Jaką pozycję astrologiczną prezentujesz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 6

RavenPrincess

RavenPrincess

Trygon

Odpowiedz
1
Purple_Circle

Purple_Circle

Trygon ;*

Odpowiedz
XxLuluxX

XxLuluxX

Opozycja
Jesteś opozycją! To aspekt (pozycja) pomiędzy dwoma planetami, który oznacza ekspansję, starcie, wyzwanie, oraz przeszkody. Nie jest to pomyślna pozycja, trzeba z nią pracować w życiu.

Masz w sobie mnóstwo sprzeczności, a podejmowanie decyzji sprawia Ci duże trudności. Czasem masz wrażenie, że wszystko układa się przeciwko Tobie, nie zawsze masz siły, aby stawiać czoła przeciwnościom losu. Masz w sobie upór, aby dążyć do poprawy sytuacji i jeśli tylko w siebie uwierzysz uda Ci się osiągnąć wszystko o czym marzysz.

Odpowiedz
Juuzou515

Juuzou515

Sekstyl. Brzmi całkiem ciekawie

Odpowiedz
RonyAriel

RonyAriel

Trygon.

Odpowiedz
Unicorn.cia

Unicorn.cia

Sekstyl
Jesteś sekstylem! To aspekt (pozycja) pomiędzy dwoma planetami, który oznacza wsparcie, sposobność, współpracę, oraz harmonijne praktyczno-materialne wzmacnianie. Jest bardzo pozytywny, ale delikatny w oddziaływaniu.

Jesteś osobą skromną, radosną i masz w życiu wiele szczęścia. Twoje kontakty są pozytywne, łatwo nawiązujesz przyjaźnie. Twoje życie jest stabilne i harmonijne. Tobie to nie przeszkadza, lubisz porządek i przewidywalność, dla innych to może być trochę nudne, ale Ty się tym nie przejmujesz. Jesteś niczym przysłowiowa oaza spokoju.

Z niektórymi się zgodzę.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej