Jakie ciało niebieskie Tobą rządzi?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 46

Nicole_2104

Nicole_2104

wenus

Odpowiedz

...12322137

Merkury czemu tak mało osub ma blizinienta xd😆

Odpowiedz
GirlxD

GirlxD

Jowisz jestem strzelcem

Odpowiedz
1
BluKii

BluKii

Księżyc!🌕

Odpowiedz
1
Kropelcia

Kropelcia

Wenus!
Planetą opiekującą się osobami urodzonymi w znaku wagi jest Wenus, zaś kolorem przypisanym do nich jest purpura. Połączenie to daje wagom niezwykły talent do upiększania i ozdabiania. W ich wykonaniu czary na poprawę urody przynoszą spektakularne efekty. Nie ma jednak piękna bez równowagi. Dlatego dla wag szczególne znaczenie ma medytacja oraz magia naturalna, wspomagająca uzyskanie harmonii we wszystkich dziedzinach życia. Magia wag jest niesamowita, lecz często bywają one sceptyczne wobec własnych zdolności. Dlatego warto, by uwierzyły w swoją moc.

Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zgadzam się☺️

Odpowiedz
1
Irvette

Irvette

Księżyc!
Osobom urodzonym w znaku raka patronuje Księżyc, zaś ich kolorem jest srebrny. Dają one rakom talent do panowania nad emocjami. To prawdziwi mistrzowie magii miłosnej oraz tej dotyczącej uczuć i relacji międzyludzkich. Ich intuicja i wrażliwość sprawiają, że świetnie wyczuwają nastroje innych ludzi. Potrafią pocieszyć i doradzić. Świetnie odnajdują się we wróżbiarstwie. Umieją wróżyć niemal ze wszystkiego, a to dlatego, że w rzeczywistości żadne narzędzia nie są im potrzebne. Mają naturalny dar studzenia emocji i łagodzenia konfliktów. Ich dobra energia sprawia, że przebywającym z nimi osobom poprawia się samopoczucie.

Odpowiedz
wiki12345768

wiki12345768

Wenus!
Planetą opiekującą się znakiem byka jest Wenus. Daje ona swoim podopiecznym urok osobisty i zamiłowanie do piękna. Kolorem przypisanym do tego znaku jest zielony. Połączenie to daje bykom predyspozycje do magii przyciągającej pieniądze i dobrobyt. Zieleń jest również kolorem zsyłającym pomyślny los. Dzięki swojemu talentowi osoby urodzone w tym znaku mogą żyć w poczuciu spełnienia i szczęścia. Wenus przynosi swoim „podwładnym” dodatkowe atuty w wyglądzie i ogólnie pojętej atrakcyjności, która przyciąga do nich innych ludzi.😊

Odpowiedz
1
Alexandra_Alex

Alexandra_Alex

Jowisz!

Osobami urodzonymi w znaku strzelca opiekuje się Jowisz, zaś ich kolorem jest fioletowy. Strzelce kochają ruch i zmiany, dlatego świetnie sprawdzają się w czarach dotyczących podróżowania. Dzięki nim zawsze szczęśliwie docierają do celu, a na drodze spotykają je same pomyślne zdarzenia. Radosna natura strzelców nie znosi ponuractwa i smutku. Zarażają innych dobrą energią i sprawiają, że ludzie w ich towarzystwie czują się szczęśliwsi. Dobrze, jeśli uczestniczą w rytuałach dla osób z depresją czy pogrążonych w żalu. Z całą pewnością szybko rozpędzą wszelkie smutki. W ich wykonaniu pozytywne myślenie urasta do rangi sztuki.

Świetny quiz

Odpowiedz
1
GirlxD

GirlxD

@Alexandra_Alex też jestem strzelec

Odpowiedz
1
life_is_good

life_is_good

Merkury, cała ja

Odpowiedz
2
emoji_girl2103

emoji_girl2103

Merkury

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej