Jaka jest Twoja świąteczna osobowość?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 89

h...v

Świąteczna gwiazda!
Z Twoich odpowiedzi jasno wynika, że jesteś świąteczną gwiazdą!
Święta to dla Ciebie czas odpoczynku od szkoły/pracy. Nie przepadasz za pomaganiem w przygotowaniach, ale raczej nikt nie ma Ci tego za złe.
Sam rzadko dajesz prezenty innym, za to uwielbiasz je dostawać, a pod Twoją choinką co roku brakuje miejsca na te wszystkie kolorowe pudełka. Podejrzewam, że możesz być najmłodszą osobą w Twojej rodzinie, dlatego cała uwaga skupia się właśnie na Tobie. Bywasz uparty i nie znosisz kiedy coś jest nie po Twojej myśli.

Odpowiedz
ZUZAANKA0707

ZUZAANKA0707

ŚWIĄTECZNY MARZYCIEL

Odpowiedz
Ostatni_czlowiek

Ostatni_czlowiek

świąteczny marzyciel 💜

Odpowiedz
.Vanya.

.Vanya.

Świąteczny Marzyciel!
Dokładnie! W opisie wszystko zgadza się ze mną. ❤

Odpowiedz

.....

Świąteczna gwiazda!

Z Twoich odpowiedzi jasno wynika, że jesteś świąteczną gwiazdą! Święta to dla Ciebie czas odpoczynku od szkoły/pracy. Nie przepadasz za pomaganiem w przygotowaniach, ale raczej nikt nie ma Ci tego za złe. Sam rzadko dajesz prezenty innym, za to uwielbiasz je dostawać, a pod Twoją choinką co roku brakuje miejsca na te wszystkie kolorowe pudełka. Podejrzewam, że możesz być najmłodszą osobą w Twojej rodzinie, dlatego cała uwaga skupia się właśnie na Tobie. Bywasz uparty i nie znosisz kiedy coś jest nie po Twojej myśli.

Opis się zgadza. I jestem najmłodsza z rodzeństwa. Trudno, że już po świętach 😅

Odpowiedz
Biala_Furia

Biala_Furia

Z Twoich odpowiedzi jasno wynika, że jesteś świątecznym łakomczuchem! Podczas świąt spędzasz najwięcej czasu w kuchni, przeważnie podjadając, choć lubisz też samo przygotowywanie potraw, a do Twoich ulubionych zdecydowanie należą te słodkie. W święta nie są Ci straszne dodatkowe kilogramy, liczy się sama satysfakcja ze zjedzenia czegoś pysznego. Jesteś osobą bardzo gościnną i przychodząc do Ciebie na imprezę, można mieć pewność, że nie wyjdzie się głodnym!

Odpowiedz
goldenblue

goldenblue

Świąteczny spóźnialski!
No może trochę….hah

Odpowiedz
Dedddelaaine

Dedddelaaine

Świąteczny marzyciel

Odpowiedz
NightRose

NightRose

Hej! Nie pytam o to w wpisie bo i tak byś pewnie nie zobaczyła. Zaoobserwujesz mnie? Albo chodziasz zobaczysz moje quizy? Może któryś nada się jeszcze na stronę główną?❤ Będę ci bardzo wdzięczna!😇

Odpowiedz
Cool_Quiz_Girl

Cool_Quiz_Girl

Świąteczna dusza towarzystwa!

Z Twoich odpowiedzi jasno wynika, że jesteś świąteczną duszą towarzystwa! Uwielbiasz dawać prezenty, zwłaszcza kiedy widzisz uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Twoją ulubioną częścią świąt są rodzinne imprezy, na których możesz wreszcie się spotkać, pogadać i pośmiać ze wszystkimi członkami rodziny – w końcu takich okazji w ciągu roku nie ma zbyt wielu, a Ty jesteś tak bardzo ciekawy, co u nich słychać i sam masz wiele do opowiedzenia. Podczas przygotowań do świąt wszędzie Cię pełno, a Twoje świetne poczucie humor z łatwością rozładowuje napiętą atmosferę.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej