazzi, śledzących każdy jej krok i wakacji w Monte Carlo, których nigdy nie zapomni. Przygotuj się na niezapomniane wakacje!

Odpowiedz
towarzyszka_

towarzyszka_

@Slonecznik719 boze ja tak mam na codzień bo wyglądam jak typ z mojego prof

Odpowiedz
b-e-a-c-h

b-e-a-c-h

Zapoluje na Ciebie seryjny morderca (Piątek, trzynastego)
Oto przygoda, która spotka Cię w tegoroczne wakacje! Wyjedziesz na grupową wycieczkę, być może będzie to kemping w lesie, podróż w góry lub jakiś obóz. Niestety padniesz ofiarą szalonego seryjnego mordercy. Nie martw się, wyjdziesz z tego cało, niczym "final girl" z filmu "Piątek, trzynastego". Fabuła tego horroru opowiada przygodę grupy znajomych, którzy wyjeżdżają nad malownicze jezioro, Crystal Lake. Jednak beztroski wyjazd zmienia się w prawdziwy koszmar. Wkraczają bowiem na teren okrutnego mordercy, który mieszka w okolicy. Jakiś czas później rozpoczynają się poszukiwania zaginionych.
prosze nie klaun boje się ich

Odpowiedz
Kimimao

Kimimao

Będziesz świadkiem ataku rekina (Szczęki)
Oto przygoda, która spotka Cię w tegoroczne wakacje! Bądź ostrożny w to lato! Niestety czeka Cię nieprzyjemna przygoda! Na plaży możesz być świadkiem ataku rekina-ludojada. Masz wielkiego pecha, ponieważ do takich ataków na całym świecie dochodzi maksymalnie 60 razy w roku. To niezwykła anomalia! Fabuła filmu "Szczęki" opowiada historię, która wydarzyła się w środku lata, w niewielkim nadmorskim kurorcie dochodzi do tragedii – ginie młoda dziewczyna. Szef policji Martin Brody podejrzewa, że stoi za tym rekin, jednak władze miasta przyjmują wygodniejszą wersję wypadku z udziałem motorówki. Niedługo potem kąpiącego się przy brzegu Alexa Kintnera atakuje ludojad. Miejmy nadzieję, że jednak nie przytrafi Ci się taka przygoda!
Akurat dzisiaj chciałam to obejrzeć! (PS beznadziejne piosenki, hitem na tegorocznym obozie harcerskim były ,,nie umieraj dżdżownico" i ,, nie mogę rozplątać kołtuna" co jest warte posłuchania)

Odpowiedz
2
.VanillaSugar.

.VanillaSugar.

@alisater mamke, skąd ty tu?

Odpowiedz
Alisater

Alisater

@.VanillaSugar. ja jestem wszędzie

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
Averiaa_AJ

Averiaa_AJ

Będziesz świadkiem ataku rekina (Szczęki)
Oto przygoda, która spotka Cię w tegoroczne wakacje! Bądź ostrożny w to lato! Niestety czeka Cię nieprzyjemna przygoda! Na plaży możesz być świadkiem ataku rekina-ludojada. Masz wielkiego pecha, ponieważ do takich ataków na całym świecie dochodzi maksymalnie 60 razy w roku. To niezwykła anomalia! Fabuła filmu "Szczęki" opowiada historię, która wydarzyła się w środku lata, w niewielkim nadmorskim kurorcie dochodzi do tragedii – ginie młoda dziewczyna. Szef policji Martin Brody podejrzewa, że stoi za tym rekin, jednak władze miasta przyjmują wygodniejszą wersję wypadku z udziałem motorówki. Niedługo potem kąpiącego się przy brzegu Alexa Kintnera atakuje ludojad. Miejmy nadzieję, że jednak nie przytrafi Ci się taka przygoda! Podziel się wynikiem w komentarzu!

🙀 Ciekawy wynik!

Odpowiedz
Kwiatuszki_z_Kalambury

Kwiatuszki_z_Kalambury

Oto przygoda, która spotka Cię w tegoroczne wakacje! Niestety, czeka Cię sporo kłótni z rodzicami. Dojdzie do tego, że dostaniesz szlaban na wychodzenie! Twoi rodzice będą tak zdenerwowani, że zamontują kraty w Twoim oknie, abyś nie mógł się wymknąć! Zapewne będziesz miał wiele zajęć poza domem, jednak nie dostaniesz pozwolenia, aby wychodzić. W filmie "Harry Potter i Komnata Tajemnic" Harry, który jest osieroconym czarodziejem rozpoczyna drugi rok nauki w szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. W czasie wakacji w domu odwiedza go skrzat Zgredek, ostrzegając, że w szkole w tym roku będzie niebezpiecznie i lepiej, żeby tam nie jechał. Zastępczy rodzice mu również tego zabraniają, jednak niebawem Harry ucieka z domu do państwa Wesleyów. Postaraj się nie podpaść swoim rodzicom! Podziel się wynikiem w komentarzu!

No to raczej nie za fajne wakacje!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej