Horoskopquiz – Jaka postać z ,,My Little Pony” jest Twoją bratnią duszą?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 62

Redclawface

Redclawface

Pytanie
Bo już mnie to zaczyna wkur*iać
Jak wyłączyć automatyczne przechodzenie do kolejnego jakiegoś innego quizu po zrobieniu poprzedniego?!

Odpowiedz
Emi_ly2837

Emi_ly2837

Rainbow Dash!
Rainbow jest bardzo impulsywnym i wytrwałym w swoich dążeniach kucykiem (szczególnie, gdy chce komuś udowodnić swoją wyższość). Ma wysoką samoocenę i uwielbia być w centrum uwagi. Jako baran jesteś jej odzwierciedleniem i bratnią duszą.
Cieszysz się z wyniku? Podziel się opinią w komentarzu!

Rycze 😭💗

Odpowiedz
Sakylandra18

Sakylandra18

Rainbow Dash! Rainbow jest bardzo impulsywnym i wytrwałym w swoich dążeniach kucykiem (szczególnie, gdy chce komuś udowodnić swoją wyższość). Ma wysoką samoocenę i uwielbia być w centrum uwagi. Jako baran jesteś jej odzwierciedleniem i bratnią duszą. 1

Odpowiedz
Candy_Legends

Candy_Legends

Księżniczka Celestia!
Celestia to władczyni Equestrii, dlatego, jak na księżniczkę przystało, jest zawsze sprawiedliwa i z łatwością przychodzi jej rozwiązywanie konfliktów. Stara się dążyć do wewnętrznej harmonii. Celestia jest taktowna i pełna wdzięku. Jako Waga jesteś domatorem – tak samo jak owa księżniczka. Czy to prawda? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
WaskieOczko

WaskieOczko

Diamond Tiara

Odpowiedz
Ash_catlover

Ash_catlover

Twilight Sparkle!
Twilight Sparkle jest zorganizowaną osobą, która zawsze ma grafik, którego stara się ściśle trzymać. Uwielbia porządek i nie potrafi pracować przy stole, na którym pióro leży krzywo. Jest też bardzo inteligentna i kocha zdobywać nową wiedzę na różne tematy. Myślisz, że Twilight może być Twoją bratnią duszą? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Wgl do mnie nie pasuje ale cieszę się bo zawsze była moja ulubiona xd

Odpowiedz
UwUzjebeekUwU

UwUzjebeekUwU

Maud Pie

Odpowiedz
cloud.factory

cloud.factory

Diamond Tiara!
Diamond Tiara to tajemniczy kucyk pełen silnych wewnętrznych emocji. Jest spostrzegawcza i ma analityczny umysł. Nieustępliwa w swoich dążeniach oraz bardzo odważna, ale i podejrzliwa. Niestety ma też gorszą stronę: pamiętliwa i mściwa; nikt nie chciałby mieć do czynienia z jej zemstą. Pragnie władzy i często używa technik manipulacji. Czy zgadzasz się z tym opisem? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
zaiste

zaiste

Discord!
Discord uwielbia być w centrum uwagi i swoją magią chaosu przyciąga do siebie wiele kucyków. Lwy uwielbiają obdarowywać innych, a Discord robi to cały czas. Wszystkie jego podarunki są zabawne i oryginalne. Niestety jednocześnie jest też zbyt pewny siebie i dosyć egoistyczny. Potrafi też melodramatyzować, żeby zwrócić na siebie uwagę, której bardzo potrzebuje. Zgadzasz się z wynikiem? Podziel się opinią w komentarzu!

Odpowiedz
Dokti

Dokti

Twilight Sparkle! nawet ok

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej