Kim z syren jest Twoja mama?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 11

nvtalcia

nvtalcia

Piracka wiedźma.
Oto syrenia odmiana Twojej mamy, która niezmiernie do niej pasuje! Boi się o Twoje niebezpieczeństwo, więc praktycznie zawsze przy Tobie jest i służy pomocą. Przed Twoim wyjściem z domu zwykle zadaje kilkanaście pytań, aby dowiedzieć się konkretnych szczegółów. Jest opiekuńcza, troskliwa, a także dokładna. Zwykle oznacza się skarbami, szkieletami oraz ośmiornicami co daje jej poczucie bezpieczeństwa. Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu!

Ten tytuł wyniku mnie rozbawił. Tak moja mama jest wiedźmą XDD ale opis się całkiem zgadza. :D
Wspaniały quiz! 😍💖

Odpowiedz
Dzifi

Dzifi

Piracka Wiedźma
W ogóle się z tym nie zgadzam.

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Lśniąca księżniczka.

Oto syrenia odmiana Twojej mamy, która niezmiernie do niej pasuje! Jest fit oraz uwielbia nowinki technologiczne. Stawia najczęściej na sklepowe perełki, które chętnie zagoszczą w domu. Strasznie lubi z Tobą wychodzić na spacery i konwersować o teraźniejszym czasie. Jest gościnna, komunikatywna, a także pomysłowa. Zwykle oznacza się falami, kryształami oraz meduzami co daje jej show do mody. Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu!

Zupełnie nie xd

Odpowiedz
n.nicoleaa

n.nicoleaa

fajny quiz!

Odpowiedz
Roxxan

Roxxan

Lśniąca księżniczka.

Odpowiedz
Stania

Stania

Mistrzyni oceanu.
Oto syrenia odmiana Twojej mamy, która niezmiernie do niej pasuje! Wie wszystko lepiej, niż inni i uważa, że najlepiej Cię wychowuje. Jest niezależna, tolerancyjna, a także odważna. Kocha straszne ryzyko i stawia na to, że jeśli ktoś nie ryzykuje ten nie pije szampana. Zwykle oznacza się koralowcami jak i ukrytymi jaskiniami co daje jej poczucie własności. Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu!
Zgadza się
Super quiz💚

Odpowiedz
_Cho_Undomiel_

_Cho_Undomiel_

Morska stróżka.
Oto syrenia odmiana Twojej mamy, która niezmiernie do niej pasuje! Jest dla Ciebie najlepszą przyjaciółką, oraz nigdy nie ma problemu porozmawiać z Tobą na temat poważnych spraw życiowych. Jest prawdomówna, opanowana oraz życzliwa. Uwielbia spędzać z Tobą jak najwięcej czasu. Zwykle oznacza się kamieniami szlachetnymi oraz różnobarwnymi zachodami co daje jej poczucie humoru.

Super quiz!

Odpowiedz
Winter_wolfik

Winter_wolfik

Lśniąca księżniczka.

Oto syrenia odmiana Twojej mamy, która niezmiernie do niej pasuje! Jest fit oraz uwielbia nowinki technologiczne. Stawia najczęściej na sklepowe perełki, które chętnie zagoszczą w domu. Strasznie lubi z Tobą wychodzić na spacery i konwersować o teraźniejszym czasie. Jest gościnna, komunikatywna a także pomysłowa. Zwykle oznacza się falami, kryształami oraz meduzami co daje jej show do mody. Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
lonelycat

lonelycat

Lśniąca księżniczka.
Zgadza się ;). Genialny quiz!

Odpowiedz
_.Ashley._

_.Ashley._

Morska stróżka

Takk
Super quiz!

Odpowiedz
1
Kandle

Kandle

•  AUTOR

@Aesthetic_Butterfly Dziękuję<3!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej