Do jakiej profesji zostałbyś przydzielony jako proxy?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

RisuChan

RisuChan

Zwyczajny rzeźnik

Najbrutalniejsza najlepsza przynajmniej dla mnie 🔪🩸❤️ hehehehe

Odpowiedz

Nothingtosay1

Zwyczajny rzeźnik

Dzięki Twoim odpowiedziom mogę już oszacować, jaka rola najbardziej przypadnie Ci do gustu! Jest to profesja rzeźnika. Chyba najbrudniejsza robota, ale jak mniemam masz ku temu spore predyspozycje. Idę poinformować Jeffa i Toby'ego, że mają nowego ucznia!

Odpowiedz
ITZAmelia

ITZAmelia

Dzięki Twoim odpowiedziom mogę już oszacować, jaka rola najbardziej przypadnie Ci do gustu! Jest to profesja lalkarza. Myślę, że Puppeteer i Jason będą zadowoleni z tego, że będą mieli nowego ucznia. Fajnie👌

Odpowiedz
lilimili1

lilimili1

Strzelec wyborowy

Odpowiedz
_.Samotny.ludek._

_.Samotny.ludek._

Ekscentryczny artysta. Nah, kc twórco tego, wielbię Helen’a❤️🔪👉🏻👈🏻

Odpowiedz
_kalamari_

_kalamari_

Strzelec wyborowy
Dzięki Twoim odpowiedziom mogę już oszacować, jaka rola najbardziej przypadnie Ci do gustu! Jest to profesja strzelca. Wolisz trzymać się na bezpieczną odległość od wroga. Hoodie będzie dla Ciebie idealnym nauczycielem. Wyszkoli Cię tak dobrze, jak tylko potrafi!

Um… Ale broń palna jest zdecydowanie ZA głośna… Ja wolę walczyć bronią białą, jest cichsza, skuteczniejsza, itd. Wgl bronią palną zabić możesz od razu, a ja bym wolała zabijać w męczarniach.

Odpowiedz
MintFlaw

MintFlaw

Ekscentryczny artysta… Gonna work with Helen biczys! OŁ YEAH! 😂🤣👌💙

Odpowiedz
NightmareGirl

NightmareGirl

Czarci lalkarz
Dzięki Twoim odpowiedziom mogę już oszacować, jaka rola najbardziej przypadnie Ci do gustu! Jest to profesja lalkarza. Myślę, że Puppeteer i Jason będą zadowoleni z tego, że będą mieli nowego ucznia. k**** ;-;

Odpowiedz
.Julius.

.Julius.

Niezawodny Informator
Dzięki Twoim odpowiedziom mogę już oszacować, jaka rola najbardziej przypadnie Ci do gustu! Wolisz nie wychodzić na zewnątrz, ale z łatwością pozyskujesz informacje. Ben nauczy Cię kilku praktycznych rzeczy z dziedziny włamywania się na cudze komputery!

Odpowiedz
brutalcrunchylasagna

brutalcrunchylasagna

Zabójczy cukiernik
Dzięki Twoim odpowiedziom mogę już oszacować, jaka rola najbardziej przypadnie Ci do gustu! Jest to profesja cukiernika. Lubisz słodycze oraz krew. Teraz możesz to ze sobą połączyć! Od jutra zaczynasz praktyki u Laughing Jacka.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej