Która emocja jest Twoim towarzyszem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 37

Kasjopea

Kasjopea

Złość!
Złość, która nie jest ani dobrą, ani złą emocją, jest na pewno niezbędna do tego by móc mówić o równowadze emocjonalnej. Najczęściej powodowana jest ona u Ciebie strachem emocjonalnym, który pojawia się, gdy zablokowane jest jakieś dążenie i w ten sposób tracisz poczucie kontroli. Odczuwanie złości jest normalne i w wielu sytuacjach uzasadnione. Emocja ta mobilizuje Cię do działania w obliczu zagrożenia lub przeciwności. Podziel się wynikiem i opinią w komentarzu!
Prawda 😌
Uwielbiam Twoje quizy!

Odpowiedz
inatiV

inatiV

Smutek!
Doświadczasz wielu negatywnych odczuć, wśród których dominuje właśnie smutek. Często jego powodem są sytuacje, których nie chciałbyś przeżyć, więc naturalnym wydaje się być dążenie do unikania, czy ignorowania go. Wraz ze smutkiem towarzyszy Ci poczucie cierpienia, krzywdy, niezrozumienia, żalu i melancholii, co objawia się Twoim przygnębieniem, obniżeniem nastroju i energii, płaczem oraz brakiem motywacji.

W sumie prawda…

Odpowiedz
Roni09

Roni09

Smutek

Tak faktycznie bardzo często towarzyszy mi smutek . Łatwo się smuce i denerwuje. Jestem osobą bardzo wrażliwą. Ale ogólnie jestem osobą pozytywną. Smutek towarzyszy mi tak często że nauczyłam się już go po prostu wyłączyć. Tak jak światło pstryczkiem. Umiem też wyłączyć się cała, wtedy nic nie czuje wtedy jest mi obojętny cały świat. Najczęściej jednak wyłączam smutek pstryczkiem i tak długo pstrykam pstryczkiem radości aż się włącza (trochę się psuje od nadmiernego użytku). Zapewne niewiele osób całe to przeczyta więc mam nadzieję że ty dotarłeś/aś aż tutaj. Dziękuję za wysłuchanie. 🙃(lubię tą emotkę bo to uśmiech za którym skrywa się smutek)

Odpowiedz
iKlaudiaKost12

iKlaudiaKost12

Smutek

Odpowiedz
iw4nt0fvcku

iw4nt0fvcku

Znudzenie

Wsm to tak, ale nie chce mi się nic robić żeby zwalczyć tą nudę, wolę się marnować

A quiz bardzo fajny♡

Odpowiedz

M...e

Radość

Możliwe że tak choć złość też by pasowała.

Odpowiedz
Helpy

Helpy

Najłatwiejsze było pytanie o najbardziej przerażającą sytuację, ponieważ tylko 2 z tych sytuacji mi się nie przydarzyły. Czyli robienie do końca życia tego czego nie lubisz i włamanie do domu, reszta mi się przydarzyła… niestety

Odpowiedz
Roni09

Roni09

To dobrze 🙃

Odpowiedz
Roni09

Roni09

Dotychczas moją największą stratą była śmierć mojego chomiczka ale teraz śmierć mojego psa (profilowe) bolała by bardziej

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (8)
blackvblood

blackvblood

Znudzenie!
Nie zgadzam się, ale bardzo fajny quiz

Odpowiedz
realm

realm

Radość
Genialny quiz, bardzo pozytywny i inspirujący😍

Odpowiedz
LesnaDusza

LesnaDusza

Smutek!
Co racja, to racja…
Quiz jest super i trafił w moje sedno!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej