Horoskopquiz: Co nowy rok szkolny przygotuje dla Twojego znaku zodiaku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 43

so-happy

so-happy

Jesteś typem leniwca, który odkłada wszystko na później. W tym roku pomyśl jednak nad zmianą, ponieważ może Ci to wyjść tylko na dobre. Nie dość, że poprawisz swoje oceny, to jeszcze zabłyśniesz w czyiś oczach. Pomyśl nad tym i powoli wplataj w życie, a z pewnością niczego nie pożałujesz. Podziel się wynikiem w komentarzu!
To jest w prawda, ale mam bardzo dobre oceny i ludzie postrzegają mnie jako dobrą osobę, poza tym nie wierzę w horoskopy

Odpowiedz
1
Biale_Serce

Biale_Serce

Bliźnięt

Odpowiedz
2
Krysia.umieram

Krysia.umieram

O Jezu tak teraz się przekonałam dzisiaj dokładniej (baran)

Odpowiedz
1
Floweysko

Floweysko

Btbtb nie

Odpowiedz
1
Yuumis

Yuumis

Ryby
Nowy rok szkolny to nie tylko nowe wyzwania, ale także niespodzianki. Co Cię zaskoczy? Tego dowiesz się w najmniej oczekiwanym momencie. Oczywiście będą to same pozytywne wieści, które sprawią że nie tylko będziesz z siebie dumny, ale także mocno szczęśliwy. W dodatku ktoś mocno wpadnie Ci w oko!

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Baran

Niestety w tym roku szkolnym przekonasz się, że nie możesz liczyć na wszystkich. Jeśli znasz takie powiedzenie "umiesz liczyć, licz na siebie" to wprowadź je w swoje życie jak najszybciej. Czasami jeśli ktoś o nas mniej wie, to nie jest tak zazdrosny, a my możemy spać spokojnie. Przekonasz się kto naprawdę jest Twoim przyjacielem.

Odpowiedz
1
blueadrian

blueadrian

Koziorożec
Będziesz poświęcać dużo czasu na naukę, ponieważ bardzo chcesz osiągnąć swój założony cel. Jeśli ktoś będzie podcinać Ci skrzydła lepiej zakończ tę znajomość. Takich osób nie potrzebujesz w swoim życiu w ogóle!

Odpowiedz
1
_mrs.sunflower_

_mrs.sunflower_

Gratulacje Quizu na SG! U mnie dawno nie było…..

Odpowiedz
2
_mrs.sunflower_

_mrs.sunflower_

@daffe no nie wiem…

Odpowiedz
1
daffe

daffe

•  AUTOR

@_mrs.sunflower_
Na pewno będzie! 💖💖

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Hockstetter

Hockstetter

Skorpion
Jeśli w nowym roku szkolnym ktoś zrobi Ci przykrość nie zwracaj na to uwagi. Choć słowa mogą mocno ranić, to zamiast się smucić spraw by na Twojej twarzy zawsze gościł uśmiech. Patrz na siebie, nie bądź zazdrosny, tylko rób to co kochasz i dąż do wyznaczonego celu. To dobry rok na zmiany! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
I_Like_Miraculous

I_Like_Miraculous

Panna

W nowym roku szkolnym zadbaj o swój własny rozwój. Zapisz się na dodatkowe zajęcia i rób po prostu to co kochasz. Nie zapominaj w tym wszystkich o swoich znajomych. Budowanie relacji i ich pielęgnacja jest bardzo ważna. Jeśli dobrze wszystko poprowadzicie, będzie mogli cieszyć się wyjątkową przyjaźnią całe życie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajnie.
Super quiz

Odpowiedz
2
daffe

daffe

•  AUTOR
Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej