Którą boginię przypomina Twoja mama?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 111

Majka0630

Majka0630

Atena
Prawda❤️

Odpowiedz
pola77

pola77

Afrodyta
No chyba nie!

Odpowiedz
sawturn

sawturn

Demeter

Odpowiedz
Colorcia

Colorcia

Afrodyta
Twoja mama przypomina boginię miłości, piękna, kwiatów, pożądania i płodności. Nie zajmuje się zbytnio swoimi dziećmi i rodziną, stawia na wychowanie bezstresowe i bywa nieco powierzchowna, to typ „nowoczesnej mamy”. Lubi łączyć ludzi w pary i jest flirciarą. Ma świetne wyczucie mody i zna się na trendach. Atrybutami Afrodyty są: rydwan zaprzężony w gołębie, róża, jabłko oraz mirt. Pochwal się wynikiem w komentarzu!

Jak jest bogini od krzyczenia ti nią by była moja mama 😭

Odpowiedz
Alenar

Alenar

Afrodyta

Odpowiedz
Pizzerka

Pizzerka

Bardzo,bardzo i jeszcze bardzo fajny quiz

Odpowiedz
.Roslinna.

.Roslinna.

Twoja mama przypomina boginię łowów, zwierząt, lasów, gór i roślinności, księżyca i śmierci. Artemida posiadała grupę zwolenników zwanych Łowcami Artemidy, za to Twoja mama ma wierne przyjaciółki. Jest uprzedzona co do chłopaków, bywa nadopiekuńcza, czasem nawet groźna. Jej atrybutami są: łuk, strzały i kołczan, a świętym zwierzęciem łania. Pochwal się wynikiem w komentarzu!
To prawda

Odpowiedz
Hariee

Hariee

demeter

Odpowiedz
woo

woo

Afrodyta
Twoja mama przypomina boginię miłości, piękna, kwiatów, pożądania i płodności. Nie zajmuje się zbytnio swoimi dziećmi i rodziną, stawia na wychowanie bezstresowe i bywa nieco powierzchowna, to typ "nowoczesnej mamy". Lubi łączyć ludzi w pary i jest flirciarą. Ma świetne wyczucie mody i zna się na trendach. Atrybutami Afrodyty są: rydwan zaprzężony w gołębie, róża, jabłko oraz mirt. Pochwal się wynikiem w komentarzu!
Fajny quiz!

Odpowiedz
LwieFutro

LwieFutro

Atena
Twoja mama przypomina boginię mądrości, sztuki, sprawiedliwości, rzemiosła i strategii wojennych! Jest bardzo bystra i potrafi być bardzo zaciekła w kłótniach. Ma wiele talentów, jest twórcza, ale śmiertelnie boi się pająków. Jej atrybutami są: włócznia, tarcza i łuk, jej świętym zwierzęciem jest sowa, a rośliną oliwka. Pochwal się wynikiem w komentarzu!

Racja

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej