Która postać z Miraculous jest Twoją bratnią duszą? Sprawdź!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 72

Hayden_FC

Hayden_FC

Chloé ✨🐝

Odpowiedz
-Hermiona-

-Hermiona-

Rose Lavillant!
Z tego quizu wynika, że Twoją bratnią duszą jest Rose Lavillant! Dziewczyna jest pogodna, wesoła i otwarta na innych uczniów. Często potrafi się cieszyć z najmniejszych sukcesów i pochwał, co dodaje jej motywacji do dalszego działania. Kocha śpiewać, jest wokalistką zespołu Kocia Muza. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może pod jakimś względem utożsamiasz się z tą postacią? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
creamy.

creamy.

Alix i ja stworzymy zwariowany squad! 😜

Odpowiedz
Blood_Cat

Blood_Cat

Kagami Tsurugi!
Z tego quizu wynika, że Twoją bratnią duszą jest Kagami Tsurugi! Dziewczyna jest dosyć spokojna, ciężko jest jej odnajdować nowych przyjaciół przez to, że nie jest zbyt dobra w wyrażaniu emocji oraz tego, co czuje. W wolnych chwilach lubi trenować szermierkę wraz ze swoim przyjacielem. Czy zgadzasz się z wynikiem?
Tak!

Odpowiedz
Miraculumfanka

Miraculumfanka

Marinette d***in-Cheng!
Z tego quizu wynika, że Twoją bratnią duszą jest Marinette d***in-Cheng! Dziewczyna jest otwarta na zawieranie nowych znajomości, pomaga przyjaciołom w potrzebie i zawsze zdoła odnaleźć rozwiązanie w trudnych chwilach. W wolnych chwilach lubi projektować ubrania oraz spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może pod jakimś względem utożsamiasz się z tą postacią? Daj

Odpowiedz
Ama_gama

Ama_gama

Marinette d***in-Cheng!
Z tego quizu wynika, że Twoją bratnią duszą jest Marinette d***in-Cheng! Dziewczyna jest otwarta na zawieranie nowych znajomości, pomaga przyjaciołom w potrzebie i zawsze zdoła odnaleźć rozwiązanie w trudnych chwilach. W wolnych chwilach lubi projektować ubrania oraz spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może pod jakimś względem utożsamiasz się z tą postacią? Daj znać w komentarzu!

Myślę, że trochę mam z nią wspólnego. Super quiz 😉

Odpowiedz
1
JestemWtwKiblu

JestemWtwKiblu

Z tego quizu wynika, że Twoją bratnią duszą jest Juleka Couffaine! Dziewczyna jest cicha i dość nieśmiała. Niewiele mówi, otwiera się głównie w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Kocha muzykę oraz sztukę. Interesuje się również modelingiem, choć przez brak pewności siebie, dziewczyna nie czuje się zbyt fotogeniczną osobą. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może pod jakimś względem utożsamiasz się z tą postacią? Daj znać w komentarzu! nie powiem ciekawie XDD

Odpowiedz
cookiemarti12345

cookiemarti12345

homo XD

Odpowiedz
Ladybug_Marinette

Ladybug_Marinette

Marinette duppain-Cheng!

Z tego quizu wynika, że Twoją bratnią duszą jest Marinette duppain-Cheng! Dziewczyna jest otwarta na zawieranie nowych znajomości, pomaga przyjaciołom w potrzebie i zawsze zdoła odnaleźć rozwiązanie w trudnych chwilach. W wolnych chwilach lubi projektować ubrania oraz spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może pod jakimś względem utożsamiasz się z tą postacią? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz

K...i

Chloè Bourgeois
Zgadzam siem :>
Btw moja ulubiona postać

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej