Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

It’s not true


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #milosc #oneshot #opowiadania #pewnoscsiebie #poczuciewartosci #sadend #zlamaneserce

Komentarze sameQuizy: 42

Black.Soul

Black.Soul

Piękne 😭❤️❤️

Odpowiedz
1
FlamesAndGold

FlamesAndGold

O mały włos, a usunęłaby mi się trzeci raz ta opinia. Wrr… Ja to mam szczęście, napisałam opinię na 200 słów, a tu tel coś odwalił i się skasowało.

Ogólnie podoba mi się to bardziej od „Her Hair”, bo mimo że nie jest to arcydzieło i może HH miało lepszy styl, to nie było tu rażących schematów. Wszystko opisano lapidarnie, ale przyjemnie, uważam, że zastosowanej pararelizmu składniowego, anafory i powtórzenia było jak najbardziej adekwatne. Może patrzę na ten Shot przez pryzmat bardziej emocjonalny, bo sama nie lubię myślenia inny=dziwny, acz wpłynęło na to też kilka innych czynników. W takich Shotach zwykle jest dużo gadania o metaforycznym „wszystkim i nic”, czyli nic takiego konkretnego, żadnej sytuacji, ale porusza temat? Porusza. Niektórzy uważają, że tego typu Shoty są zupełnie bez sensu i drażnią, ja uważam je za doskonałe ćwiczenie, bo nie musisz sobie zawracać głowy fabułą, osobowościami i wątkami. Pisarz skupia się na stylu i problematyce. W tym opowiadaniu, noweli, cokolwiek, pomóż, jaki to gatunek (jutro poszukam) zabrakło mi trochę napięcia na samym końcu, takie ładne zwięczenie, powiedzmy, opowiadania. Może bardzo proste nawet niekoniecznie bardzo oryginalne, ale chyba to nie tylko wada, a także atut, bo warto pisać takie rzeczy jako przypomnienie o otaczającej nas rzeczywistości. Bo prawda jest taka, że często o niej zapominamy. Może twierdzę tak, bo sama lubię pisać takie małe cosie, ale uważam je za doskonałe ćwiczenie serio, nawet jak nie są oryginalne. Dlatego patrzę przychylniej na to małe cuś, bo nie wiem, jakiego to gatunku (opowiadanie vs nowela) niż na HH, gdzie też miałam opinię długą.

Zainspirowałaś mnie do napisania czegoś takiego krótkiego, a własnego, dziękuję.
~Flames

Odpowiedz
1
FlamesAndGold

FlamesAndGold

@.Morsmorde. Dobra, wcześniej miałam szacunek do Twojej postawy, bo po prostu nie komentowałaś sytuacji na pewnym etapie i miałam nadzieję, że tam przyjęłaś krytykę, acz teraz takie zachowanie to dno moim zdaniem, bo to jest coś w stylu: „Wyraziłaś inną opinię i mnie nie zachwalałaś? Byłaś szczera i próbowałaś pomóc? Pff, ja wiem lepiej, moje opowiadanie było doskonałe”. I rozumiem przywiązanie emocjonalne do opowiadań, sama płakałam po nocach, gdy bezpowrotnie mi się usunęły fragmenty i było mi ciut przykro, gdy ktoś skrytykował np. Arbitra. Różnica między nami jest taka, że ja podniosłam podbródek, uśmiechnęłam się, zrozumiałam opinię i wzięłam ją pod uwagę, aby w przyszłości pisać lepiej, ty wolisz stać w miejscu i nie obchodzi Cię zdanie innych. Oczywiście, może to źle odbieram, ale jestem przekonana, że każda osoba, która potrafi przyjąć krytykę na klatę, nie napisałaby krytykowi, że mało go to obchodzi. I tak też ludzie nie piszą, no chyba że nie chcą się rozwijać. Często spotkałam się nawet z postawą, że ludzie chcieli, by skrytykowano ich pracę i znaleziono te błędy, bo ROZUMIEJĄ, że potrzebują pomocy. Sama bardzo nad tym ubolewam, bo nie mogę znaleźć takich osób, które zjadą moje opowiadanie i wytkną mi wszystkie szczegóły. Już zostawmy nieszczęsne HH, nie wracajmy do niego, ale uszanuj moją opinię i zrozum jej cel, szczególnie że zostaję tu na dłużej, a ja nie lubię, gdy ludzie nie respektują tego, co robię. Zauważ, że zaobserwowałam Cię, a to znaczy u mnie bardzo wiele i możesz się spodziewać takich ocen i pod innymi tworami z Twojego portfolio, czyli jeśli będziesz wciąż tak postępować, to w takiej sytuacji będziemy się kłócić pod każdą serią, One-Shotem itp., bo jedna chce pomóc drugiej, a druga nie chce przyjąć prawdy. Dziękuję za szacunek do analizowania zamiast bezmyślnego chłonięcia literek, jak to robi większość osób. Prawda jest taka, że ta oto opinia może znaczyć więcej niźli wszystkie „pięknie”, „masz prawdziwy talent”, bo tak naprawdę pomaga w rozwoju, a to tylko puste słowa, które są może bardzo miłe i wspierają, jednak i krytyka też jest potrzebna, bo nie piszesz idealnie (co moim zdaniem nie jest żadną obrazą, a faktem, Sienkiewicz też nie pisał idealnie, choćby to jak przedstawił czarno-biało pogan i chrześcijan nie podobało mi się), a mnie się zrobiło naprawdę smutno, że niektórzy tak traktują moją pracę i starania. A także jestem tym zirytowana, ale to swoją drogą.

Odpowiedz
FlamesAndGold

FlamesAndGold

@.Morsmorde. I nie uznaję Twojego zachowania za hejt w razie wątpliwości, bo to nie jest hejt. XD Tylko brak szacunku do czyjejś pracy, brak umiejętności przyjęcia uprzejmej krytyki, ale bez uszczypliwości, o tyle dobrze.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
__Bella__

__Bella__

Piękne ♡

Odpowiedz
1
Morsmordre.

Morsmordre.

•  AUTOR

@Snow_Wolf Dziękuję

Odpowiedz
1
sweet.nothing

sweet.nothing

I znowu to moje poczucie czasu😑
Nie najlepsze?!
Człowieku to jest genialne🖤

Odpowiedz
1
sweet.nothing

sweet.nothing

@.Morsmorde. a i jeszcze zapomniałam dodać, że ta miniaturka jest przepiękna💞

Odpowiedz
1
Morsmordre.

Morsmordre.

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Kas-_-

Kas-_-

Aż mnie ciary przeszły, jak dla mnie to „nie najlepsze” powinnaś zmienić na „najlepsze”

Odpowiedz
1
teary

teary

Pięknee🖤😶

Odpowiedz
Karolinana

Karolinana

Cudowne przesłanie!

Odpowiedz
moonbabe.

moonbabe.

Piękny oneshot

Odpowiedz
optymistycznie.6

optymistycznie.6

Wow piękne przesłanie

Odpowiedz
1
Morsmordre.

Morsmordre.

•  AUTOR

@optymistycznie.6 Dziękuję bardzo❤🌺

Odpowiedz
_zuziak_

_zuziak_

Śliczny one shot 🖤
Nie wiem czy to celowy zamiar, ale w niektórych zdaniach jest napisane „nieprawda”, a w innych „nie prawda”

Odpowiedz
2
Morsmordre.

Morsmordre.

•  AUTOR

@_zuziak_ Dziękuję🙈 tego już niestety nie poprawię😕

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej