Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Jaka emocja będzie przyczyną Twojej śmierci?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 101

Jestem_Ok

Jestem_Ok

Smutek
Oto emocja, która przyczyni się do Twojej śmierci! Niektórzy ludzie potrafią wpaść w taką rozpacz, że pomimo dobrej kondycji zdrowotnej ich ciało "wyłącza się". W życiu może spotkać Cię tak smutna sytuacja, że zrezygnujesz z dalszej egzystencji i pogrążysz się w śmiertelnym smutku. Nie martw się – do tego jeszcze sporo czasu! Staraj się żyć zdrowo, a może wszystko potoczy się inaczej. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Wspaniały quiz!!! 🥰

Odpowiedz
1
Krysia.umieram

Krysia.umieram

Logiczne że że strachu , lubię przygody i no było by to logiczne xdd

Odpowiedz
1
.Adaka.

.Adaka.

Strach
Super quiz!

Odpowiedz
1
Kimimao

Kimimao

Strach
Oto emocja, która przyczyni się do Twojej śmierci! Z pewnością słyszałeś, że można umrzeć ze strachu. W Twoim przypadku może to być przewlekły stres (spowodowany strachem), lub jeden dzień, w którym wydarzy się tyle przerażających rzeczy, że spowodują Twój zgon. Nie martw się – do tego jeszcze sporo czasu! Staraj się żyć zdrowo, a może wszystko potoczy się inaczej. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Sorry ale lika nie będzie że względu na zapomnienie o wielu typach np 3 o takim mangozj****, gościu siedzącym całymi dniami w bibliotece, dilerze, agresorze, osobie szykanowanej, szarej myszce, klasowym informatyku i paru innych. W 5 miejsca mniej określonego czyli miasto, wieś, las, gdzieś gdzie jest zimno i gdzieś gdzie jest gorąco. W 6 brakuje marzyciela. A w ostatnim brakuje mnóstwo gatunków muzycznych. Dziękuję :)

Odpowiedz
2
mesantilie

mesantilie

Radość

Odpowiedz
1
SkeletonCliqe

SkeletonCliqe

Radość..

Odpowiedz
1
zuuxu

zuuxu

Smutek
Fajny quiz

Odpowiedz
1
kuszyk.k

kuszyk.k

Strach
Oto emocja, która przyczyni się do Twojej śmierci! Z pewnością słyszałeś, że można umrzeć ze strachu. W Twoim przypadku może to być przewlekły stres (spowodowany strachem), lub jeden dzień, w którym wydarzy się tyle przerażających rzeczy, że spowodują Twój zgon. Nie martw się – do tego jeszcze sporo czasu! Staraj się żyć zdrowo, a może wszystko potoczy się inaczej.

Odpowiedz
1
Shadower717

Shadower717

Radość
Oto emocja, która przyczyni się do Twojej śmierci! Czasem, gdy jesteśmy podekscytowani to zdarza nam się robić głupie rzeczy. W Twoim przypadku prawdopodobnie właśnie radość przyczyni się do Twojego zgonu. Będziesz tak radosny, że popełnisz niespodziewany błąd i spotka Cię przykry wypadek. Nie martw się – do tego jeszcze sporo czasu! Staraj się żyć zdrowo, a może wszystko potoczy się inaczej. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
MiniGinny

MiniGinny

Radość
Mam przerombane

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej